Ongebruikt, getest en werkend, OneTwoFit Loopband met led-display en BT-speaker, tot 8km/h , eenvoudig te vervoeren en op te bergen, geschikt voor kantoor en thuis OT323EU , B08Z84R8SV
Ongebruikt, getest en werkend, afstandsbediening werkt niet ? Wel met app ,UMAY Lontek Elektrische loopband voor thuis en op kantoor, ruimtebesparende looppad tot 6 km/u, Treadmill met led-display, afstandsbediening, app, wit , B09FXH7N3B
Ongebruikt , getest en werkend, transportschade : wrijfsporen rondom , UMAY Lontek Tapirulan Professional Elektrische loopband, inklapbaar, , 1-14 km/h, motor 2,0 pk/1500 W, 12 programma's, Spax-app, hydraulisch buigsysteem , B0956KBXRW
Ongebruikt, werkend, 1 piston ( armsteun) is de olie uitgelopen op de band waardoor de band doorslipt : dient gereinigd/gedroogd te worden voor gebruik de ene armsteun staat bijgevolg ook niet stabiel, ONETWOFIT Opvouwbare loopband, maximale snelheid: 12 km/u, ruimtebesparend, kantelbaar, elektrische loopband met gewichtscapaciteit van 120 kg voor thuisgebruik, OT178EU , B08NJ98LS6
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, UMAY Lontek hometrainer, fiets, met 13 kg vliegwiel, indoor fietsfiets met instelbare weerstand, sporttoestellen thuis met hartslagsensor, mobiele telefoonhouder en verstelbare zitting en stuur , B092LZN5NF
Ongebruikt, ok, volledig, opnieuw verpakt, YOSUDA Magnetische weerstand trainingsfiets 150kggewicht capaciteit - Indoor Cycling Bike Stationary met comfortabele Seat Cushion, Silent Belt Drive , B0999DG7T4
Gebruiks en transportsporen, te herstellen achterwiel, rondom kleine schade , Hiland Hardtail mountainbike, 29 inch, mountainbike 431/482 mm, aluminium frame, hydraulische schijfrem, 16 versnellingen, met lock-out verende voorvork, zwart heren , B09VGPRVH5
Ongebruikt, getest en werkend, Verwarmde sokken, 3,7 V 2600 mAh verwarmde sokken, oplaadbare batterijsokken, winter-katoenen sokken, voetwarmer , B0B4MTQ5RY
Minieme gebruikssporen, standaard USB-c laadkabel ontbreekt, getest en werkend, Verwarmde sokken, 3,7 V 2600 mAh verwarmde sokken, oplaadbare batterijsokken, winter-katoenen sokken, voetwarmer , B0B4MTQ5RY
PLM 10 stuks, allen getest en werkend, behalve afstandsbediening, meeste ingekort naar een bepaalde maat ,
Ongebruikt, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes,3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ
Ongebruikt, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes, 3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ
Lichte gebruikssporen, ok, Bergkvist® zakmes K30 Titanium tweehandig mes, 3-in-1 zakmes met houten handvat, outdoormes voor kamperen, jachtmes & survivalmes met heuptas en wetsteen., bruin, B08D6LVBDJ
Ongebruikt, getest en werkend, ok, CAMMHD Head Mounted Camera 4K HD Smart Anti-Shake Handsfree Bodycam 2200 mAh 5 uur Body Camera (64 GB), B09YCXQDG5
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Transcend TS64GDPB30A actiecamera, B077FXSS5D
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, CAMMHD Mini-lichaamscamera, verborgen spionagecamera CAMMHD 1080P Full HD, batterijduur van 3 tot 7 uur, camcorder-videorecorder met draagbare zakclip (64GB), B08TMCG6JQ
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, CAMMHD 1296P bodycamera met audio en nachtzicht Persoonlijke beveiliging Op het lichaam gedragen camera bodycam Maximale ondersteuning 512G voor wandelende huisdieren (64GB), B09M2M27BL
Ongebruikt, getest en werkend, ok, CAMMHD 1296P bodycamera met audio en nachtzicht, op het lichaam gedragen camera, waterdicht, bodycam, beveiligingscamera (32GB), B08FGVLZ8S
Ongebruikt, ok, EzyDog Seadog Doggie Flotation Device Rood, Large, Rood , B003mxrnh , Groot formaat past bij honden met een lichaamslengte van 43,2 cm - 61,0 cm, een omtrek van 68,6 cm - 111,8 cm en een gewicht van 27,5 kg - 41 kg.
