Retourgoederen

Veiling nr: 
2843

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
24/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
30/09/2022 - 08:30 tot 11:00
01/10/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
14/09/2022 - 17:00
Einddatum: 
27/09/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
761

Ongebruikt, getest en werkend, Tech rc elektrische boot 2.4 gHz met afstandsbediening raceboot voor kinderen en volwassenen, 180 ° automatische flip, automatische piloot, 15 minuten speeltijd, 25 km/h hoge snelheid waterdicht outdoor speelgoed voor zwembaden meren (werkt alleen in water), B08XX11WSD

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
762

Ongebruikt, getest en werkend, Tech rc elektrische boot 2.4 gHz met afstandsbediening raceboot voor kinderen en volwassenen, 180 ° automatische flip, automatische piloot, 15 minuten speeltijd, 25 km/h hoge snelheid waterdicht outdoor speelgoed voor zwembaden meren (werkt alleen in water), B08XX11WSD

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
763

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, GizmoVine Op afstand bestuurbare boot voor zwembaden en meren, 2,4 GHz 25 km/u Fast Racing RC-boten met alarm voor bijna lege batterij Herstel kapseizen, B08XBCTG9Q

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
764

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, GizmoVine Op afstand bestuurbare boot voor zwembaden en meren, 2,4 GHz 25 km/u Fast Racing RC-boten met alarm voor bijna lege batterij Herstel kapseizen, B08XBCTG9Q

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
765

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, GizmoVine Op afstand bestuurbare boot voor zwembaden en meren, 2,4 GHz 25 km/u Fast Racing RC-boten met alarm voor bijna lege batterij Herstel kapseizen, B08XBCTG9Q

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
766

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, STAY GENT Mini basketbal hoepel met elektronisch automatisch scorebord voor kinderen, indoor basketbal hoepel met 3 ballen, B095NPJFFT

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
767

Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Zenacolor Complete Art Set met Case en Table Ease, 18 Buizen van Acrylverf, 6 Verfpenselen voor Kunstenaars - 24x30cm Canvas, Gratis Spatula, B07YSNXZ36

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
768

Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Zenacolor Complete Art Set met Case en Table Ease, 18 Buizen van Acrylverf, 6 Verfpenselen voor Kunstenaars - 24x30cm Canvas, Gratis Spatula, B07YSNXZ36

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
769

Ongebruikt, volledig, Zenacolor 120 Fijne Puntviltjes - Metalen doos - Fijne Voeringspen 0.4mm - Ideaal voor kalligrafie, precisie tekening, schrijven, kleuren, B086PFWV2X

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
770

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Tech rc Monstertruck 1:14 schaal met afstandsbediening RC auto, 2 batterijen 50 minuten lange speeltijd, 2,4 GHz All-Terrain Off-Road Amerikaanse Stijl RC Truck Model, B089Q21NYS

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
771

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, verpakking ontbreekt, Tech rc Monstertruck 1:14 schaal met afstandsbediening RC auto, 2 batterijen 50 minuten lange speeltijd, 2,4 GHz All-Terrain Off-Road Amerikaanse Stijl RC Truck Model, B089Q21NYS

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
772

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VATOS auto met afstandsbediening - 1:12 4WD 2,4 GHz 46 km / u RC auto hoge snelheid off-road racewagen buggy, B09KXKDVF2

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
773

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, VATOS RC Helikopter Op afstand bestuurbaar helikopter Hoogte Hobbyvliegtuig met batterijen Gyro & LED-licht 3.5-kanaals Micro Mini Militaire serie Indoor, B09MCTKD6T

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
774

Ongebruikt, volledig, BINZKBB Licht Magnetische Bouwstenen voor kinderen,3D Clear STEM-magneten Constructiespeelgoed,110PC Magnetische Marmer Run Creativiteit Educatief speelgoed, B08R7MMCCK

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
775

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SMAUTOP FX lichtzwaard, RGB 7 kleuren metalen lichtzwaard, gesimuleerde film Battle Soundfonts, de ware strijd van donker en licht, B09NKR28Z4

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
776

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SMAUTOP FX lichtzwaard, RGB 7 kleuren metalen lichtzwaard, gesimuleerde film Battle Soundfonts, de ware strijd van donker en licht, B09NKR28Z5

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
777

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SMAUTOP FX lichtzwaard, RGB 7 kleuren metalen lichtzwaard, gesimuleerde film Battle Soundfonts, de ware strijd van donker en licht, B09NKR28Z6

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
778

Ongebruikt, 1x groen, 1x paars (zonder verpakking), 2 x Cloud b Rustgevend nachtlampje met oceaanprojector en kalmerende geluiden
Aan te passen helderheid
Instellingen voor helderheid en beweging
Automatisch uitschakelen
B0078PW4R2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
779

Ongebruikt, volledig, Nikou 3 in 1 mini-spelset, Schaakspel, dammen, backgammon, magnetische schaakfiguren, opvouwbaar toernooi, speelbord, outdoor, voor kinderen en volwassenen, B07LH1XFB2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 41
Afgelopen
Kavel nr: 
780

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, VATOS Infrarood Laser Tag Set 4 Active infrarood pistool met vesten 4 spelers, laserdagblaster voor kinderen en volwassenen, kinderspeelgoed, voor binnen en buiten ; B07P2WLTTK

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
781

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Tech rc Drone Kleurrijke LED-verlichting Glow Night RC Quadrocopter 2 batterijen voor 18 minuten met 5 slimme sensoren Automatische ontwijkingsfunctie Afstandsbediening, B08HCYBXS2

