Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

2995

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 60
€ 60
Kavel nr:
1641

Ongebruikt, getest en werkend, OneTwoFit Loopband met led-display en BT-speaker, tot 8km/h , eenvoudig te vervoeren en op te bergen, geschikt voor kantoor en thuis OT323EU , B08Z84R8SV

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
1642

Ongebruikt, getest en werkend, afstandsbediening werkt niet ? Wel met app ,UMAY Lontek Elektrische loopband voor thuis en op kantoor, ruimtebesparende looppad tot 6 km/u, Treadmill met led-display, afstandsbediening, app, wit , B09FXH7N3B

Startbod:
€ 80
€ 90
Kavel nr:
1643

Ongebruikt , getest en werkend, transportschade : wrijfsporen rondom , UMAY Lontek Tapirulan Professional Elektrische loopband, inklapbaar, , 1-14 km/h, motor 2,0 pk/1500 W, 12 programma's, Spax-app, hydraulisch buigsysteem , B0956KBXRW

Startbod:
€ 50
€ 70
Kavel nr:
1644

Ongebruikt, werkend, 1 piston ( armsteun) is de olie uitgelopen op de band waardoor de band doorslipt : dient gereinigd/gedroogd te worden voor gebruik de ene armsteun staat bijgevolg ook niet stabiel, ONETWOFIT Opvouwbare loopband, maximale snelheid: 12 km/u, ruimtebesparend, kantelbaar, elektrische loopband met gewichtscapaciteit van 120 kg voor thuisgebruik, OT178EU , B08NJ98LS6

Startbod:
€ 30
€ 100
Kavel nr:
1645

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, UMAY Lontek hometrainer, fiets, met 13 kg vliegwiel, indoor fietsfiets met instelbare weerstand, sporttoestellen thuis met hartslagsensor, mobiele telefoonhouder en verstelbare zitting en stuur , B092LZN5NF

Startbod:
€ 30
€ 80
Kavel nr:
1646

Ongebruikt, ok, volledig, opnieuw verpakt, YOSUDA Magnetische weerstand trainingsfiets 150kggewicht capaciteit - Indoor Cycling Bike Stationary met comfortabele Seat Cushion, Silent Belt Drive , B0999DG7T4

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
1647

Gebruiks en transportsporen, te herstellen achterwiel, rondom kleine schade , Hiland Hardtail mountainbike, 29 inch, mountainbike 431/482 mm, aluminium frame, hydraulische schijfrem, 16 versnellingen, met lock-out verende voorvork, zwart heren , B09VGPRVH5

Startbod:
€ 12
€ 20
Kavel nr:
1648

Ongebruikt, getest en werkend, Verwarmde sokken, 3,7 V 2600 mAh verwarmde sokken, oplaadbare batterijsokken, winter-katoenen sokken, voetwarmer , B0B4MTQ5RY

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
1649

Minieme gebruikssporen, standaard USB-c laadkabel ontbreekt, getest en werkend, Verwarmde sokken, 3,7 V 2600 mAh verwarmde sokken, oplaadbare batterijsokken, winter-katoenen sokken, voetwarmer , B0B4MTQ5RY

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
1650

PLM 10 stuks, allen getest en werkend, behalve afstandsbediening, meeste ingekort naar een bepaalde maat ,

Startbod:
€ 8
€ 30
Kavel nr:
1651

Ongebruikt, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes,3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ

Startbod:
€ 8
€ 35
Kavel nr:
1652

Ongebruikt, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes, 3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ

Startbod:
€ 6
€ 25
Kavel nr:
1653

Lichte gebruikssporen, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes, 3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:
1654

Ongebruikt, getest en werkend, ok, CAMMHD Head Mounted Camera 4K HD Smart Anti-Shake Handsfree Bodycam 2200 mAh 5 uur Body Camera (64 GB), B09YCXQDG5

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:
1655

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Transcend TS64GDPB30A actiecamera, B077FXSS5D

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
1656

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, CAMMHD Mini-lichaamscamera, verborgen spionagecamera CAMMHD 1080P Full HD, batterijduur van 3 tot 7 uur, camcorder-videorecorder met draagbare zakclip (64GB), B08TMCG6JQ

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
1657

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
1658

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, CAMMHD 1296P bodycamera met audio en nachtzicht Persoonlijke beveiliging Op het lichaam gedragen camera bodycam Maximale ondersteuning 512G voor wandelende huisdieren (64GB), B09M2M27BL

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
1659

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
1660

Ongebruikt, getest en werkend, ok, CAMMHD 1296P bodycamera met audio en nachtzicht, op het lichaam gedragen camera, waterdicht, bodycam, beveiligingscamera (32GB), B08FGVLZ8S

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
1661

Ongebruikt, ok, EzyDog Seadog Doggie Flotation Device Rood, Large, Rood , B003mxrnh , Groot formaat past bij honden met een lichaamslengte van 43,2 cm - 61,0 cm, een omtrek van 68,6 cm - 111,8 cm en een gewicht van 27,5 kg - 41 kg.

