Retourgoederen

Veiling nr: 
2843

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
24/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
30/09/2022 - 08:30 tot 11:00
01/10/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
14/09/2022 - 17:00
Einddatum: 
27/09/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
1001

3x Ongeopend, dbramante1928 - bramante1928 - Milano - iPhone 12 Pro Max 6.7" - Nachtzwart - Volnerf Soffiano -leer

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1002

Ongebruikt, getest en werkend, Belkin PowerHouse-laadstation voor Apple Watch + iPhone (iPhone-laadstation voor iPhone XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus en meer, Apple Watch Serie 4, 3, 2, 1), B07K1MP5PZ

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
1003

Ongebruikt, getest en werkend, Belkin PowerHouse-laadstation voor Apple Watch + iPhone (iPhone-laadstation voor iPhone XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus en meer, Apple Watch Serie 4, 3, 2, 1), B07K1MP5PZ

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1004

Ongebruikt, getest en werkend, Belkin PowerHouse-laadstation voor Apple Watch + iPhone (iPhone-laadstation voor iPhone XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus en meer, Apple Watch Serie 4, 3, 2, 1), B07K1MP5PZ

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1005

Ongeopend, DORRISO RGB Gaming Muismat 900x400x4mm RGB Led Mousepad XL XXL Zachte Computer Toetsenbord Muizen Mat voor Bureau PC Laptop Grote Gaming Muismatten met antislip rubberen basis zwart , B08Q82VB95

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1006

Ongebruikt, AVM FRITZ!Box 4040 International Wi-Fi router wireless AC+N tot 1300 (866+400 Mbit/s), 1x Gigabit WAN, 4x Gigabit LAN, Access Point, 2x USB , B01MQUQTBR

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
1007

Ongebruikt, AVM FRITZ!Box 4040 International Wi-Fi router wireless AC+N tot 1300 (866+400 Mbit/s), 1x Gigabit WAN, 4x Gigabit LAN, Access Point, 2x USB , B01MQUQTBR

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1008

Minieme gebruikssporen, AVM FRITZ!Box 4040 International Wi-Fi router wireless AC+N tot 1300 (866+400 Mbit/s), 1x Gigabit WAN, 4x Gigabit LAN, Access Point, 2x USB , B01MQUQTBR

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
1009

LCL Compatibele tonercartridge 71B0010 71B0020 71B0030 71B0040 71B20K0 71B20C0 71B20M0 71B20Y0 CS317dn CX317dn CS417dn CX417de CS517de CX517de (1 zwart 1 cyaan 1 magenta 1 geel) Vervanging voor Lexmark B07T7NKCRK

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1010

Ongeopend, DORRISO RGB Gaming Muismatten XXL Grote Mat 900x400x3mm Mousepad Antislip Rubberen Basis Computer Toetsenbord Muizen Mat voor PC Laptop Bureau Gaming Muismatten Leeuw B08NPB19GZ

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1011

Minieme gebruikssporen, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1012

Lichte gebruikssporen, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1013

2x Ongebruikt, GEQUDIO Headset compatibel met Unify OpenStage 30 40 80 80 en OpenScape Serie Telefoon - Inclusief RJ-kabel - Koptelefoon & Microfoon met vervangende bekleding - Bijzonder licht 80 g (2-oor) , B088188GHH

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1014

2x Ongebruikt, GEQUDIO Headset compatibel met Unify OpenStage 30 40 80 80 en OpenScape Serie Telefoon - Inclusief RJ-kabel - Koptelefoon & Microfoon met vervangende bekleding - Bijzonder licht 80 g (2-oor) , B088188GHH

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1015

2x Ongebruikt, GEQUDIO Headset compatibel met Unify OpenStage 30 40 80 80 en OpenScape Serie Telefoon - Inclusief RJ-kabel - Koptelefoon & Microfoon met vervangende bekleding - Bijzonder licht 80 g (2-oor) , B088188GHH

Startbod: 
€ 75
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1016

Ongebruikt, ok, TESmart 4K HDMI Matrix 8X8 Switching Matrix voor rackmontage 4Kx2K @ 30HZ, 1080P @ 60Hz, 3D & Deep Colour, LAN Port Control, HDMI 1.4 HDCP 1.4-compatibel ; B07WK25KDW

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1017

Ongebruik;t, Chenyang CY 16+12 Pin USB 3.0 SSD Converter Case Mobile Box HDD Enclosure for 2013 2014 2015 MAC SSD Black , B07C5TPD7K

