Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey), B07PN8Q3DB
Ongebruikt, getest en werkend, AbraMTEK E500 200 W Bluetooth-luidspreker, (2e generatie) krachtige draadloze draagbare luidspreker met lage middentonen-equalizer, HDMI ARC, AUX, muziekfilmspelmodi, grijs, B07TT9XZF9
Ongebruikt, geen verpakking, Donner 61 Key Keyboard Case, Electric Keyboard Bag, 102 x 42 x 15 cm Donner 61 Key Keyboard Case, Electric Keyboard Bag Piano Gig Bag, Waterproof 600D Nylon Oxford Black 10MM foam padding , B07X2FSJJC
Lichte gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Movo BWS1000 Blimp Wind & Vibration Protection Systeem voor Shotgun Microfoons - Voorzien van 12-punts interne Shockmount, geïntegreerde XLR kabel, harige Deadcat Voorruit & Grip Handvat met Boom , B07SKHTQ4D
Ongebruikt , ok, YOTTO Microphone à Condensateur Microphone USB Enregistrement pour Ordinateur de Bureau et Ordinateur Portable MAC Windows Microphone Cardioïde Avec Microphone Réglable Suspension Perche Ciseaux Bras , B07WFW673W
2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen) ,AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2
2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen),AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2
Ongebruikt, getest en werkend, 1Mii Draadloze audio-zenderontvanger, 2,4 G groot bereik zender en ontvanger kit lage latency voor hifi-muziek van tv/pc naar actieve luidsprekers/stereo/subwoofer/cd, cinch-uitgang/ingang 320 ft, B09T649YC8
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Edifier NeoBuds Pro Hi-Res ANC Ruisonderdrukkende Draadloze Oordopjes met LDAC, LHDC - 6-Mics -Tap Control en APP Instellingen - Zwart , B0999DRY2T
Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV
Ongebruikt, ok, Monosaudio E104R/F104R high-end HiFi Schuko rhodium-plated surface 16A 250V EU version power plug IEC socket Schuko power cable socket (pair rhodium plated).B08L8V2D7V
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Edifier NB2 Pro Hybrid Active Noise Cancelling Earbuds - 6 Mics - Bluetooth Wireless Earphone - Stereo Deep Bass - 32H Play Time with in-Ear Detection, App Control, IP54 Waterproof for Sport-Black , B096XYF5R4
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, NexiGo N970P 4K-webcam, Al-Powered Auto-Framing, Flash-geheugen, 10x digitale zoom, Sony-sensor, dubbele ruisonderdrukkende microfoons, voor videoconferenties/gaming/streaming, B09JW651HB
2x Ongebruikt, getest en werkend, Winees babycamera, 1080P WiFi-beveiligingscamera ip-huisdiercamera voor binnen met tweerichtingsaudio en nachtzicht,360' draaibaar, pan-tilt, beveiligingscamera ondersteunt bewegingsdetectie, app-bediening met Alexa , B08XVWHHX7
2x geen verpakking, getest en werkend, Winees babycamera, 1080P WiFi-beveiligingscamera ip-huisdiercamera voor binnen met tweerichtingsaudio en nachtzicht,360' draaibaar, pan-tilt, beveiligingscamera ondersteunt bewegingsdetectie, app-bediening met Alexa , B08XVWHHX7
Ongebruikt, ok, NexiGo Zoom gecertificeerde 4K Zoomable webcam met afstandsbediening en softwarecontrole, Sony Starvis Sensor, 5X digitale zoom, N950P Pro webcamera met dubbele stereo microfoons , B097BQS4H2
Ongebruikt, ok, getest en werkend, NexiGo N660P 1080P 60fps webcam met dubbele microfoon en privacy, autofocus, geïntegreerde dubbele stereo-microfoon , B0919M33JY
Ongebruikt, ok, VCELINK GJ671BL Krimptang RJ45 Perstang voor Western Pluggen, Netwerkgereedschap voor CAT 5/CAT 5E/CAT 6/CAT 6A/CAT 7 Krimpstekker en 6P Telefoonstekker , B08NX12GJ4
Ongebruikt, ok, VCELINK GJ671BL Krimptang RJ45 Perstang voor Western Pluggen, Netwerkgereedschap voor CAT 5/CAT 5E/CAT 6/CAT 6A/CAT 7 Krimpstekker en 6P Telefoonstekker , B08NX12GJ5
Ongeopend, BRA CAT8 Ethernet Gigabit Lan-netwerkkabel (RJ45) SSTP 40Gbps 2000Mhz - Rond Zwart 15M , B083V4585W
Ongebruikt, getest en werkend, Godox Xpro-S voor Sony TTL Wireless Flash Trigger 1 / 8000s HSS TTL-Convert-Manual Functie Groot scherm Schuin ontwerp 5 Speciale groepsknoppen 11 Aanpasbare functies (XPro-S) , B079KCHC6D
Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299
Gebruikssporen, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299