Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
2995
 

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

Kijkdag(en)
28/01/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
03/02/2023 - 08:30 tot 14:30
04/02/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
12/01/2023 - 17:00
Einddatum: 
31/01/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
1241

Ongebruikt , getest en werkend, VATOS RC Auto 1:10 Afstandsbediening 80M 46 km/h 4x4 4WD 2,4 GHz Radiobesturing Monster Truck Rock Racing Crawler High Speed terreinwagen Buggy Woestijn elektrisch voertuig speelgoed cadeau met LED-2 , B08DV5H41V

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
1242

Ongebruikt , getest en werkend, VATOS RC Auto 1:10 Afstandsbediening 80M 46 km/h 4x4 4WD 2,4 GHz Radiobesturing Monster Truck Rock Racing Crawler High Speed terreinwagen Buggy Woestijn elektrisch voertuig speelgoed cadeau met LED-2 , B08DV5H41V

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1243

Intensieve gebruikssporen , getest en werkend, VATOS RC Auto 1:10 Afstandsbediening 80M 46 km/h 4x4 4WD 2,4 GHz Radiobesturing Monster Truck Rock Racing Crawler High Speed terreinwagen Buggy Woestijn elektrisch voertuig speelgoed cadeau met LED-2 , B08DV5H41V

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1244

Ongeopend in seal, Rummy Medias Game - 106 Tegels en een Houten Beukenkist, B086J8V22C

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
1245

Ongebruikt, volledig, ok, BanaSuper houten hangende balken voor peuters, dubbele stenen, Montessori speelgoed, kinderspeelgoed, gymnastiek, hindernis, balancebord, B0B2DQ7S25

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
1246

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Donner 54 Key Keyboard Piano, pianotoetsenbord voor beginners, muziektoetsenbord met muziekstandaard en microfoon, ondersteunt MP3/USB MIDI/microfoon/koptelefoon/sustainpedaal, jongens-meisjes kerstcadeau, DEK-510, B09HZX7VX9

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
1247

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Donner keyboard piano, 61 toetsen aanslaggevoelig toetsenbord digitale piano met muziekstandaard, professionele elektrische piano ondersteunt MIDI, hoofdtelefoon, MP3, DEK-610P zwart, B096X9PL95

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1248

Ongebruikt, volledig, ok, Besrey step, step voor kinderen van 2-10 jaar, step met 3 wielen voor kinderen met verstelbare hoogte, opvouwbare kinderstep met led-lichtwielen achterrem extra breed dek geen montage vereist, B08BFFLN5B

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
1249

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Heimplanetarium Homestar Pro/Star Theatre van Sega Toys (zwart), B00AL250ES

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1250

Lichte gebruikssporen, kleine beschadiging buizen door montage, Sunshine Ronde Metalen Ballonboog Kit,Ronde Metalen Ballonboog Decoratie Kit,Metalen Ballonboog,Ronde Bruiloft Boog,Ronde Ballon Frame, B09H6NZWMH

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1251

Ongebruikt, ok, SEREED Loopfiets voor 1 jaar oude baby, speelgoed voor 12 tot 24 maanden baby, eerste fiets met 4 wielen voor jongens en meisjes, B09D2T7V9H

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1252

Ongebruikt, volledig, ok, Puzzle Ready puzzelbord met laden en deksel, houten puzzeltafel voor 1000 stukjes, draagbaar, 24 x 30 inch, voor volwassenen en kinderen, met kleurrijke puzzelbakken om te sorteren, B07HCZX52Y

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1253

Ongebruikt, volledig, ok, Yellow Mountain Imports Bamboo 30-millimeter Reversible 19x19 / 13x13 Go Game Set Board with Double Convex Korean Hardened Glass Paduk Go Stones and Jujube Bowls, B07L3P7CS4

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
1254

Ongebruikt, beschadigde verpakking, OfficeTree 80 alcoholmarkers - 40 intensieve en 40 pastelkleuren - Twin Marker Set voor tekenen en schilderen - Touch Marker pennen ook als manga-stifOfficeTree 80 alcoholmarkers - 40 intensieve en 40 pastelkleuren - Twin Marker Set voor tekenen en schilderen - Touch Marker pennen ook als manga-stiften , B07H2LX674

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1255

Ongebruikt, volledig, ok, Ohuhu 100-kleurige Alcohol marker, dubbele punten permanente markeringen voor kinderen, Markeerstift Sketch Markers voor het tekenen van volwassen kleuren, markers op basis van Alcohol, B07JGQ62HL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1256

Ongebruikt, volledig, ok, Ohuhu 100-kleurige Alcohol marker, dubbele punten permanente markeringen voor kinderen, Markeerstift Sketch Markers voor het tekenen van volwassen kleuren, markers op basis van Alcohol, B07JGQ62HL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1257

Ongebruikt, ok, Umi opblaasbare bokszak, bokszak met standaard, focuszakken, fitnessbokszak, B08VW7TZR8

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1258

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hasbro Gaming - klassiek spel van Simon (b7962eu4), B0719JFC2X

