Ongebruikt,getest en werkend, Naipo Shiatsu Cervicale Massager Nek- en schoudermassage met instelbare intensiteit en infraroodwarmte om vermoeidheid, spanning en spierpijn te verlichten, Speciale editie : kleur donkerblauw
Ongebruikt, RENPHO Verwarmd oogmassageapparaat voor migraine met Bluetooth-muziek, oplaadbaar oogmasker met vibratie, ontspannen en verminderen van vermoeidheid van de ogen Donkere kringen Oogzakken Droge ogen Verbeteren van de slaap, zwart, B088BCRXHJ
Ongebruikt, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT
Ongeopende plastics, ok, BONINK compatibel 205A CF530A - CF533A Toner voor Color Laserjet Pro MFP M181fw M180n M180 M180nw M181 M154a M154nw (Schwarz/Cyan/Magenta/Gelb) B07Z5Q4T95
Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07Q2NFSPM
Ongebruikt, Uvex 1 Sport Veiligheidschoen, B076PRQPGV
Ongebruikt, opengescheurde verpakking, Casio FX-82DE Plus, Rekenmachine, Antraciet , B0054VVU68
Ongebruikt, ok, Audioactieve digitale HdO-hoorversterker met 4 instelbare instellingen, discreet HdO-ontwerp, automatische volumeonderdrukking, natuurlijke luisterervaring, B072MRGQPS
Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Audioactieve digitale HdO-hoorversterker met 4 instelbare instellingen, discreet HdO-ontwerp, automatische volumeonderdrukking, natuurlijke luisterervaring, B072MRGQPS
Ongebruikt, volledig, NexiGo-oplaadstation met LED-lampje voor Oculus Quest 2, [Support Elite-riem], displaystandaard voor headset en controllerbevestiging, 2 oplaadbare batterijen, magnetische kabel (EXCL VR-bril), B09GFMR6D2
Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-CG50 Calcuso-rekenmachine met koffer, B071P6TDPV
Ongebruikt, ok, Maxonar Tablet Houder Verstelbare iPad Stand voor Bureau Stabiele Premium Aluminium Telefoonhouder Tablet Stand Basis Tafel Compatibel met iPad 9/iPad Air 4/iPad Pro/iPad Mini 6 Galaxy Z Fold 3 Galaxy Tab iPhone 13 Kindle-Grijs
Ongebruikt, getest en werkend, Buyounger A4 lamineermachine, 4 in 1 thermische en koude lamineermachine met mes en hoekafronder en 40 vakken, voor A4 A5 A6 A7 foto's en documenten, incl lamineervellen, B09TW5P6B8
Gebruikssporen, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 (excl lamineervellen), B08Z2XVBN8
Ongebruikt, ok, Maefing 12 "Cut Lengte Guillotine Papier Trimmer, 16 Vellen Capaciteit Papiersnijder voor Papier Foto Kaart Voorraad, houvast Vouwen Raster Foto Cutter, B09H5PPC4B
Ongebruikt, volledig, Suptek Full Motion laptopverhoger Bureaumontagestandaard met doorvoertule, in hoogte verstelbaar (400 mm), past tot 17 inch notebooks, VESA 100, tot 22 lbs (MD6421TP004),
Ongebruikt, volledig, NITRAM glazen whiteboard voor bureau of kantoor met opbergruimte voor kantoorbenodigdheden en sleuf voor tablet/mobiele telefoon Afmetingen: 40,5 x 18,5 x 6 cm Inclusief gum, B08PKTXX76
Ongebruikt, getest en werkend, ok, ORICO USB-hub 16-poorten 78W USB 3.0-hub actief met voeding Enkele aan/uit-schakelaar en 12V / 6.5A voedingsadapter voor desktopcomputer, pc, iMac, mobiele HDD, flashdrive, iPad opladen (zwart), B08HVJ4JZM
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ORICO Industriële USB-hub 20 poorten aanbrengbare, industriële USB 2.0-hub met 150 W vermogen, volledig metalen behuizing, hoge snelheid gegevensoverdracht, B082NMLQ1M
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde verpakking, ORICO Industriële USB-hub 20 poorten aanbrengbare, industriële USB 2.0-hub met 150 W vermogen, volledig metalen behuizing, hoge snelheid gegevensoverdracht, B082NMLQ1M
Ongebruikt, ORICO NVME behuizing USB4.0 40 Gbit/s M.2 SSD harde schijf behuizing, tot 2700 MB/s PCIE-adapter voor 2280 M-Key NVMe PCIe SSD, compatibel met Thunderbolt 3/4 USB 3.2/3.1/3.0/Type-C-interface - M2V01, B08RD4G14D
Minieme gebruikssporen, ORICO NVME behuizing USB4.0 40 Gbit/s M.2 SSD harde schijf behuizing, tot 2700 MB/s PCIE-adapter voor 2280 M-Key NVMe PCIe SSD, compatibel met Thunderbolt 3/4 USB 3.2/3.1/3.0/Type-C-interface - M2V01, B08RD4G14D
Ongebruikt, ORICO NVMe Clone dockingstation M.2 Dual- Bay 10Gbps met offline clone duplicatorfunctie, USBC NVME 2-voudige behuizing voor PCIe M-Key 2242 2260 2280 22110 M2 SSD, zonder gereedschap (SSD niet inbegrepen) -M2P2, B08BJYFKJD
Minieme gebruikssporen, ORICO NVMe Clone dockingstation M.2 Dual- Bay 10Gbps met offline clone duplicatorfunctie, USBC NVME 2-voudige behuizing voor PCIe M-Key 2242 2260 2280 22110 M2 SSD, zonder gereedschap (SSD niet inbegrepen) -M2P2, B08BJYFKJD
Ongeopend, licht beschadigde doos, Doitwiser ® Compatible 4 Pack Toner Cartridges Set For Konica Minolta BizHub C224 C224e C284 C284e C364 C364e
Develop Ineo +224 +284 +364 +224e +284e +364e
Olivetti D-Color MF222 MF222+ MF282 MF282+ MF362 MF362+ - TN321 TN321K TN321C TN321M TN321Y TN-321
A33K150 A33K450 A33K350 A33K250
B1036 B1037 B1038 B1039 (Capacity: Black 27,000 pages - Colours 25,000 pages) , B00IRBYGTU
Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 100 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07BPY2T69
Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 120 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 4:3 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07ZQSZPYT
Gebruikssporen, gootje en bevestiginsvijzen ontbreken, kleine boog in lange zijde, VIZ-PRO magnetisch whiteboard/droog uitwisbaar bord, 48 x 36 inch, zilveren aluminium frame, B01LWQ5K9K