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1018

Ongebruik;t, Chenyang CY 16+12 Pin USB 3.0 SSD Converter Case Mobile Box HDD Enclosure for 2013 2014 2015 MAC SSD Black , B07C5TPD7K

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
1019

Ongeopend, DORRISO Gaming muismatten, RGB, groot, 800 x 300 mm, XL, bureauonderlegger, grote muismat, waterdicht, antislip, mat voor computer, pc, professionele gaming-muismat, zwart , B08Q7KZ1QG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1020

Enkel plastic van de yellow is geopend, andere ongeopend, LCL Kompatibel Toner High Yield 70C20K0 702K 70C0H10 700H1 70C2HK0 702HK 70C0H20 700H2 70C2HC0 702HC 70C0H30 700H3 70C2HM0 702HM 70C0H40 700H4 70C2HY0 702HY CS310 CS310n als Ersatz für LEXMARK , B07L9RZ88B

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1021

Ongebruikt, getest en werkend, Movo VXR10 universele video-microfoon voor smartphones en camera's met houder, windbescherming, tas, compatibel met iPhone, Android, Canon, EOS, Nikon (jack-aansluiting) , B0723D3FVL

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
1022

Ongebruikt, getest en werkend, Movo VXR10 universele video-microfoon voor smartphones en camera's met houder, windbescherming, tas, compatibel met iPhone, Android, Canon, EOS, Nikon (jack-aansluiting) , B0723D3FVL

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1023

Ongebruikt , Professional Simple Studio Mic Microphone Screen; Acoustic Filter; Desktop Recording Wind Screen; Vocal Studio Sound Recording Booth Reflection Filter Foam (PF8 PRO) , 3265575524208

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
1024

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH1

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1025

Ongebruikt, ok, accessoires ontbreken, enkel ring + statief 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH1

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
1026

Ongebruikt, ok, accessoires ontbreken, enkel ring + statief 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1027

Ongebruikt, ok, Smatree 13,3" Laptoptas harde laptoptas, zwart , B08ZXNTTVB

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1028

Ongebruikt, ok, Smatree 13,3" Laptoptas harde laptoptas, zwart , B08ZXNTTVB

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1029

Ongebruikt, ok, Smatree 13,3" Laptoptas harde laptoptas, zwart , B08ZXNTTVB

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1030

Ongebruikt, getest en werkend, aandrijfriem ontbreekt, Donner Bluetooth-draaitafel met riemaandrijving voor vinylplaten, draadloze platenspeler met ingebouwde phono-voorversterker, magnetische cartridge, hifi, variabele toonhoogteregeling, digitale USB-uitgang, automatische terugkeer, 2 snelheden, B09HTVL3BF

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1031

Ongebruikt, ok, Smatree 13,3" Laptoptas harde laptoptas, pink , B07P2XS4R1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1032

Ongebruikt, ok, Smatree Hard Shell Laptop Sleeve Compatibe 16" , Slanke en Anti-Shock Case B09PRDNYCV

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1033

Ongebruikt, ok, Smatree 15,6 inch Hard Shell Laptop Case B09CTM6S12

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
1034

Ongebruikt, getest en werkend, Solar Power Bank 26800 mAh, 10 W Qi Wireless Solar Charger with LED Light, 18 W Quick Charge Portable Charger USB C Input, Waterproof Backup Battery ; B09KH7L6FL

Startbod: 
€ 26
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1035

PLM 13 stuks, ongecontroleerde retours, Qwerty , B098N48FCV

Startbod: 
€ 45
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
1036

PLM 15 stuks, meeste Qwerty/Qwertz , DK61 / DK63 , ongecontroleerde retours

Startbod: 
€ 22
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
1037

PLM 22 stuks, meeste Qwerty, ongecontroleerde retours, keyboards + Tablet-case

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
1038

PALLETBOX vol met toners/ meeste geopende plastics / diverse merken/modellen/… Ongecontroleerd

Startbod: 
€ 48
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 48
Afgelopen
Kavel nr: 
1039

Plm 16 stuks, ongecontroleerde retours, meeste Qwerty/Qwertz , Royal Kludge RK61

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
16
Hoogste bod: 
€ 73
Afgelopen
Kavel nr: 
1040

Niet gecontroleerde retours, plm 10 items