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
782

Ongebruikt, getest en werkend, DEERC Drone with Camera 1080P FHD, Live Transmission, 120° Wide Angle RC, Quadcopter with 2 Batteries, Long Flight Time, Altitude Hold, Mobile Phone Control, Tap Fly, Headless Mode, includes Backpack ; B08QYL2HR3

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 50
Afgelopen
Kavel nr: 
783

Gebruikssporen, getest en werkend, DEERC Drone with Camera 1080P FHD, Live Transmission, 120° Wide Angle RC, Quadcopter with 2 Batteries, Long Flight Time, Altitude Hold, Mobile Phone Control, Tap Fly, Headless Mode, includes Backpack ; B08QYL2HR3

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 110
Afgelopen
Kavel nr: 
784

Ongebruikt, getest en werkend, , Holy Stone HS175D opvouwbare GPS-drone met 4K-camera FHD RC-quadcopter met 46 minuten lange vliegtijd, follow-me, borstelloze motor, tikvlieg, nuttige plaats Opvouwbare drone voor beginners Volwassenen, B08Y684SDF

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 100
Afgelopen
Kavel nr: 
785

Ongebruikt, getest en werkend, , Holy Stone HS175D opvouwbare GPS-drone met 4K-camera FHD RC-quadcopter met 46 minuten lange vliegtijd, follow-me, borstelloze motor, tikvlieg, nuttige plaats Opvouwbare drone voor beginners Volwassenen, B08Y684SDF

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
786

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, , Holy Stone HS175D opvouwbare GPS-drone met 4K-camera FHD RC-quadcopter met 46 minuten lange vliegtijd, follow-me, borstelloze motor, tikvlieg, nuttige plaats Opvouwbare drone voor beginners Volwassenen, B08Y684SDF

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 101
Afgelopen
Kavel nr: 
787

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Holy Stone HS175D opvouwbare GPS-drone met 4K-camera FHD RC-quadcopter met 46 minuten lange vliegtijd, follow-me, borstelloze motor, tikvlieg, nuttige plaats Opvouwbare drone voor beginners Volwassenen, B08Y684SDF

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 44
Afgelopen
Kavel nr: 
788

Ongebruikt, Getest en werkend, Holy Stone HS440 Drone with 1080P Camera , RC Quadcopter Foldable with 2 Batteries 40 Min. Long Flight Time, FPV Live Transmission, Tap Fly, Voice Control, Gravity Sensor, Altitude Hold for Beginners , B08CXFJ21Y

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
789

Lichte gebruikssporen, Getest en werkend, Holy Stone HS440 Drone with 1080P Camera , RC Quadcopter Foldable with 2 Batteries 40 Min. Long Flight Time, FPV Live Transmission, Tap Fly, Voice Control, Gravity Sensor, Altitude Hold for Beginners , B08CXFJ21Y

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
790

Gebruikt, ( krassen op propellors) Getest en werkend, Holy Stone HS440 Drone with 1080P Camera , RC Quadcopter Foldable with 2 Batteries 40 Min. Long Flight Time, FPV Live Transmission, Tap Fly, Voice Control, Gravity Sensor, Altitude Hold for Beginners , B08CXFJ21Y

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
791

Ongeopend, Fijnmechanische schroevendraaierset, mechanische schroevendraaierset, mini-schroevendraaierset met opbergdoos, reparatieset voor smartphones voor iPhone, laptop, tablet, horloges, camera, drones, … B09MKG3XVY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
792

Ongeopend, Fijnmechanische schroevendraaierset, mechanische schroevendraaierset, mini-schroevendraaierset met opbergdoos, reparatieset voor smartphones voor iPhone, laptop, tablet, horloges, camera, drones, … B09MKG3XVY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
793

Ongebruikt, YINSAN 120 in 1 Precisie Schroevendraaier Set DIY-Reparatieset voor Reparatie van Telefoon Laptop PC horloges Bril, Kleine Schroevendraaierbits Set met Magnetische Geheugenmat , B0897M7QH4

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
794

Ongeopend, Cactus Sprinkler 105cm, Opblaasbare Zomer Waterspelen Spray Speelgoed voor Kinderen, Splash Play Yard Sprinkler , B08SR2VKTJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
795

Ongeopend, Cactus Sprinkler 105cm, Opblaasbare Zomer Waterspelen Spray Speelgoed voor Kinderen, Splash Play Yard Sprinkler , B08SR2VKTJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
796

Ongeopend, Cactus Sprinkler 105cm, Opblaasbare Zomer Waterspelen Spray Speelgoed voor Kinderen, Splash Play Yard Sprinkler , B08SR2VKTJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
797

Ongeopend, Cactus Sprinkler 105cm, Opblaasbare Zomer Waterspelen Spray Speelgoed voor Kinderen, Splash Play Yard Sprinkler , B08SR2VKTJ

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
798

Ongeopend, Cactus Sprinkler 105cm, Opblaasbare Zomer Waterspelen Spray Speelgoed voor Kinderen, Splash Play Yard Sprinkler , B08SR2VKTJ

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 23
Afgelopen
Kavel nr: 
799

3x Getest en werkend, licht beschadigde doosjes, Vivlex Draadloos gitaarsysteem, gitaarzender, ontvangerset, 2,4 GHz, 6 kanalen, draadloos audiosysteem voor elektrische gitaar, basviool, toetsenbord, ingebouwde batterij, 8 uur werktijd , B0957CKXTL

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
800

Ongebruikt, getest en werkend, zwart , Kaysuda Bluetooth Conference Speakerphone Draadloze microfoon en luidspreker, B07RX2W86V