Retourgoederen

2843

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 15
€ 20
Kavel nr:
961

Ongebruikt, getest en werkend, PELONIS Torenventilator, aircooler, air purifier, ventilator met 3 snelheden, 29 inch ventilator, stille staande ventilator met 7H timer en 60° oscillatie, 2-in-1 zuilventilator, volume max. 52 dbA , B097M11CTW

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
962

Startbod:
€ 15
€ 19
Kavel nr:
963

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
964

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
965

Ongebruikt, Blu-ray drive externe Bluray brander compatibel met BD-drive, draagbare 3D Blu-ray-brander met USB 3.0 en Type-C-aansluiting, Bluray-drive, geschikt voor Windows XP/7/8/10 MacOS voor MacBook PC, B09KPLPMXB

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
966

Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Yellow Yeti 30 x Doorlopende Labels voor DK-22205 62mm x 30.48m Compatibel met Brother P-Touch QL-500 QL-550 QL-570 QL-700 QL-710W QL-720NW QL-800 QL-810W QL-820NWB QL-1100 QL-1110NWB, B07NLFGW61

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
967

Ongebruikt, ok, Digitale satellietzoeker, satellietzoeker, V9, HD satellietdetectie, DVB-S/S2/voor exacte aanpassing van uw satellietantenondersteuning H.265, Duitse gebruiksaanwijzing , B08H1HT2YT

Startbod:
€ 3
€ 7
Kavel nr:
968

Ongebruikt, HFeng 13.56MHz RFID Keyfob MF 1K Chip IC NFC Keyfob Proximity Key Fob Tag Access Card Keychain Token 100pcs Red B07DYGDQZK

Startbod:
€ 3
€ 7
Kavel nr:
969

Ongebruikt, HFeng 13.56MHz RFID Keyfob MF 1K Chip IC NFC Keyfob Proximity Key Fob Tag Access Card Keychain Token 100pcs Red B07DYR9PLQ

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
970

5x Ongecontroleerde retours, Identiv uTrust 3700F smart card reader - elektronische identiteitskaart CIE 3.0 NFC +RFID-Karten, NFC-Tag , B091FXFNYV

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
971

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
972

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
973

Startbod:
€ 2
€ 3
Kavel nr:
974

Ongebruikt, kleine ondiepe snede in leder, LOETAD Documentenmap A4 met ritssluiting, rekenmachine, 2 vakken, handorganizer van leer met klembord, ringband B085FWWTL6

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
975

Portfolio Padfolio schrijfpad houder map klembord, A4, ritssluiting, kunstleer , persoonlijke organizer,Zwar tmet ingebouwde 5000mAh batterij , B0734XD8CC

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
976

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
977

Minieme gebruikssporen, opbergboxje beschadigd , Fisher Space Bullet wereldberoemde astronautenstift met chromen coating, 1 stuk (1 stuks) B000095K9D

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
978

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
979

Ongebruikt, volledig, INGENICO Betaalterminals houder, DESK 3200, 3500, 5000 draaibaar 180° en 45° kantelbaar. 3M professionele lijm inbegrepen voor schroefloze installatie, B0892P3BS4

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
980

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
981

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
982

Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-82MS 2-regelig display wetenschappelijke rekenmachine, B0000D88UR

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
983

Startbod:
€ 3
€ 0
Kavel nr:
984

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Casio FX-82MS 2-regelig display wetenschappelijke rekenmachine, B0000D88UR

Startbod:
€ 6
€ 18
Kavel nr:
985

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AIMIUVEI dames-smartwatch , waterdichte sport-smartwatch, bloedzuurstof, hartslag, slaap, calorieën, weer voor Android iOS roze B096884M7L

Startbod:
€ 6
€ 17
Kavel nr:
986

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AIMIUVEI dames-smartwatch , waterdichte sport-smartwatch, bloedzuurstof, hartslag, slaap, calorieën, weer voor Android iOS B099PDQJRC

Startbod:
€ 6
€ 17
Kavel nr:
987

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, AIMIUVEI dames-smartwatch , waterdichte sport-smartwatch, bloedzuurstof, hartslag, slaap, calorieën, weer voor Android iOS B08HMVXGTR

Startbod:
€ 6
€ 19
Kavel nr:
988

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
989

Ongebruikt, ok, Vietri Classico A5 Large Recycled Lederen gebonden Journal, Schrijven Notebook, Geheugen Boek, Reisdagboek & Kladblok, effen bruin leder , B01FQU77UY

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
990

Ongebruikt, ok, Vietri Classico A5 Large Recycled Lederen gebonden Journal, Schrijven Notebook, Geheugen Boek, Reisdagboek & Kladblok, motief bruin leder , B01FQU77UY

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
991

Ongebruikt, 3 stuks met kleine defaults/vlekken in leder

Startbod:
€ 5
€ 25
Kavel nr:
992

Ongebruikt, lichte beschadiging aan 1 slotje (zie foto) Overdose Zeven stenen lederen dagboek handgemaakte handgemaakte vintage dagboek handboek schrijven notitieblok Plain papier Journal 35x55cm , B08Q817VQZ

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
993

Ongebruikt, AboveTEK Tablet-wandhouder - voor 7 tot 11 inch tablets/iPad/slot/fire, tablethouder met anti-diefstal veiligheidsslot en -sleutel, verstelbare scharnierhouder met lange arm, B0876VQW4Q

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
994

Ongebruikt, Woleyi Tablet Houder, woleyi Heavy Duty Zwanenhals Auto Floor Tablet & Telefoon Houder voor iPad Pro 9.7, 11, 12.9/Air/Mini, Samsung Galaxy Tabs, iPhone, Meer 4-13 inch Mobiele Telefoons en Tabletten

Startbod:
€ 3
€ 3
Kavel nr:
995

Ongebruikt, 2 x MUDEELA kabelgoot bureaubasis voor kabelbeheer, set van 2 kabelgeleidingsbureau voor huishoudelijk kantoor, geen schroeven, geen boren, bureau kabelgoot voor het verbergen van kabels, (1x wit, 1x zwart), B094XZP928

Startbod:
€ 6
€ 16
Kavel nr:
996

Minieme gebruikssporen, ok, GIISSMO Docking Station2 Y16 , HDMI, USB C Hub with Dual HDMI 4K, VGA, 3 USB-A, 100W PD and TF/SD Card Reader, Triple Monitor Adapter, B09KPFNJRH

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
997

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
998

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
999

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
1000