Retourgoederen diverse categorieën Deel 2

Veiling nr: 
2995
 

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock

Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 10.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

Kijkdag(en)
28/01/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
03/02/2023 - 08:30 tot 14:30
04/02/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
12/01/2023 - 17:00
Einddatum: 
31/01/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
1601

Ongebruikt, FEANDREA Krabpaal met Krabplank Platforms voor Kat Zachte Pluche 115cm Post Volledig Sisal Verpakt Beige PCT141M01, B0928PRTQL

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
1602

Ongebruikt, ok, FEANDREA kattenboom, krabpaal, stabiele krabpaal, 138 cm, lichtgFEANDREA kattenboom, krabpaal, stabiele krabpaal, 138 cm, lichtgrijs PCT60W , B078XZJBPN

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
13
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
1603

Ongebruikt, ok, FEANDREA kattenboom, krabpaal, stabiele krabpaal, 138 cm, lichtgFEANDREA kattenboom, krabpaal, stabiele krabpaal, 138 cm, lichtgrijs PCT60W , B078XZJBPN

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
1604

Ongebruikt, ok, FEANDREA krabpaal, krabpaal met groot platform, lichtgrijs PCT51W , B07QL5B313

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
1605

Lichte gebruikssporen, ok, FEANDREA krabpaal, krabpaal met groot platform, lichtgrijs PCT51W , B07QL5B313

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
1606

Ongebruikt, ok, FEANDREA hondenmand, afneembare hoes, 90 x 75 x 25 cm, grijs PGW11GGFEANDREA hondenmand, afneembare hoes, 90 x 75 x 25 cm, grijs PGW11GG , B07P95DMKR

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1607

Ongebruikt, ok, FEANDREA hondenbed, kattenbed, Donutbed zacht pluche, diam70 cm, grijs PGW039G01 , B087PXVZSS

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1608

Ongebruikt, ok, FEANDREA hondenbed, kattenbed, Donutbed zacht pluche, diam70 cm, grijs PGW039G01 , B087PXVZSS

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
1609

Ongebruikt, ok, Sportneer Rollentrainer, roltrainer fiets met 6 weerstandsinstellingen, trainingsstandaard, inklapbaar stalen frame, magnetische standaard met geluidsreductiewiel , B071HQFKBY

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 61
Afgelopen
Kavel nr: 
1610

Ongebruikt, ok, Aoneky Natuurlijk Jutetouw 50mm, 15-M - Dik Jute koord in vezel - Jute Touw voor Tuin decoratie, Touwtrekken, Sport, DIY (50mm x 15M) , B07PJGC2TZ

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 80
Afgelopen
Kavel nr: 
1611

Ongebruikt, getest en werkend, ASHATA Fish Finder Camera, digitale onderwatercamera, HDM 1000TVL, hoge helderheid, waterdicht, 30 leds, fish finder camera met 9 inch kleurendisplay, EU , 50M Kabel , B07R7SNF4X

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1612

Ongebruikt, ok, Bella & Balu Hondentrap – de gewrichtsvriendelijke helling voor je huisdier, opvouwbare instaphulp met vier treden voor comfortabel op- en afstappen voor binnen en buiten , X001BDSOLF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1613

Ongebruikt, ok, Bella & Balu Hondentrap – de gewrichtsvriendelijke helling voor je huisdier, opvouwbare instaphulp met vier treden voor comfortabel op- en afstappen voor binnen en buiten , X001BDSOLF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1614

Ongebruikt, ok, Bella & Balu Hondentrap – de gewrichtsvriendelijke helling voor je huisdier, opvouwbare instaphulp met vier treden voor comfortabel op- en afstappen voor binnen en buiten , X001BDSOLF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1615

Ongebruikt, ok, Bella & Balu Hondentrap – de gewrichtsvriendelijke helling voor je huisdier, opvouwbare instaphulp met vier treden voor comfortabel op- en afstappen voor binnen en buiten , X001BDSOLF

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1616

Ongebruikt, ok, LIFORME Yogamat – 's werelds beste milieuvriendelijke, antislip yogamat met het originele unieke uitlijningsmarkeringssysteem – biologisch afbreekbare mat , Blauw 185L x 68W x 0.4Th , B01CGLCG8O

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1617

Ongebruikt, ok, LIFORME Yogamat – 's werelds beste milieuvriendelijke, antislip yogamat met het originele unieke uitlijningsmarkeringssysteem – biologisch afbreekbare mat , Blauw 185L x 68W x 0.4Th , B01CI6SM2G

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
1618

Ongebruikt, ok, USINGFIT Ankle Weights Set 2 * 2Kg , B08YZ5XXNS

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1619

Ongebruikt, getest en werkend, ok, SLuB draadloze sportheadset, CSR Bluetooth 5.0, open stereo, waterdichte high-definition microfoon, geschikt voor hardlopen, fietsen en fitness (grijs), B092HXPD99

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1620

Ongebruikt, Vihir helm voor volwassenen, skaterhelm, E-scooter, BMX, fietshelm, heren en dames, sporthelm voor mannen en vrouwen, zwart, CE. B07Q2RDTF4

Startbod: 
€ 40
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 76
Afgelopen
Kavel nr: 
1621

