Ongebruikt, getest en werkend, AIWA WHF-880 Draadloze RF-koptelefoon Zwarte hoofdband voor TV/DVD/HiFi, 100 m bereik, oplaadbaar, B08TX6QJ7V
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Lavalier microfoon draadloos 2,4 GHz, mini clip-on microfoon Bluetooth, draadloze microfoon 1 zender en 1 ontvanger met windscherm voor iPhone Android DSLR camera camcorder laptop smartphone mobiele telefoon, B09YYCRDDC
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Moukey 8-kanaals Mixer Stereo mini Audio mixer DC 5V ideaal voor kleine clubs of bars Als microfoon gitaar bastoetsenbord of podiummixer-MAMX3, B08BCFXSBV
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ARCHEER Karaoke Draadloze microfoon UHF Draadloze Bluetooth-microfoon Professionele HF-microfoon 2 Handmicrofoon + 1 ontvanger met 1 6,5 mm audiokabel 2 kanalen, B07D3K9WTW
Ongebruikt, volledig, InnoGear Professionele microfoonstandaard, goed gekwalificeerde microfoonstandaard, voor radiostudiomicrofoon, voor tafel, blauw Yeti/Yeti Pro, B07JN2CJF9
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Ghtmarrine Professionele 6-kanaals mini-audiomixer DJ-controller Bluetooth USB-reverb-computer Lifeshow-mixer, B091KYM7F9
Ongebruikt, getest en werkend, ok, LEKATO Elektrisch opnamestation met automatische triple looper met afstemfunctie, gitaarloop effectpedaal, totaal 18 minuten opnametijd onbeperkte overdub voor basgitaren (blauw), B09QS1K6BM
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ZKYMZL 60W Moving Head Lights Stage Lights 8 GOBO Rainbow DJ Lights Disco Lights 8 Kleuren 9/11 Kanalen LED Strobe Lights DMX512 Control voor Disco KTV, B09KZTMD21
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, MORFIT Moving Head DMX-512 Podiumverlichting, 10/12 kanalen, 50 W, dj, licht, LED-geluid, geactiveerde koplamp, RGBW Gobos voor DJ Disco Party Lights (zwart), B08QRQJM55
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Behringer XENYX Premium 12-ingangen 2/2-bus mixer met XENYX microfoonvoorversterkers en compressoren, Britse EQ, 24-bit multi-FX-processor en USB/audio-interface, B0039PPW60
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, MUSITREND platenspeler met ingebouwde speakers, Bluetooth platenspeler Aux-In RCA 33/45/78 rpm, bruin, B0894P51TK
Ongebruikt, getest en werkend, Bietrun UHF draadloze microfoon dual handmicrofoon van metaal 50 m bereik dynamische draadloze microfoons 6,35 mm & 3,5 mm stekker voor versterker mengpaneel PA-installatie, B08G1514K8
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, 3 x 2.4G draadloze saxofoon microfoon clip op muziekinstrumenten microfoon, draadloze ontvanger en zender, voor saxofoon en meer, B098LB7XNV
Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Anladia Vloerbeschermingsmat, tafelfolie, transparant, 1,5 mm, bodem, beschermfolie, tafelbescherming, tafelkleed, PVC, 1,5 mm transparant, 120 x 120 cm, B07SGX6QY6
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, SUNLU 3D-printer Filament Dryer Box S2, houdt filamenten droog tijdens 3D-printen, 360 ° all-round verwarming, groot LCD-aanraakscherm, compatibel met PLA PETG SILK ABS PA PC-filament, spoelhouder, zwart, B09XHTMSSN
Ongebruikt, 0 prints , HP DeskJet 2720e All-in-One, Draadloze Wifi kleuren inktjet printer voor thuis (Printen, kopiëren, scannen), HP Plus Printer,
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Sennheiser CX 350BT Bluetooth 5.0 draadloze hoofdtelefoon - 10 uur batterijduur, USB-C snel opladen, virtuele assistent-knop, connectiviteit met twee apparaten - zwart, B083W76T8W
Ongebruikt, ok, Pack TeleprompterPAD® iLight PRO 11" v15.0+Afstandsbediening+App+Tas+Klem-100% aluminium-Robuust pro teleprompter (geen plastic) iPad/Android multicamera-HD Beamsplitter-glas-Made in EU , B01BMIM9PM , Met de compacte Teleprompter Pad iLight Pro kun je video's en presentaties opnemen, zonder je zorgen te hoeven maken over de tekst, net als televisieprofessionals
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, HUION Kamvas 16 tabletscherm met kantelfunctie (±60°) stylus op batterijen 266PPS HD grafisch pendisplay ontspiegeld glas 8192 drukken 14 sneltoetsen en 178° kijkhoek (15,6 inch), B07RWSF125
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, HUION HS610 grafische tablet voor pc, 8192 niveaus Batterijloze pen, 5080LPI met ± 60 ° kantelfunctie, OTG-connectoren voor Android-apparaat, nieuwe vingeraanraking, ondersteunt Windows, Mac OS, Android-telefoon en -pad, B07PHXBNKC
Ongebruikt, ok, volledig Bonsaii A3 lamineermachine 3-in-1, zwart, Set met 25 Pouches, Papiersnijder , Koud en warm lamineren(L311-A) , B086W5BJVR
Ongebruikt, getest en werkend, Geüpgraded 3D-printer filament droogbox, Comgrow filament-droger houdt filament tijdens het afdrukken droog, filament-opberg-droogbox, brede compatibiliteit met PLA PETG ABS-zijdemateriaal , B098F7D9J1
Ongebruikt, 5 x Toner TPS B-2420 - TONER EQUIVALENT AAN BROTHER TN-2420 - ZWART
Ongebruikt, volledig, Smatree harde laptoptas compatibel met Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14 inch Slim Notebook, Lenovo Yoga Slim 7 Pro 14 inch harde tas, zwart, B09CPYNH74
Ongebruikt, Smatree 15,6 inch harde laptophoes , notebookhoes, slanke en schokbestendige harde sleeve, zwart , B09CTM6S12
Ongebruikt, getest en werkend, Buyounger A4 lamineermachine, 4 in 1 thermische en koude lamineermachine met mes en hoekafronder en 40 vakken, voor A4 A5 A6 A7 foto's en documenten, incl lamineervellen, B09TW5P6B8
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Pitaka Draadloze oplader voor iPhone 12-serie, 2-in-1 draadloze oplader en houder voor mobiele telefoon [MagEZ Juice 2], inductief laadstation Qi Smartphones tafelstandaard met draadloze power bank, zwart/blauw, B08S78RNZM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Beyerdynamic Mmx 300 Premium Gesloten Over-Ear Gaming Headset (2E Generatie) Met Microfoon, Zwart, B06WGVJ9GY
Minieme gebruikssporen, Amzchef inductiekookplaat, 2000W Slim enkele inductiekookplaat, 10 vermogensstanden, 10 temperatuurinstellingen, sensortouchbediening, veiligheidsslot, 3-uurs timer, zwart, B082KKYTSS
Lichte gebruikssporen, Amzchef inductiekookplaat, 2000W Slim enkele inductiekookplaat, 10 vermogensstanden, 10 temperatuurinstellingen, sensortouchbediening, veiligheidsslot, 3-uurs timer, zwart, B082KKYTSS