Ongeopend, ok, nkbird ITC-308 220V Digitale Temperatuurregelaar Outlet Thermostaat met Verwarming en Koeling voor Homebrewing,Vergister,Kas Terrarium , B016EYB03G
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ok, CAMMHD - Lichaamscamera HD 1296P, twee batterijen, draagbare camera met infrarood nachtzicht, 178 graden groothoek, led-lichtcompensatie, B08FGXKSQS
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Garmin GPS-navigatiesysteem Foretrex 601, 010-01772-00, Zwart, TU, B073NXKWYN
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Deyooxi Kat Fontein 2L Automatische Fontein voor Katten en Kleine Honden Rvs Stil met 3 Actieve Koolfilters, B09MVN3197
1x Ongebruikt, getest en werkend, 1x lichte gebruikssporen, Deyooxi Kat Fontein 2L Automatische Fontein voor Katten en Kleine Honden Rvs Stil met 3 Actieve Koolfilters, B09MVN3197
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Jadfezy 4K WiFi-actiecamera Afstandsbediening Sportcamera met 20MP 170° waterdichte onderwatercamera 30M/98ft met 1350mAh-batterijen en montageaccessoires (J-7000 Pro), B09PWNY5VP
Gebruikssporen, getest en werkend, ok, Jadfezy 4K WiFi-actiecamera Afstandsbediening Sportcamera met 20MP 170° waterdichte onderwatercamera 30M/98ft met 1350mAh-batterijen en montageaccessoires (J-7000 Pro), B09PWNY5VP
Ongebruikt, ok, STAINLER Legale Butterfly Trainer Basilong Trainer - Inclusief e-book met video's voor het leren van trucs - Butterfly mes (paars), B08KJPMRHJ
Ongebruikt, ok, STAINLER Legale Butterfly Trainer Basilong Trainer - Inclusief e-book met video's voor het leren van trucs - Butterfly mes (regenboog), B08KJP228N
Ongebruikt, ok, STAINLER Legale Butterfly Trainer Basilong Trainer - Inclusief e-book met video's voor het leren van trucs - Butterfly mes (rood), B08KJNZXNL
Ongebruikt, ok, STAINLER Legale Butterfly Trainer Basilong Trainer - Inclusief e-book met video's voor het leren van trucs - Butterfly mes (meerkleurig), B08KJRH4VP
Lichte gebruikssporen, ok, FOCUHUNTER Fiber Red Dot Sight Scope 1x28mm Tactical Optic Outdoor Schieten Jacht Holografische Reflex Sight, B083K4J168
Ongebruikt, ok, WELLPATH 3 mm neopreen wetsuit dames L, full body UV-bescherming lange mouwen duikpakken rugrits badpak om te zwemmen duiken watersport in koud water warm houden, B09GF65FYP
Ongebruikt, ok, ZCCO 3 mm heren wetsuit M, full body duikpakken Rits terug Duiken Surf Zwemmen Snorkelen
Minieme gebruikssporen, ok, Dive&Sail 3 mm neopreen dames wetsuit Zwemkleding Lange mouwen Surfduikpakken voor dames
Ongebruikt, ok, Mares Pioneer 7 mm wetsuit (incl hoofdbescherming), heren, meerkleurig, S3 (Medium), B07149X7NG