Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

2995

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
1081

Ongebruikt, getest en werkend, lichte wrijvingsschade zijkant, Bonsaii Papierversnipperaar, papierversnipperaar met 30 minuten looptijd, 14 vellen papierversnipperaar met anti-papieropslagsysteem, stille papierversnipperaar voor thuiskantoor, met 18 liter prullenbak (C169-B) B0895LQ4L8

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1082

Ongebruikt, ok, BONTEC Mobiele werkplek compact stand ergonomisch met 4 zwenkwielen, beweegbaar & in hoogte verstelbaar , B079HVRFFC

Startbod:
€ 7
€ 20
Kavel nr:
1083

Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM0

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1084

Ongebruikt, ok, verpakking kan licht beschadigd zijn, VIZ-PRO Whiteboard met standaard/flipchart-ezel, beschrijfbaar, afwisbaar, magnetisch, 900 x 600 mm , B014F7INM1

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1085

Ongebruikt, ok, BONTEC Mobiel sta-bureau, in hoogte verstelbaar laptop sta-bureau met wielen, thuis kantoor, draagbaar, verrijdbaar workstation voor staan en zitten , B074TBLMHJ

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1086

Startbod:
€ 20
€ 45
Kavel nr:
1087

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1088

Startbod:
€ 25
€ 35
Kavel nr:
1089

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 100 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07BPY2T69

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:
1090

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 120 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07BPY2T69

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
1091

Ongebruikt, ok, Suptek Enkele Monitorarm met Laptoplade, Notebook Stand , VESA 75/100 mm, 360° Roteren 180° Zwenken, 80cm Hoogte Verstelbare Monitorbeugel - MD6821TP004

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
1092

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1093

Lichte gebruikssporen, plastic houder en bescherming bovenaan ontbreken. Enkel metalen display ; DISPLAY SALES brochurehouder Outdoor Plus DIN A4 staand formaat
waterdichte brochurehouder van metaal met brochurebox en postertas , B07YVDFF8Q

Startbod:
€ 8
€ 17
Kavel nr:
1094

Ongebruikt, ok, DISPLAY SALES stoepbord hout Economy weerbestendig
standaard is de reclameopsteller van donker beukenhout
magnetisch krijtbord 54 x 95 cm bruin , B07WCW8N9T

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
1095

Ongebruikt, getest en werkend, 14.1 Portable Car DVD Player with Large Swivel HD Display 12.5" Buttons SD Card Slot and USB Port , B08XWZQ69X

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
1096

Ongebruikt, ok, Suptek Monitorhouder voor 2 monitoren, in hoogte verstelbare dubbele gasveer-monitorarm, bureauhouder voor 17-27 inch pc-monitoren, VESA-houder voor 2 monitoren met C-klem en tule voet , B091JS7LVM

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
1097

Ongebruikt, ok, Suptek Dubbele Monitor Beugel, Dubbele Monitorstandaard voor 2 13-27 inch LCD LED Schermen (80cm Hoog Instelbaar), VESA 75mm / 100mm tot 12kg, Tilt 90° Draaien 360°, Monitor Arm - MD6842 , B07FNJ1SW1

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
1098

Ongebruikt, ok, Tablet Vloerstandaard, In Hoogte Verstelbare Schaararm met Vrije Hoek Verlenging, Houder voor 4,7-12,9 Inch iPad Pro Air iPhone Tablet Telefoons , B08RJKMH9R

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
1099

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt INGENICO DESK 3200, 3500, 5000 Betaalterminals houder draaibaar 180° en 45° kantelbaar. 3M professionele lijm inbegrepen voor schroefloze installatie , B0892P3BS4

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
1100

Ongebruikt, ok, kleine kras in totem, INGENICO DESK 3200, 3500, 5000 Betaalterminals houder draaibaar 180° en 45° kantelbaar. 3M professionele lijm inbegrepen voor schroefloze installatie , B0892P3BS4

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
1101

Ongebruikt, ok, stukjs plastic van basis voet afgebroken, geen effect op werking, INGENICO DESK 3200, 3500, 5000 Betaalterminals houder draaibaar 180° en 45° kantelbaar. 3M professionele lijm inbegrepen voor schroefloze installatie , B0892P3BS4

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
1102

Ongebruikt, ok, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07Q2NFSPM

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
1103

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
1104

Lichte gebruikssporen, ok, zonder bindringen, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine ; B07Q2NFSPM

Startbod:
€ 9
€ 31
Kavel nr:
1105

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Bonsaii 12 vellen micro-cut (P-4) papiervernietiger, zeer veilige deeltjesversnipperaar, voor papier en plastic kaarten, 20 liter prullenbak voor kleine kantoren en thuiskantoor (C221-B), B086635PMS

Startbod:
€ 7
€ 45
Kavel nr:
1106

Ongebruikt, ok, DISPLAY SALES menubord klassiek DIN A4 Rondo
Silver Design vloerstandaard
menustandaard voor affiches met 210 x 297 mm, portret- en landschapformaat , B01N5QZMFB

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
1107

Ongebruikt, ok, volledig Bonsaii A3 lamineermachine 3-in-1, zwart, Set met 25 Pouches, Papiersnijder , Koud en warm lamineren(L311-A) , B086W5BJVR

Startbod:
€ 5
€ 18
Kavel nr:
1108

Minieme gebruikssporen, ok, volledig Bonsaii A3 lamineermachine 3-in-1, zwart, Set met 25 Pouches, Papiersnijder , Koud en warm lamineren(L311-A) , B086W5BJVR

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
1109

Ongebruikt, ok, DIGITNOW! HD Game Capture / HD Video Capture-apparaat, HDMI Video Converter/Recorder voor PS4, Xbox One, Xbox 360, LiveTV, PVR DVR en meer, ondersteuning Mic in, HDMI-ingang en uitgang, Full HD 1080P B074FYZFNK

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
1110

Startbod:
€ 9
€ 17
Kavel nr:
1111

Ongeopend in seal, USB3.1 HDMI Video Capture Card, 4K 60FPS HD Game Recorder Cam Link met HDMI Passthrough Live Streaming Recording Werk met Xbox PS5 PS4 Swtich , B09WCX26FY

Startbod:
€ 9
€ 20
Kavel nr:
1112

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1113

Ongebruikt, audio+hdmi kabel ontbreekt, 1080P HDMI YPBPR Game Capture HD-videorecorder met Mic-IN Voor Xbox 360 / One PS3 PS4 - Extra Spraak Opgenomen via HDMI of YPBPR , B01N63NPAD

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
1114

Ongebruikt, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod:
€ 8
€ 16
Kavel nr:
1115

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
1116

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
1117

Gebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
1118

Intensieve ebruikssporen, getest en werkend, Piwoka 4K 30 fps actiecamera met wifi en afstandsbediening, 30 Mp en 170° groothoek sportcamera, 30 m onderwatercamera uitgerust met 2 x 1350 mAh batterijen en montagetoebehoren , B0B22YP2RZ

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
1119

Ongebruikt, ok, BONTEC Dubbele Monitorstandaard voor 13-27Inch Schermen, Ergonomische Dubbele Monitorsteunsteunen voor Bureaus, in Hoogte Verstelbare Dubbele Monitorarm Arm Beugel Kantelbaar 90° , VESA 75/100 Wit , B09Q8TG4ZB

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
1120