Retourgoederen

2843

Aantal kavels:
1040 kavels
Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:

Ongebruikt, niet getest, VGEBY Hub Motor, 48V 250W Waterdichte Elektrische Scooter Borstelloze Versnellingsnaaf Motor Geschikt voor DIY Gemodificeerde Elektrische Fiets Accessoires Elektrische Fiets, B08XQB74CV

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:

Ongebruikt, opbergzak ontbreekt, EV Oplaadkabelmodus 3, EVmate 32A 22kw Type 2 naar Type 2 driefasige draagbare EV oplaadkabel, zwart , B09MLQ71P7

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:

Ongeopende binnenverpakking, Vanku Kayak Opblaasbare 2-zitter met zonnedak, opblaasbaar kano met zonnedak, kussen voor huisdieren, , accessoireset, 340 x 95 x 52 cm , B09S5L4WML

Startbod:
€ 50
€ 170
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, HOLY STONE HS720E GPS-drone met 4K EIS UHD-camera, quadrocopter op afstand bestuurd met 2 batterijen lange vliegtijd, Follow Me,5G wifi-overdracht, Return Home, borstelloze motor, anti-shake cam voor beginners, B08W1WV6YT

Startbod:
€ 25
€ 60
Kavel nr:

Ongebruikt, Fyheast LED hydromassage douchekolom douchepaneel set met 5 functies in 304 roestvrij staal, massagemengkraan, vaste douchekop, handdouche en baduitloop voor badkamer

Startbod:
€ 25
€ 50
Kavel nr:

Ongeopend, Comer verzendlabelprinter, 4 × 6, commerciële thermische directe printer, high-speed barcode-labelprinter, compatibel met Windows en Mac voor magazijn , B089GMC616

Startbod:
€ 60
€ 60
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, ONETWOFIT Hometrainer, Magnetische Indoor Hometrainer Verstelbaar met LCD-monitor voor Home Cardio Training 13KG Vliegwiel OT315, B08Y8QCS46

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, 60W Bluetooth Speaker (100dB Loud), ABRAMTEK M8 Portable Wireless Retro Speakers with Bass Boost, Microphone Input, USB Port, Stereo Pairing for Home Outdoors Party, Retro Green , B08V1897PV

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:

Startbod:
€ 20
€ 200
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Caixun 55 inch 4K UHD HDR LED Smart Android TV met Google Assistant (Voice Control), Screen Share, HDMI, USB (EC55S1UA, 2021 Model), B08BC1LPJW

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, MaxxPet Opvouwbare Box, Hond Pen Puppy Kat Konijn, Binnen/Buiten Behuizing Run Cage Zwart 70 x 125 x 80

Startbod:
€ 18
€ 50
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkendd, JYX Karaoke Machine met 2 UHF draadloze microfoons, Bass/Treble Bluetooth-luidspreker met LED-lampje, ondersteuning TWS, AUX In, FM, REC, Bruin, B093SP2M4B

Startbod:
€ 14
€ 52
Kavel nr:

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 - 100% kabellose Bluetooth-Earbuds und Ladeschale, indigo blau , B07MRWL9KP

Startbod:
€ 12
€ 45
Kavel nr:

Gebruikt, getest en werkend, Bang & Olufsen Beoplay E8 2.0 - 100% kabellose Bluetooth-Earbuds und Ladeschale, indigo blau B07MRWL9KP

Startbod:
€ 40
€ 140
Kavel nr:

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Xiaomi Pad 5 Cosmic Grijs 6 GB RAM 128 GB ROM,Grijs ; 6934177752773

Startbod:
€ 40
€ 130
Kavel nr:

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:

Ongebruikt, ongeopende doos, Hot Wheels GYL14 - Hot Wheels Monster Trucks T-Rex Volcano Arena Playset with Lights & Sounds, Includes 2 Launchers, 1 Monster Truck & 1 Car, Gift for Kids Ages 3 Years & Older , 887961974782

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt,ok, Hot Wheels GYL14 - Hot Wheels Monster Trucks T-Rex Volcano Arena Playset with Lights & Sounds, Includes 2 Launchers, 1 Monster Truck & 1 Car, Gift for Kids Ages 3 Years & Older , 887961974782

Startbod:
€ 25
€ 60
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, 0 prints, HP OfficeJet 6950 4800 x 1200DPI Thermal Inkjet A4 29ppm Wi-Fi - HP OfficeJet 6950, Thermal inkjet, Colour printing, 4800 x 1200 DPI, 225 sheets, A4, Black ; B01KTG223C

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, Creality 3D UW-01 Was- en Curing Machine 2 in 1 UV Curing Rotary Box Bucket voor LCD/DLP/SLA Resin 3D-printermodellen 170 (L) x 120 (B) x 160 (H) mm , B08MXNKS9Y

