Ongebruikt, ok, KeLDE 2-in-1 Electric Brad Nailer/Stapler Heavy Duty Stapler Gun Including 1000 Pieces Staples and Nails , B08D64JF1B
Ongebruikt, getest en werkend, PC-102B CL2 Chloor PH Tester, Draagbare Water Testing Meter, Digitale Water Kwaliteit Tester voor Zwembad Spa Hot Tubs , B07RB6C1S1
Minieme gebruikssporen, enkele test-accessoires ontbreken, NEJE Laser Engraving Engraving Printer 1500mW 405nm High Speed Mini USB Laser Engraver Carver Automatic DIY Printing Engraving Machine Offline Operation , B09LM8C5P7
2x Ongebruikt, Kuaided 107 Piece Saw Blades Kit, Multifunctional Tool Accessories Saw Blade Oscillating Accessory Set Multitool Tool Mix Blades for Fein Multimaster, Dremel, Bosch, Makita, Milwaukee , B094QV21XK
Lichte gebruikssporen, getest en ok, Flexible Garden Hose, Maximum 30 m Expandable Water Hose with 10 Functions Spray Nozzle, Durable 4-Layer Latex Water Hose , B09KRF2K1H
Ongebruikt, getest en werkend, CosyInSofa Metaaldetector, Lichtgewicht Pinpoint Metaaldetector met Waterdichte Zoekspoel en Discriminatiefunctie, Hooggevoelige Verstelbare Metaaldetector , B0831CNG6Z
Ongebruikt, ok, Apollo 71-Delige Roze Gereedschapsset voor het Huishouden. Populair Handgereedschap voor Reparaties - Schroevendraaiers, Hamers, Sleutels, Tangen & Meer in Koffer , B01G3J9LME
Ongebruikt, getest en werkend, Hi-Spec 58-delige 18V Boormachine & Multi bitset. Doe-het-zelf snoerloze schroef- en boormachine met S2 stalen bitset voor metaal, hout en metselwerk. Alles in een opberghoes met rits , B08BRB1FBP
Ongebruikt, ok, Hi-Spec 80-Delige 18V Boormachine & Gereedschapsset voor Thuis & de Werkplaats. Voor Klussen en Reparaties met Elektrische Schroefboormachine voor Thuis, Kantoor en Werkplaats. Alles in één Koffer , B07ZCVPKRJ
4x Ongeopend, Colmanda 20st S-haak, Inox , ophanghaken (11cm) , B094XZMNHG
5x Ongeopend, Colmanda 20st S-haak, Inox , ophanghaken (11cm) , B094XZMNHG
Ongebruikt, Stanley Bostitch DRAADLOZE KARTONSLUITER DSA-3522-E, B01N9B07X4, incl lader en 2x batterij in plastic opbergbox (10,8V Li-Ion 2,0Ah)
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, EXLECO Dompelpomp Aquariumpomp 4500 L/H 130 W 230 V Afvoerkop 3,8 m Kabel met stekker 2,5 m Uitlaatdiameter 16/20/25 mm voor tuinen, aquarium, vijver, fontein, B08LS82KJF
Ongebruikt, getest en werkend, EXLECO Mini Waterpomp Dompelpomp Aquariumpomp 2500L/H 40W 230V Afvoerkop 2,3m Kabel 2,5m Uitlaatdiameter 12/16/20 mm voor Tuinen Aquarium, Vijver, Fontein, B08LSVKSFP
Ongebruikt, volledig, Preciva ratelsleutelset, 1/4 inch, 5-25 Nm, omschakelratel, draaimoment schroefsleutelset voor fiets, ± 0,5% foutnauwkeurigheid, met steeksleutelset en 100 mm verlengstang, B09F9G5PV7
Lichte gebruikssporen, volledig, Preciva ratelsleutelset, 1/4 inch, 5-25 Nm, omschakelratel, draaimoment schroefsleutelset voor fiets, ± 0,5% foutnauwkeurigheid, met steeksleutelset en 100 mm verlengstang, B09F9G5PV7
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Hi-Spec Multifunctioneel gereedschap 220 W, 11000-23000 opm & 37 stuks universele accesHi-Spec Multifunctioneel gereedschap 220 W, 11000-23000 opm & 37 stuks universele accessoirekit , B0828R32LQ
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Hi-Spec 130W Elektrisch Rotatiegereedschap met Snoer & Accessoires voor Klussen, Hobby's & Knutselen. Precisie Boren, Snijden, Trimmen, Slijpen en Schuren. Geleverd met Dremel Compatibele Bits B01G4JTYM0
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Hi-Spec 170W Elektrisch Rotatiegereedschap met Snoer & Accessoires . Precisie Boren, Snijden, Trimmen, Slijpen en Schuren. Geleverd met Compatibele Bits , B01G4JVY4Q
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Hi-Spec 170W Elektrisch Rotatiegereedschap met Snoer & Accessoires . Precisie Boren, Snijden, Trimmen, Slijpen en Schuren. Geleverd met Compatibele Bits , B01G4JVY4Q
2x Ongebruikt, ok, NETVUE Outdoor WiFi-beveiligingscamera, FHD 1080P-bewakingscamera compatibel met Alexa, WiFi-camera, nachtzicht, bewegingsdetectie, tweerichtingsaudio, metallic, IP66 waterdicht , B0832D2VV4
2x Getest en werkend, ongebruikt, NETVUE Sentry 2 , Outdoor Surveillance Camera, 1080P WiFi IP Camera, Outdoor Surveillance Camera with 20 m Night Vision, Motion Detection, 2-Way Audio, Outdoor Camera with Alexa Compatible and IP66 Waterproof , B09DKB3NXW
4x Getest en werkend, ongebruikt, NETVUE Sentry 2 , Outdoor Surveillance Camera, 1080P WiFi IP Camera, Outdoor Surveillance Camera with 20 m Night Vision, Motion Detection, 2-Way Audio, Outdoor Camera with Alexa Compatible and IP66 Waterproof , B09DKB3NXW
Gebruikssporen, getest en werkend, DEERC 302E Remote Control Car with Brushless Motor, 60 KM/H High Speed, 4WD 1:18 RC Car with 2 Batteries 40 Minutes Running Time, Offroad Truck Off-Road Vehicle Fast Racing Car with DIY Extra Shell , B0993KGBP2
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, factory settings , Xiaomi Redmi Note 11 64gb Graphite Grey, 4GB + 128GB , 6934177768187