Retourgoederen

2843

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
921

Ongebruikt,getest en werkend, Naipo Shiatsu Cervicale Massager Nek- en schoudermassage met instelbare intensiteit en infraroodwarmte om vermoeidheid, spanning en spierpijn te verlichten, Speciale editie : kleur donkerblauw

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
922

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
923

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
924

Startbod:
€ 8
€ 35
Kavel nr:
925

Ongebruikt, RENPHO Verwarmd oogmassageapparaat voor migraine met Bluetooth-muziek, oplaadbaar oogmasker met vibratie, ontspannen en verminderen van vermoeidheid van de ogen Donkere kringen Oogzakken Droge ogen Verbeteren van de slaap, zwart, B088BCRXHJ

Startbod:
€ 8
€ 35
Kavel nr:
926

Ongebruikt, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
927

Ongeopende plastics, ok, BONINK compatibel 205A CF530A - CF533A Toner voor Color Laserjet Pro MFP M181fw M180n M180 M180nw M181 M154a M154nw (Schwarz/Cyan/Magenta/Gelb) B07Z5Q4T95

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
928

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
929

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, MAKEASY Inbindmachine, 21-Loch, 450 Blatt, Spriaal bindmachine met Starter Kit 100 PCS 3/8 '' ; B07Q2NFSPM

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
930

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
931

Ongebruikt, Uvex 1 Sport Veiligheidschoen, B076PRQPGV

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
932

Ongebruikt, opengescheurde verpakking, Casio FX-82DE Plus, Rekenmachine, Antraciet , B0054VVU68

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
933

Ongebruikt, ok, Audioactieve digitale HdO-hoorversterker met 4 instelbare instellingen, discreet HdO-ontwerp, automatische volumeonderdrukking, natuurlijke luisterervaring, B072MRGQPS

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
934

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
935

Ongebruikt, ok, verpakking ontbreekt, Audioactieve digitale HdO-hoorversterker met 4 instelbare instellingen, discreet HdO-ontwerp, automatische volumeonderdrukking, natuurlijke luisterervaring, B072MRGQPS

Startbod:
€ 12
€ 20
Kavel nr:
936

Ongebruikt, volledig, NexiGo-oplaadstation met LED-lampje voor Oculus Quest 2, [Support Elite-riem], displaystandaard voor headset en controllerbevestiging, 2 oplaadbare batterijen, magnetische kabel (EXCL VR-bril), B09GFMR6D2

Startbod:
€ 12
€ 16
Kavel nr:
937

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
938

Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-CG50 Calcuso-rekenmachine met koffer, B071P6TDPV

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
939

Ongebruikt, ok, Maxonar Tablet Houder Verstelbare iPad Stand voor Bureau Stabiele Premium Aluminium Telefoonhouder Tablet Stand Basis Tafel Compatibel met iPad 9/iPad Air 4/iPad Pro/iPad Mini 6 Galaxy Z Fold 3 Galaxy Tab iPhone 13 Kindle-Grijs

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
940

Ongebruikt, getest en werkend, Buyounger A4 lamineermachine, 4 in 1 thermische en koude lamineermachine met mes en hoekafronder en 40 vakken, voor A4 A5 A6 A7 foto's en documenten, incl lamineervellen, B09TW5P6B8

Startbod:
€ 4
€ 20
Kavel nr:
941

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
942

Gebruikssporen, getest en werkend, A4 lamineerapparaat L310200 (excl lamineervellen), B08Z2XVBN8

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
943

Ongebruikt, ok, Maefing 12 "Cut Lengte Guillotine Papier Trimmer, 16 Vellen Capaciteit Papiersnijder voor Papier Foto Kaart Voorraad, houvast Vouwen Raster Foto Cutter, B09H5PPC4B

Startbod:
€ 7
€ 26
Kavel nr:
944

Ongebruikt, volledig, Suptek Full Motion laptopverhoger Bureaumontagestandaard met doorvoertule, in hoogte verstelbaar (400 mm), past tot 17 inch notebooks, VESA 100, tot 22 lbs (MD6421TP004),