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1259

Ongebruikt, volledig, Nikou 3 in 1 mini-spelset, Schaakspel, dammen, backgammon, magnetische schaakfiguren, opvouwbaar toernooi, speelbord, outdoor, voor kinderen en volwassenen, B07LH1XFB2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
1260

Ongebruikt, volledig, ok, LEGO 75955 Harry Potter Hogwarts Express bouwbaar treinspeelgoed met 5 minifiguren en Dementor figuur, Wizarding World cadeaus voor meisjes en jongens, B07BLG43H2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1261

Ongebruikt, ok, excl nintendo switch, Diocall Nintendo Switch Case, tas voor Pro Controller en Pokeball Plus, Nintendo Switch 4 in 1 accessoireset, B07RQKC8KM

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1262

Ongebruikt, volledig, ok, Haus Projekt Kinder Tipi Tent met Sprookjeslichtjes, Knotsen & Waterdichte Basis Buiten of Binnen Kinder & Baby Wigwag Tipi's (Roze), B07TVHG8CR

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1263

Ongebruikt, volledig, ok, Haus Projekt Kinder Tipi Tent met Sprookjeslichtjes, Knotsen & Waterdichte Basis Buiten of Binnen Kinder & Baby Wigwag Tipi's (Roze), B07TVHG8CR

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
1264

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Tech rc Drone Kleurrijke LED-verlichting Glow Night RC Quadrocopter 2 batterijen voor 18 minuten met 5 slimme sensoren Automatische ontwijkingsfunctie Afstandsbediening, B08HCYBXS2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1265

Ongebruikt, ok, Funko pop! Moment 62473 Jurassic Park - Dr.Sattler met Triceratops (speciale editie) #1198, B09ZTZN7CC

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
1266

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VATOS Lasergame-set voor 4 spelers met vesten
Infrarood Guns Set Spel voor Kinderen, Tieners, Volwassenen Familie Groep Indoor Outdoor Activiteit, voor Jongens Meisjes Van 6-12+, B092W1PMMK

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
1267

Ongebruikt, volledig, ok, HOGOKIDS technische bouwset met afstandsbediening - 452 stuks technische auto, 3-in-1 bulldozer-kiepwagenmodellen, STEM-voertuigsteen, B0B61Q2DQW

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1268

Ongebruikt, Disguise Disney Official Frozen 2 Elsa Klassieke Kostuum Volwassene, Prinses Aankleden Volwassen Maat M, B09FM33FXP

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
1269

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, HAIBOXING Afstandsbediening Auto, 2.4GHz 1:18 Proportionele 4WD 36+ km/h Hobby RC Auto Offroad Monster RC Truck Waterdicht RC Truggy RTR Off-Road Speelgoed, B092SG42ZL

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
1270

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, BNISE Microscoop 100x-2000x Top Bottom LED Verlichting Licht Achromatische Objectief Zes Kleur Fliter Handleiding Telefoon Houder, B07Z4P9BR7

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1271

Ongebruikt, volledig, AolKee Basketbalring en standaard voor kinderen, draagbare basketbalring van 63 cm-150 cm voor kinderen, verstelbare basketbalring voor binnen en buiten, met 3 ballen, net, pomp, B09CGV54FV

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1272

Ongebruikt, volledig, AolKee Basketbalring en standaard voor kinderen, draagbare basketbalring van 63 cm-150 cm voor kinderen, verstelbare basketbalring voor binnen en buiten, met 3 ballen, net, pomp, B09CGV54FV

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1273

Ongebruikt, ok, Hikole Rolschaatsen S (31-34), rolschaatsen voor beginners, in grootte verstelbaar (maat 31-34), ABEC 7, comfortabel en ademend, quad skates voor meisjes, jongens en jongeren, B084VMJGBX

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1274

Ongebruikt, ok, Hiboy Verstelbare inline skates (39-42), inline skates met lichtjes in alle wielen, B0829TGDRP

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1275

Ongebruikt, ok, Gonex verstelbare Inlineskates (35-38), instelbare inlineskates voor meisjes en jongens, maat 35-38, B087CSH2GL

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1276

Ongebruikt, volledig, ok, FUNWHOLE Treinstation Bouwstenenset met verlichting - Steampunk Treinstation LED-lichtbouwset 1843-delig voor volwassenen en tieners, B0B92ZP5H6

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
1277

Ongebruikt, volledig, ok, Brigamo NCC-1701 bouwblokken ruimteschip 1220 klemblokken, B08K4G5693

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
1278

Ongebruikt, volledig, ok, Playset Goku vechtsporttoernooi Dragon Ball Z Tenkaichi Budokai 36831, B08X5C9F36

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1279

Gebruikssporen, getest en werkend, lichte schade (zie foto), VATOS auto met afstandsbediening - 1:12 4WD 2,4 GHz 46 km / u RC auto hoge snelheid off-road racewagen buggy, B09KXKDVF2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1280

Intensieve gebruikssporen, getest en werkend, schade aan voorkant (zie foto), VATOS auto met afstandsbediening - 1:12 4WD 2,4 GHz 46 km / u RC auto hoge snelheid off-road racewagen buggy, B09KXKDVF2