Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

2995

Aantal kavels:
1200 kavels
Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
1761

Ongebruikt, beschadigde doos, Bouten om de voetsteunen te bevestigen ontbreken, lichte schade aan 1 wiel + 1 zijkant plastic zie foto, , ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
1762

Ongebruikt, ok, LIFORME Yogamat – 's werelds beste milieuvriendelijke, antislip yogamat met het originele unieke uitlijningsmarkeringssysteem – biologisch afbreekbare mat , Blauw 185L x 68W x 0.4Th , B07WGMYVHG

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
1763

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1764

2x ongeopend, LdawyDE Airtag Fietshouder, Airtag fietshouder, ABS-materiaal, fietsAirTag-diefstalhouder, stofdicht, waterdicht, voor fietstraining, fietsaccessoires (rood, )B09W9374K7

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
1765

Ongebruikt, ok, Nocihcass Skateboardhelm CPSC-gecertificeerde fietshelm voor schaatsen, scooters, rolschaatsen, longboard, hoverboard, klimmen BMX

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1766

Ongeopend, Bike Repair Kit, Luckits Punctie Reparatieset Fiets Band met Mini Fietspomp en Multifunctionele Hex Key Bike Tool Kit Fiets Reparatie , B09XV78Q28

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
1767

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
1768

Ongebruikt, ok, AKASO Unisex Kinder Kinderhelm, Rosa, M(52-56 cm)

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1769

Ongeopend, Taeku Fietspomp, draagbaar, voor fiets, luchtpomp, kleine pompen, presta- en Schrader-ventielen, voor racefiets en mountainbike, 120 psi, met kogelnaald, multifunctioneel, B0962RF98S

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1770

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1771

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1772

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1773

2x Ongeopend, Speed rope , Yokawe Springtouwen voor fitness, speed-skipping-touw met mechanische teller, instelbaar , B08YP2ZNFS

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
1774

Startbod:
€ 11
€ 0
Kavel nr:
1775

Ongeopend, PLM 11 stuks, BOKIE Metalen fietsring , B09F2LNV26

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
1776

Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08JLNFX18

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1777

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1778

Startbod:
€ 3
€ 5
Kavel nr:
1779

1 x Lichte gebruikssporen, 1 x intensieve gebruikssporen (snaren gebroken), 2 x WILSON Recreatieve tennisracket, grijs/groen, B00RZTV5B2

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1780

Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW2

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1781

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
1782

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
1783

2x Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW3

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
1784

Ongebruikt, ok, Garmin HRM-Tri hartslagmeter, B012H8IPQS

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
1785

Ongebruikt, ok, Uvex Air Wing CC, unisexks fietshelm voor volwassenen, stofroze-grapefruit mat, 56-60 cm, B0999JJMR3

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1786

Ongebruikt, ok, AQF Leren gewichthefriem Powerlifting riem Rugsteun - 4" breed x 10 mm dik Hendelgesp Koeienleren trainingsriem Suède voering Zwart en bruin, B01DLYCLHG

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1787

Minieme gebruikssporen, ok, ATAIRSOFT Tactische helm, SWAT Militaire Stijl PJ Type Fast Fight Helm met Bril voor CQB Shot Airsoft Paintball, B00KW5HOCK

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1788

Ongebruikt, ok, Fitgriff® Gewichthefgordel V2 - Gewichthefgordel voor dames en heren - voor bodybuilding, krachttraining, crossfittraining, gewichthefgordel, voor gymworkouts, B085H7QMJ7

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
1789

Ongebruikt, ok, Hardcore Training Fight Shorts Heren Doodles (Large)- Boxing Shorts Heren - MMA BJJ Grappling Fitness Vechtsporten, B01N5NN6YG

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
1790

Ongebruikt, ok, HouDeOS skibril voor heren, dames en jeugd, snowboardbril voor wintersport, uv-bescherming en HD-anticondens, B09LXJZYN4

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1791

Gebruikssporen, ok, Senston 23'' tennisracket met rackettas, lichtgewicht tennisracket, 1 grip, 1 trillingsdempers, B07TZNTF75

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
1792

Ongebruikt, ok, Senston N80 Carbon ultralichte badmintonracket met rackettas, B07FTGYD92

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
1793

Ongebruikt, beschadige rackettas, Senston N80 Carbon ultralichte badmintonracket met rackettas, B07FTGYD92

Startbod:
€ 4
€ 25
Kavel nr:
1794

Ongebruikt, volledig, PARIS SAINT GERMAIN Voetbalkit M, officiële collectie, voetbaltrui, jersey met korte mouwen, short, nr. 7 Mbappé voetbalkleding, PSG 7, kousen, B09Y21QQW2

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1795

Ongebruikt, ok, GATE FITNESS® Hoola hoop [1,2 kg]
6-8 segmenten Hoola banden met golfdesign
Beginners & Gevorderden
Fitnessbanden met Schuim, B08XBJ15HK

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
1796

Gebruikssporen, ok, Sportneer verstelbare gewichtsboeien voor enkel of pols Set van 2 0,58-2,9 kg per enkel 1,16-5,8 kg per paar, B08TWJG3TS

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
1797

Ongebruikt, ok, Avert Kinderfietshelm, skateboard, MTB, verstelbaar, voor scooters, trekkinghelm, fietshelm, stadsbescherming, voor BMX, bergbeklimmen, klimmen, rollen, fietsen, B07XNQ4TVL

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
1798

Ongebruikt, ok, Cocoarm Modulaire motorhelm motor scooter helm, universeel open gezicht PU lederen motorhelm, motor scooter half lederen open gezicht helm met vizier UV-bril (zwart), B08MKSS1K7

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
1799

Ongebruikt, ok, Free Soldier waterdichte winterskibroek W40 voor heren Jacht Outdoorbroek Winddichte thermische winterbroek Softshellbroek voor klimmen en wandelen, B094N1MZ66

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
1800