Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

2995

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1321

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, mDesign - Schoenenrek voor 3 paar schoenen - opberger - aanpasbaar/ruimtebesparend/wandmodel - voor sportschoenen/trainingsschoenen en meer - brons -

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1322

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1323

Startbod:
€ 2
€ 2
Kavel nr:
1324

Lichte gebruikssporen, volledig, Megablue Raket Race, BTW op marge, 3760046785435

Startbod:
€ 7
€ 15
Kavel nr:
1325

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, foto indicatief model : item is ROZE, BELEEV Kinderstep, 3 wielen, voor meisjes en jongens, kinderstep met led-lichtwielen, in hoogte verstelbare stuurstang, Lean-to-steer, antislip treeplank voor kinderen, driewielers, 3 - 10 jaar roze

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
1326

Lichte gebruiksspôren, Beleev V5 SStep opvouwbare Kids Kick Scooter 2 Wiel, schokabsorptiemechanisme, grote 200 mm wielen, groen-zwart 757277466939

Startbod:
€ 7
€ 24
Kavel nr:
1327

Ongebruikt, volledig, ok, Condis Magnetische bouwstenen, 120 stuks, magneetspeelgoed voor kinderen, magneetbouwstenen, speelgoed, kinderspeelgoed, puzzel, cadeau, vanaf 2 3 4 5 6 7 jaar, B07WKW7847

Startbod:
€ 7
€ 25
Kavel nr:
1328

Startbod:
€ 7
€ 31
Kavel nr:
1329

Startbod:
€ 7
€ 25
Kavel nr:
1330

Ongebruikt, volledig, ok, Condis Magnetische bouwstenen, 120 stuks, magneetspeelgoed voor kinderen, magneetbouwstenen, speelgoed, kinderspeelgoed, puzzel, cadeau, vanaf 2 3 4 5 6 7 jaar, B07WKW7848

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1331

2x Ongeopend, Sipobuy Houten blokken stapelen, evenwichtspellen, kleuterschool, pedagogisch speelgoed voor kinderen (16 stuks hercules + 4 balans-bars + 2 bal) B09TYSDP9L

Startbod:
€ 2
€ 0
Kavel nr:
1332

Lichte gebruikssporen, 2 stuks ontbreken, Clicformers Mini Transportset, BTW op marge

Startbod:
€ 15
€ 30
Kavel nr:
1333

Ongebruikt, volledig, ok, SuSenGo Lego bouwstenen Titanic 1021-delige blokmodelbouwset, B01NARCK9H

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
1334

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
1335

Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids , PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
1336

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Tonysa Mini-projector, draagbare projector, led-thuisbioscoop, videomediaspeler, projector met rack, Full HD videoprojector, voor entertainment (wit blauw), B08L6RF7L7

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
1337

Ongeopend, 2 x ETEPON 28000 opstrijkkralen, 48 kleuren 2,6 mm met 4 platen om te knutselen, modekralenset voor doe-het-zelf , B0922V1P2H

Startbod:
€ 15
€ 35
Kavel nr:
1338

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, DEERC Drone with Camera 1080P FHD, Live Transmission, 120° Wide Angle RC, Quadcopter with 2 Batteries, Long Flight Time, Altitude Hold, Mobile Phone Control, Tap Fly, Headless Mode, includes Backpack ; B08QYL2HR3

Startbod:
€ 30
€ 70
Kavel nr:
1339

Startbod:
€ 30
€ 81
Kavel nr:
1340

Startbod:
€ 40
€ 120
Kavel nr:
1341

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Holy Stone HS700E GPS Drone with 4K UHD Camera IIS Image Stabiliser 130° FOV, RC Quadcopter with Brushless Motor, 46 Min. Long Flight Time, 5G FPV Transmission, Follow Me, Return ; B089NQ83TZ

Startbod:
€ 15
€ 40
Kavel nr:
1342

Ongebruikt, getest en werkend, Holy Stone HS260 opvouwbare drone met wifi-camera 1080P HD, RC Quadrocopter met 2 batterijen lange vliegtijd, app bestuurd live video, tap-Fly headless modus fotodrone incl. tas voor kinderen beginners spel, B09CCTTZQX

Startbod:
€ 12
€ 35
Kavel nr:
1343

Startbod:
€ 9
€ 40
Kavel nr:
1344

Gebruikssporen, getest en werkend, Holy Stone HS260 opvouwbare drone met wifi-camera 1080P HD, RC Quadrocopter met 2 batterijen lange vliegtijd, app bestuurd live video, tap-Fly headless modus fotodrone incl. tas voor kinderen beginners spel, B09CCTTZQX

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1345

Ongebruikt, getest en werkend, Potensic Mini Drone for Children and Beginners with 2 Batteries, RC Quadcopter, Mini Drone with Altitude Hold Mode, One Button Start / Landing, Headless Mode, Toy Drone Helicopter A20 Green ; B07V4XHCK5

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
1346

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1347

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
1348

2x Ongeopend, NATEE Baby handafdruk en voetafdruk Keepsake Kit Frame, Baby Prints fotolijst voor pasgeborene , B086L64JDW

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
1349

Startbod:
€ 2
€ 3
Kavel nr:
1350

Ongeopend, BESPORTBLE 2 stuks Boing Ball speelgoed kinderen sport speelgoed kogelspel schuifzoom bal

Startbod:
€ 2
€ 2
Kavel nr:
1351

Startbod:
€ 2
€ 4
Kavel nr:
1352

Startbod:
€ 5
€ 31
Kavel nr:
1353

Ongeopende verpakking, ok, Xenoblade Chronicles 2: Torna The Golden Country (Nintendo Switch), B07GT6GKHX

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1354

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Kinderen Smart Watch Phone - IP67 Waterdicht Smartwatch Jongens Meisjes met Touch Screen 5 Games Camera Alarm SOS Call - Telefoonhorloge Digitaal Polshorloge voor 3-13 jaar (blauw), B08GKNNPKD

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1355

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
1356

Ongebruikt, Getest en werkend, NAIXUES Smartwatch Women's Fitness Tracker Fitness Watch with Heart Rate Monitor Sleep Monitor IP68 Waterproof Smart Watch Sports Watch Activity Tracker Pedometer Stopwatch Fitness Watch Women for iOS Android, B0986NXBTZ

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
1357

Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, NAIXUES Smartwatch Women's Fitness Tracker Fitness Watch with Heart Rate Monitor Sleep Monitor IP68 Waterproof Smart Watch Sports Watch Activity Tracker Pedometer Stopwatch Fitness Watch Women for iOS Android, B0986NXBTZ

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
1358

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Elari Kids Smart Watch Phone GPS Tracker voor jongens en meisjes 4G waterdicht IP67, 2-weg audio- en videogesprekken, SOS, anti-verloren, camera, MP3-speler - ELARI KidPhone 4GR (Zwart), B08LVR4545

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1359

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Elari 3G Smart Watch-telefoon voor kinderen GPS-tracker voor jongens en meisjes Waterdicht, 2-weg audio- en video-oproepen, SOS-knop, camera, MP3-speler - ELARI KidPhone 3G (zwart), B07MTCMMSV

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
1360

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Elari 2G Smart Watch-telefoon voor kinderen GPS-tracker voor jongens en meisjes Waterdicht, 2-weg audio-oproepen, SOS-knop, verwijderingssensor, camera FixiTime Lite (roze), B08PPK9HMY