Minieme gebruikssporen, ok, zwaar beschadigde verpakking, touw niet opgerold, Aoneky Natuurlijk Jutetouw 40mm, 30-M - Dik Jute koord in vezel - Jute Touw voor Tuin decoratie, Touwtrekken, Sport, DIY (40mm x 30M) , B07PJGC2TZ

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 47
Afgelopen
Kavel nr: 
1622

Ongeopend, Colapz - Camping Douchetent - Camping Toilettent , Quick setup ,B08K3H8XJQ

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 53
Afgelopen
Kavel nr: 
1623

Ongeopend, Colapz - Camping Douchetent - Camping Toilettent , Quick setup ,B08K3H8XJQ

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1624

Ongeopend in seal, verpakking licht vochtig geweest, NOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, BuitenshuisNOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, B07WHG56DH

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1625

Ongeopend in seal, verpakking licht vochtig geweest, NOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, BuitenshuisNOAA/AM/FM/SW Digitale Weeralarm Radio, 5 Manieren Aangedreven Zonne/Handslinger/5000mAh Li-ion Batterij Powerbank/Micro USB/LED Zaklamp SOS-Alarm/Karabijnhaak, B07WHG56DH

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1626

Ongeopend, FUNDANGO Dubbele automatische opblaasbare isomat met blauw kussen, 198 x 130 x 5 cm; 4.42 kg , waterdicht, slijtvast en scheurvast; de isolerende mat met een dikte van 5 cm en R-waarde van 6,6 , B09J4NXR6Y

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1627

Ongeopend, FUNDANGO Dubbele automatische opblaasbare isomat met blauw kussen, 198 x 130 x 5 cm; 4.42 kg , waterdicht, slijtvast en scheurvast; de isolerende mat met een dikte van 5 cm en R-waarde van 6,6 , B09J4NXR6Y

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1628

Ongeopend, Outdoor Gordijnen, Waterdichte Thermisch met Ogen, Verduisterend Winddichtvoor Veranda/Pergola/Yard (2 Pack/132*213cm, zwart) B09MY7R3NN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1629

Ongeopend, Outdoor Gordijnen, Waterdichte Thermisch met Ogen, Verduisterend Winddichtvoor Veranda/Pergola/Yard (2 Pack/132*213cm, zwart) B09MY7R3NN

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1630

Ongebruikt, getest en werkend, Verwarmde handschoenen, SMALL ,verwarmde handschoenen met 2500 mAh accu, verwarmbare handschoenen , B0B924Y6K7

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1631

Ongebruikt, getest en werkend, Verwarmde handschoenen, SMALL ,verwarmde handschoenen met 2500 mAh accu, verwarmbare handschoenen , B0B924Y6K7

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1632

Gebruikt, vuilsporen, getest en werkend, Verwarmde handschoenen, SMALL ,verwarmde handschoenen met 2500 mAh accu, verwarmbare handschoenen , B0B924Y6K7

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
1633

Ongebruikt, getest en werkend, Verwarmde handschoenen, Large ,verwarmde handschoenen met 2500 mAh accu, verwarmbare handschoenen , B0B924Y6K7

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
1634

Ongebruikt, ok, Seaflo Membraanpomp uit de serie 42 met bypass 24 V, 11,3 LPM 55 PSI (24 volt) B089Q4F97J

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 53
Afgelopen
Kavel nr: 
1635

Ongebruikt, getest en werkend, Verwarmde handschoenen, XL ,verwarmde handschoenen met 2500 mAh accu, verwarmbare handschoenen , B0B924Y6K7

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
1636

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Verwarmbare motorhandschoenen, verwarmbare handschoenen voor dames en heren, 7,4 V, 2500 mAh, waterdichte verwarmingshandschoenen met accu, oplaadbaar, touchscreen, werkt tot 3-8 uur , B0B4KJZ5VK

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1637

Ongebruikt, ok, Verwarmbare sokken, 3800 mAh verwarmde sokken, Large (40-46) oplaadbare verwarmde sokken, wintersokken, katoenen voetwarmerVerwarmbare sokken, 3800 mAh verwarmde sokken, oplaadbare verwarmde sokken, wintersokken, katoenen voetwarmer

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1638

Ongebruikt, ok, Verwarmbare sokken, 3800 mAh verwarmde sokken, Large (40-46) oplaadbare verwarmde sokken, wintersokken, katoenen voetwarmerVerwarmbare sokken, 3800 mAh verwarmde sokken, oplaadbare verwarmde sokken, wintersokken, katoenen voetwarmer

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
1639

Ongebruikt, ok, Verwarmbare sokken, 3800 mAh verwarmde sokken, Large (40-46) oplaadbare verwarmde sokken, wintersokken, katoenen voetwarmerVerwarmbare sokken, 3800 mAh verwarmde sokken, oplaadbare verwarmde sokken, wintersokken, katoenen voetwarmer

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
1640

Minieme gebruikssporen, ok, Verwarmbare sokken, 3800 mAh verwarmde sokken, Large (40-46) oplaadbare verwarmde sokken, wintersokken, katoenen voetwarmerVerwarmbare sokken, 3800 mAh verwarmde sokken, oplaadbare verwarmde sokken, wintersokken, katoenen voetwarmer