Ongebruikt, beschadigde doos, Bouten om de voetsteunen te bevestigen ontbreken, lichte schade aan 1 wiel + 1 zijkant plastic zie foto, , ok , JOROTO Mini Elliptical Machine ME12, Onderbureau Bike Pedaal Oefenaar voor Thuis Kantoor, Bureau Cycle Oefenaar (Model: ME12) ; B09CYNB8WF
Ongebruikt, ok, LIFORME Yogamat – 's werelds beste milieuvriendelijke, antislip yogamat met het originele unieke uitlijningsmarkeringssysteem – biologisch afbreekbare mat , Blauw 185L x 68W x 0.4Th , B07WGMYVHG
2x ongeopend, LdawyDE Airtag Fietshouder, Airtag fietshouder, ABS-materiaal, fietsAirTag-diefstalhouder, stofdicht, waterdicht, voor fietstraining, fietsaccessoires (rood, )B09W9374K7
Ongebruikt, ok, Nocihcass Skateboardhelm CPSC-gecertificeerde fietshelm voor schaatsen, scooters, rolschaatsen, longboard, hoverboard, klimmen BMX
Ongeopend, Bike Repair Kit, Luckits Punctie Reparatieset Fiets Band met Mini Fietspomp en Multifunctionele Hex Key Bike Tool Kit Fiets Reparatie , B09XV78Q28
Ongebruikt, ok, AKASO Unisex Kinder Kinderhelm, Rosa, M(52-56 cm)
Ongeopend, Taeku Fietspomp, draagbaar, voor fiets, luchtpomp, kleine pompen, presta- en Schrader-ventielen, voor racefiets en mountainbike, 120 psi, met kogelnaald, multifunctioneel, B0962RF98S
2x Ongeopend, Speed rope , Yokawe Springtouwen voor fitness, speed-skipping-touw met mechanische teller, instelbaar , B08YP2ZNFS
Ongeopend, PLM 11 stuks, BOKIE Metalen fietsring , B09F2LNV26
Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08JLNFX18
1 x Lichte gebruikssporen, 1 x intensieve gebruikssporen (snaren gebroken), 2 x WILSON Recreatieve tennisracket, grijs/groen, B00RZTV5B2
Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW2
2x Ongeopend, Souke Sports Heren Compressie Lange Tights Workout Fitness Hardlopen Fietsen Compressie Basislaag Shapewear Tights Legging B08HCN8KW3
Ongebruikt, ok, Garmin HRM-Tri hartslagmeter, B012H8IPQS
Ongebruikt, ok, Uvex Air Wing CC, unisexks fietshelm voor volwassenen, stofroze-grapefruit mat, 56-60 cm, B0999JJMR3
Ongebruikt, ok, AQF Leren gewichthefriem Powerlifting riem Rugsteun - 4" breed x 10 mm dik Hendelgesp Koeienleren trainingsriem Suède voering Zwart en bruin, B01DLYCLHG
Minieme gebruikssporen, ok, ATAIRSOFT Tactische helm, SWAT Militaire Stijl PJ Type Fast Fight Helm met Bril voor CQB Shot Airsoft Paintball, B00KW5HOCK
Ongebruikt, ok, Fitgriff® Gewichthefgordel V2 - Gewichthefgordel voor dames en heren - voor bodybuilding, krachttraining, crossfittraining, gewichthefgordel, voor gymworkouts, B085H7QMJ7
Ongebruikt, ok, Hardcore Training Fight Shorts Heren Doodles (Large)- Boxing Shorts Heren - MMA BJJ Grappling Fitness Vechtsporten, B01N5NN6YG
Ongebruikt, ok, HouDeOS skibril voor heren, dames en jeugd, snowboardbril voor wintersport, uv-bescherming en HD-anticondens, B09LXJZYN4
Gebruikssporen, ok, Senston 23'' tennisracket met rackettas, lichtgewicht tennisracket, 1 grip, 1 trillingsdempers, B07TZNTF75
Ongebruikt, ok, Senston N80 Carbon ultralichte badmintonracket met rackettas, B07FTGYD92
Ongebruikt, beschadige rackettas, Senston N80 Carbon ultralichte badmintonracket met rackettas, B07FTGYD92
Ongebruikt, volledig, PARIS SAINT GERMAIN Voetbalkit M, officiële collectie, voetbaltrui, jersey met korte mouwen, short, nr. 7 Mbappé voetbalkleding, PSG 7, kousen, B09Y21QQW2
Ongebruikt, ok, GATE FITNESS® Hoola hoop [1,2 kg]
6-8 segmenten Hoola banden met golfdesign
Beginners & Gevorderden
Fitnessbanden met Schuim, B08XBJ15HK
Gebruikssporen, ok, Sportneer verstelbare gewichtsboeien voor enkel of pols Set van 2 0,58-2,9 kg per enkel 1,16-5,8 kg per paar, B08TWJG3TS
Ongebruikt, ok, Avert Kinderfietshelm, skateboard, MTB, verstelbaar, voor scooters, trekkinghelm, fietshelm, stadsbescherming, voor BMX, bergbeklimmen, klimmen, rollen, fietsen, B07XNQ4TVL
Ongebruikt, ok, Cocoarm Modulaire motorhelm motor scooter helm, universeel open gezicht PU lederen motorhelm, motor scooter half lederen open gezicht helm met vizier UV-bril (zwart), B08MKSS1K7
Ongebruikt, ok, Free Soldier waterdichte winterskibroek W40 voor heren Jacht Outdoorbroek Winddichte thermische winterbroek Softshellbroek voor klimmen en wandelen, B094N1MZ66