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
945

Ongebruikt, volledig, NITRAM glazen whiteboard voor bureau of kantoor met opbergruimte voor kantoorbenodigdheden en sleuf voor tablet/mobiele telefoon Afmetingen: 40,5 x 18,5 x 6 cm Inclusief gum, B08PKTXX76

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
946

Ongebruikt, getest en werkend, ok, ORICO USB-hub 16-poorten 78W USB 3.0-hub actief met voeding Enkele aan/uit-schakelaar en 12V / 6.5A voedingsadapter voor desktopcomputer, pc, iMac, mobiele HDD, flashdrive, iPad opladen (zwart), B08HVJ4JZM

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
947

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
948

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ORICO Industriële USB-hub 20 poorten aanbrengbare, industriële USB 2.0-hub met 150 W vermogen, volledig metalen behuizing, hoge snelheid gegevensoverdracht, B082NMLQ1M

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
949

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, beschadigde verpakking, ORICO Industriële USB-hub 20 poorten aanbrengbare, industriële USB 2.0-hub met 150 W vermogen, volledig metalen behuizing, hoge snelheid gegevensoverdracht, B082NMLQ1M

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
950

Ongebruikt, ORICO NVME behuizing USB4.0 40 Gbit/s M.2 SSD harde schijf behuizing, tot 2700 MB/s PCIE-adapter voor 2280 M-Key NVMe PCIe SSD, compatibel met Thunderbolt 3/4 USB 3.2/3.1/3.0/Type-C-interface - M2V01, B08RD4G14D

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
951

Minieme gebruikssporen, ORICO NVME behuizing USB4.0 40 Gbit/s M.2 SSD harde schijf behuizing, tot 2700 MB/s PCIE-adapter voor 2280 M-Key NVMe PCIe SSD, compatibel met Thunderbolt 3/4 USB 3.2/3.1/3.0/Type-C-interface - M2V01, B08RD4G14D

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:
952

Ongebruikt, ORICO NVMe Clone dockingstation M.2 Dual- Bay 10Gbps met offline clone duplicatorfunctie, USBC NVME 2-voudige behuizing voor PCIe M-Key 2242 2260 2280 22110 M2 SSD, zonder gereedschap (SSD niet inbegrepen) -M2P2, B08BJYFKJD

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:
953

Minieme gebruikssporen, ORICO NVMe Clone dockingstation M.2 Dual- Bay 10Gbps met offline clone duplicatorfunctie, USBC NVME 2-voudige behuizing voor PCIe M-Key 2242 2260 2280 22110 M2 SSD, zonder gereedschap (SSD niet inbegrepen) -M2P2, B08BJYFKJD

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
954

Ongeopend, licht beschadigde doos, Doitwiser ® Compatible 4 Pack Toner Cartridges Set For Konica Minolta BizHub C224 C224e C284 C284e C364 C364e
Develop Ineo +224 +284 +364 +224e +284e +364e
Olivetti D-Color MF222 MF222+ MF282 MF282+ MF362 MF362+ - TN321 TN321K TN321C TN321M TN321Y TN-321
A33K150 A33K450 A33K350 A33K250
B1036 B1037 B1038 B1039 (Capacity: Black 27,000 pages - Colours 25,000 pages) , B00IRBYGTU

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
955

Startbod:
€ 30
€ 0
Kavel nr:
956

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 100 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 16:9 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07BPY2T69

Startbod:
€ 30
€ 0
Kavel nr:
957

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
958

Ongebruikt, ok, Projector Screen with Tripod-Stand 120 inch - Indoor and Outdoor Projection Screen for Movie or Office Presentation - 4:3 HD Premium Wrinkle-Free Tripod Screen for Projector with Carry Bag and Tight Straps, B07ZQSZPYT

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
959

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
960

Gebruikssporen, gootje en bevestiginsvijzen ontbreken, kleine boog in lange zijde, VIZ-PRO magnetisch whiteboard/droog uitwisbaar bord, 48 x 36 inch, zilveren aluminium frame, B01LWQ5K9K