Startbod:
€ 7
€ 35
Kavel nr:
1662

Ongeopend, ok, nkbird ITC-308 220V Digitale Temperatuurregelaar Outlet Thermostaat met Verwarming en Koeling voor Homebrewing,Vergister,Kas Terrarium , B016EYB03G

Startbod:
€ 7
€ 36
Kavel nr:
1663

Startbod:
€ 7
€ 30
Kavel nr:
1664

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
1665

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, CAMMHD - Lichaamscamera HD 1296P, twee batterijen, draagbare camera met infrarood nachtzicht, 178 graden groothoek, led-lichtcompensatie, B08FGXKSQS

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:
1666

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Garmin GPS-navigatiesysteem Foretrex 601, 010-01772-00, Zwart, TU, B073NXKWYN

Startbod:
€ 4
€ 17
Kavel nr:
1667

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Deyooxi Kat Fontein 2L Automatische Fontein voor Katten en Kleine Honden Rvs Stil met 3 Actieve Koolfilters, B09MVN3197

Startbod:
€ 7
€ 18
Kavel nr:
1668

1x Ongebruikt, getest en werkend, 1x lichte gebruikssporen, Deyooxi Kat Fontein 2L Automatische Fontein voor Katten en Kleine Honden Rvs Stil met 3 Actieve Koolfilters, B09MVN3197

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
1669

Ongebruikt, getest en werkend, ok, Jadfezy 4K WiFi-actiecamera Afstandsbediening Sportcamera met 20MP 170° waterdichte onderwatercamera 30M/98ft met 1350mAh-batterijen en montageaccessoires (J-7000 Pro), B09PWNY5VP

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1670

Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Jadfezy 4K WiFi-actiecamera Afstandsbediening Sportcamera met 20MP 170° waterdichte onderwatercamera 30M/98ft met 1350mAh-batterijen en montageaccessoires (J-7000 Pro), B09PWNY5VP

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1671

Ongebruikt, ok, STAINLER Legale Butterfly Trainer Basilong Trainer - Inclusief e-book met video's voor het leren van trucs - Butterfly mes (paars), B08KJPMRHJ

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1672

Ongebruikt, ok, STAINLER Legale Butterfly Trainer Basilong Trainer - Inclusief e-book met video's voor het leren van trucs - Butterfly mes (regenboog), B08KJP228N

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1673

Ongebruikt, ok, STAINLER Legale Butterfly Trainer Basilong Trainer - Inclusief e-book met video's voor het leren van trucs - Butterfly mes (rood), B08KJNZXNL

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1674

Ongebruikt, ok, STAINLER Legale Butterfly Trainer Basilong Trainer - Inclusief e-book met video's voor het leren van trucs - Butterfly mes (meerkleurig), B08KJRH4VP

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
1675

Lichte gebruikssporen, ok, FOCUHUNTER Fiber Red Dot Sight Scope 1x28mm Tactical Optic Outdoor Schieten Jacht Holografische Reflex Sight, B083K4J168

Startbod:
€ 5
€ 14
Kavel nr:
1676

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1677

Ongebruikt, ok, WELLPATH 3 mm neopreen wetsuit dames L, full body UV-bescherming lange mouwen duikpakken rugrits badpak om te zwemmen duiken watersport in koud water warm houden, B09GF65FYP

Startbod:
€ 15
€ 41
Kavel nr:
1678

Ongebruikt, ok, ZCCO 3 mm heren wetsuit M, full body duikpakken Rits terug Duiken Surf Zwemmen Snorkelen

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
1679

Minieme gebruikssporen, ok, Dive&Sail 3 mm neopreen dames wetsuit Zwemkleding Lange mouwen Surfduikpakken voor dames

Startbod:
€ 50
€ 80
Kavel nr:
1680

Ongebruikt, ok, Mares Pioneer 7 mm wetsuit (incl hoofdbescherming), heren, meerkleurig, S3 (Medium), B07149X7NG