Retourgoederen

2843

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 40
€ 120
Kavel nr:
521

Ongebruikt, getest en werkend, 60cm hoog , 100W Bluetooth Speaker, ABRAMTEK E600 High Power Wireless Speaker with Super Bass Subwoofer and 360 Sound for Home Office Party Outdoor (Grey), B07PN8Q3DB

Startbod:
€ 50
€ 170
Kavel nr:
522

Ongebruikt, getest en werkend, AbraMTEK E500 200 W Bluetooth-luidspreker, (2e generatie) krachtige draadloze draagbare luidspreker met lage middentonen-equalizer, HDMI ARC, AUX, muziekfilmspelmodi, grijs, B07TT9XZF9

Startbod:
€ 8
€ 18
Kavel nr:
523

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
524

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
525

Ongebruikt, geen verpakking, Donner 61 Key Keyboard Case, Electric Keyboard Bag, 102 x 42 x 15 cm Donner 61 Key Keyboard Case, Electric Keyboard Bag Piano Gig Bag, Waterproof 600D Nylon Oxford Black 10MM foam padding , B07X2FSJJC

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
526

Lichte gebruikssporen, ok, verpakking ontbreekt, Movo BWS1000 Blimp Wind & Vibration Protection Systeem voor Shotgun Microfoons - Voorzien van 12-punts interne Shockmount, geïntegreerde XLR kabel, harige Deadcat Voorruit & Grip Handvat met Boom , B07SKHTQ4D

Startbod:
€ 2
€ 0
Kavel nr:
527

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
528

Ongebruikt , ok, YOTTO Microphone à Condensateur Microphone USB Enregistrement pour Ordinateur de Bureau et Ordinateur Portable MAC Windows Microphone Cardioïde Avec Microphone Réglable Suspension Perche Ciseaux Bras , B07WFW673W

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
529

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
530

2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen) ,AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2

Startbod:
€ 15
€ 46
Kavel nr:
531

Startbod:
€ 15
€ 45
Kavel nr:
532

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
533

Startbod:
€ 12
€ 25
Kavel nr:
534

2x Getest en werkend, kleine rest van mistvloeistof nog aanwezig ( van testen),AGPtEK Rookmachine met draadloze afstandsbediening EN kleurrijk LED-licht, 500 WATT stabiel en draagbaar , B07JJ9Y5X2

Startbod:
€ 12
€ 14
Kavel nr:
535

Ongebruikt, getest en werkend, 1Mii Draadloze audio-zenderontvanger, 2,4 G groot bereik zender en ontvanger kit lage latency voor hifi-muziek van tv/pc naar actieve luidsprekers/stereo/subwoofer/cd, cinch-uitgang/ingang 320 ft, B09T649YC8

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
536

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Edifier NeoBuds Pro Hi-Res ANC Ruisonderdrukkende Draadloze Oordopjes met LDAC, LHDC - 6-Mics -Tap Control en APP Instellingen - Zwart , B0999DRY2T

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
537

Startbod:
€ 2
€ 2
Kavel nr:
538

Ongebruikt, getest en werkend, Moukey Wireless Page Turner Pedal, USB Rechargeable Page Flip Pedal for Tablets, Black , B07HQ96MYV

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
539

Ongebruikt, ok, Monosaudio E104R/F104R high-end HiFi Schuko rhodium-plated surface 16A 250V EU version power plug IEC socket Schuko power cable socket (pair rhodium plated).B08L8V2D7V

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
540

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Edifier NB2 Pro Hybrid Active Noise Cancelling Earbuds - 6 Mics - Bluetooth Wireless Earphone - Stereo Deep Bass - 32H Play Time with in-Ear Detection, App Control, IP54 Waterproof for Sport-Black , B096XYF5R4

Startbod:
€ 30
€ 50
Kavel nr:
541

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, volledig, NexiGo N970P 4K-webcam, Al-Powered Auto-Framing, Flash-geheugen, 10x digitale zoom, Sony-sensor, dubbele ruisonderdrukkende microfoons, voor videoconferenties/gaming/streaming, B09JW651HB

Startbod:
€ 30
€ 50
Kavel nr:
542

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
543

2x Ongebruikt, getest en werkend, Winees babycamera, 1080P WiFi-beveiligingscamera ip-huisdiercamera voor binnen met tweerichtingsaudio en nachtzicht,360' draaibaar, pan-tilt, beveiligingscamera ondersteunt bewegingsdetectie, app-bediening met Alexa , B08XVWHHX7

Startbod:
€ 10
€ 50
Kavel nr:
544

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
545

2x geen verpakking, getest en werkend, Winees babycamera, 1080P WiFi-beveiligingscamera ip-huisdiercamera voor binnen met tweerichtingsaudio en nachtzicht,360' draaibaar, pan-tilt, beveiligingscamera ondersteunt bewegingsdetectie, app-bediening met Alexa , B08XVWHHX7

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
546

Ongebruikt, ok, NexiGo Zoom gecertificeerde 4K Zoomable webcam met afstandsbediening en softwarecontrole, Sony Starvis Sensor, 5X digitale zoom, N950P Pro webcamera met dubbele stereo microfoons , B097BQS4H2

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
547

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
548

Ongebruikt, ok, getest en werkend, NexiGo N660P 1080P 60fps webcam met dubbele microfoon en privacy, autofocus, geïntegreerde dubbele stereo-microfoon , B0919M33JY

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
549

Startbod:
€ 9
€ 9
Kavel nr:
550

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
551

Ongebruikt, ok, VCELINK GJ671BL Krimptang RJ45 Perstang voor Western Pluggen, Netwerkgereedschap voor CAT 5/CAT 5E/CAT 6/CAT 6A/CAT 7 Krimpstekker en 6P Telefoonstekker , B08NX12GJ4

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
552

Ongebruikt, ok, VCELINK GJ671BL Krimptang RJ45 Perstang voor Western Pluggen, Netwerkgereedschap voor CAT 5/CAT 5E/CAT 6/CAT 6A/CAT 7 Krimpstekker en 6P Telefoonstekker , B08NX12GJ5

Startbod:
€ 4
€ 4
Kavel nr:
553

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
554

Ongeopend, BRA CAT8 Ethernet Gigabit Lan-netwerkkabel (RJ45) SSTP 40Gbps 2000Mhz - Rond Zwart 15M , B083V4585W

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
555

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
556

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
557

Ongebruikt, getest en werkend, Godox Xpro-S voor Sony TTL Wireless Flash Trigger 1 / 8000s HSS TTL-Convert-Manual Functie Groot scherm Schuin ontwerp 5 Speciale groepsknoppen 11 Aanpasbare functies (XPro-S) , B079KCHC6D

Startbod:
€ 12
€ 12
Kavel nr:
558

Startbod:
€ 8
€ 25
Kavel nr:
559

Ongebruikt, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
560

Gebruikssporen, getest en werkend, FIFINE USB-microfoon, pc-condensatormicrofoon met standaard, studiokwaliteit opname-microfoon USB voor podcast, studio, streaming, uitzending, YouTube, video, games, K669B (zwart), 4260707736299