Startbod:
€ 35
€ 95
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, origenele verpakking ontbreekt, Tenda MW12 Tri-Band Smart Home Mesh Wifi-systeem, AC2100 tri-band, 9x gigabit poorten, tot 600 vierkante meter en 100+ apparaten, app-besturing,eenvoudige installatie,compatibel met Alexa,set van 3, B08BTHZWXY

Startbod:
€ 9
€ 40
Kavel nr:

Overstock, ongeopend, ONEVER Industriële endoscoop inspectiecamera met 5.5mm Micro Snake Camera Hi-Vision 720P IPS Scherm IP67 Waterdicht 6 Verstelbare LED Lichten Borescope (BLACK, 5M) B07THS6HZ3

Startbod:
€ 9
€ 41
Kavel nr:

Startbod:
€ 10
€ 60
Kavel nr:

Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Umi Ergonomische bureaustoel met rugleuning, ademende mesh kantoorcomputerstoelen met armleuning en verstelbare hoofdsteun, B08Z3S2GN8

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Focal ISUBMBZ2 Inside Subwoofer, compatibel met Mercedes Benz C-Klasse, GLC, E-Klasse, S-Klasse, CLS, GLS, GLE, 1 paar ; B093BFL52J

Startbod:
€ 50
€ 120
Kavel nr:

Ongebruikt, getest en werkend, gereset nr factory-instellingen, Xiaomi 11 Lite 5G NE Mint Green - 6,55" DotDisplay AMOLED FHD+ , 6G+128GB , 6934177766992

Startbod:
€ 70
€ 80
Kavel nr:
27

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, factory-reset , HUAWEI nova 9 smartphone, 50 MP Ultra Vision-camera, 6,57" OLED-scherm, 120 Hz vernieuwingsfrequentie, 66 W HUAWEI SuperCharge, 8 GB+128 GB, 4300 mAh, [standaard Duitse versie] B09HKS44VS

Startbod:
€ 14
€ 20
Kavel nr:

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, factory-resetHOMTOM P30 Pro Android 9.0 Smartphone unlocked, Octa-core 2,0Ghz, 13MP Ultrawide triple kamera, 6.41 " HD 4GB RAM 64GB ROM Dual-SIM , 4000mAh Akku, Zwart gradient , B07YKKCTCN

Startbod:
€ 30
€ 90
Kavel nr:

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, factory-reset ,Xiaomi Redmi Note 10 Pro Smartphone RAM 6GB ROM 128GB 6.67"120Hz AMOLED DotDisplay 108MP Groothoekcamera 5020mAh (typ) NFC Dual SIM , B08Y8PKDTC

Startbod:
€ 25
€ 45
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Yinfente Professional C Key Clarinet Ebonite Wood 2 Barrels With Case Cloth Reed Accessories , B07F289G49

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Horse Tongue Drum 12 Inch 13 Tones Steel Pan Steel Tongue Drum Tank Drum C Key Percussion Kit with Drum Mallets Note Sticker Finger Picks Mallet Holder and Carry Bag (Blue) B09QLXMCD6

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Vangoa 14 inch Snare Drum Kit, 10 Tuning Lugs, Maple Wood Cavity, Professionele Snaredrum Set met Snarestand , B07HL2CMNK

Startbod:
€ 18
€ 35
Kavel nr:
33

Ongebruikt, ok, volledig , Vangoa 3/4 elektro-akoestische gitaar 36 inch cutaway folkgitaar beginnersset met ingebouwde tuner, 2-bands EQ, starterkits, naturel , B082W32X8T

Startbod:
€ 18
€ 45
Kavel nr:
34

Startbod:
€ 18
€ 40
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Banjo Snaren 5, Tenor Banjo 26" Banjos Kit voor Professionele Beginners met Extra Snaren Strap Pick-up Picks Tuner en Draagtas , B08LV7M6QP

Startbod:
€ 15
€ 41
Kavel nr:

Ongebruikt, ok, Vangoa Volledige grootte akoestische viool 4/4 Beginner Fiddle met Schoudersteun, Vioolstrik, Case, Hars, Digitale Tuner, Snaren, Piëzo Pickup, Naturel , B099DT76B4

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:

Lichte gebruikssporen, ok, Vangoa 4/4 Electric Silent Violin Solid Wood Full Size Fiddle with Chin Rest, Violin Case, Extra Strings, Audio Cable, Rosin, Bow B099DTVPJS

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:

Ongeopend, lichte beschadigde doos, Brihard Thuis safe kluis - 20x31x20cm Huis veiligheids kluis - Opberg huis kluis meubelkluis dubbelbaardslot - Krasvrije afwerking, 11 L safe B071Z8LFDG

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:

Ongebruikt, enkele krassen behuizing door transport, incl sleutels, Phoenix SS0992KD Deposit inworpkluis met sleutelslot, 25x25x60cm, 17,1kg , B00XCYUX8U