Retourgoederen

Veiling nr: 
2843

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock
Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit
Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos
Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik
Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik
Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 9.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

Kijkdag(en)
24/09/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
30/09/2022 - 08:30 tot 11:00
01/10/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
14/09/2022 - 17:00
Einddatum: 
27/09/2022 - 19:30
Aantal kavels: 
1040 kavels
Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
481

Ongebruikt, Flessenverwarmer voor baby's, sterilisator voor babyflessen, 6-in-1 fast, babyvoeding en ontdooiing, BPA-vrije flessenwarmer, babyvoeding met LCD-display , B087JJ4Q9Q

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 45
Afgelopen
Kavel nr: 
482

Ongebruikt, getest en werkend, Baby Monitor Wireless Video Baby Monitor with Camera Baby Monitors with Two Way Audio, 2.4 Inch Display, Room Temperature Monitor, Night Vision, 70 Degree Lens ; B07TBLT6NS

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
483

Ongebruikt, beschadigde doos, Led gezichtsmasker obqo 7 kleuren Huidverjonging Gezicht Photon Lichttherapie Masker; B08CMQX22G

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
484

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo Gripcon, Enhanced Switch/Switch OLED Controller for Handheld Mode, Ergonomic Design with 6-Axis Gyro, Back Button Mapping, Vibration (Black) , B09KZ4BZNT

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
485

Ongebruikt, getest en werkend, NexiGo Wireless Joypad Controller for Nintendo Switch/Switch OLED, Joy Con Controllers with Vibration, Turbo, Mapping and LED Light (Cosmic Nebula)

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
486

Ongebruikt, getest en werkend, WOWGO Kindercamera, 3,5 inch digitale camera, speelgoed, USB-oplaadbare selfievideocamera met 12 megapixels/1080p HD/Dual Lens/32GB TF-kaart/stickers, B08TWPWRLK

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
487

Ongebruikt, getest en werkend, WOWGO Kindercamera, 3,5 inch digitale camera, speelgoed, USB-oplaadbare selfievideocamera met 12 megapixels/1080p HD/Dual Lens/32GB TF-kaart/stickers, B08TWPWRLK

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
488

Ongebruikt, ok, FEELLIFE Inhalator Vernevelaar, Inhalator Apparaat voor Luchtwegaandoeningen, Inhalator voor Kinderen en Volwassenen, Verstelbare Spray Mist, Met 2 Verstuiver Membraan, B08VR8TWFC

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
489

Ongebruikt, ok, FEELLIFE Inhalator Vernevelaar, Inhalator Apparaat voor Luchtwegaandoeningen, Inhalator voor Kinderen en Volwassenen, Verstelbare Spray Mist, Met 2 Verstuiver Membraan, B08VR8TWFC

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
490

Ongebruikt, ok, FEELLIFE Inhalator Vernevelaar, Inhalator Apparaat voor Luchtwegaandoeningen, Inhalator voor Kinderen en Volwassenen, Verstelbare Spray Mist, Met 2 Verstuiver Membraan, B08VR8TWFC

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 71
Afgelopen
Kavel nr: 
491

Ongebruikt, getest en werkend, AMOSTING Laser Tag Set of 4 Laser Tag with Vests and Fog, Multifunctional Infrared Laser Gun for Adults and Children, Multiplayer Battle Game Toy Pistol for Outdoor and Indoor Use , B093SX8BHL

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
492

Ongebruikt, getest en werkend, Mini LED Projector for Kids ,800*480, 60-100", PVO Portable Projector for Cartoon, LED Pico Video Projector HDMI USB Interfaces and Remote Control , B08B8DKYPS

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 60
Afgelopen
Kavel nr: 
493

iDOO-videobabyfoon, echt 720P 5-inch HD-scherm met camera en audio, op afstand pannen en kantelen en zoomen, tweerichtingsgesprek, temperatuurmonitor, nachtzicht, slaapliedje-speler, B08R5YGMF8

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
494

Ongebruikt, ok, YOBEST Babylooprand, Grijs, XXL box voor baby's, binnen en buiten, met antislip basis, stabiel beschermingsrooster voor kinderen (190 x 146 x 69 cm) , B083QW2J1Z

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
495

Ongebruikt, ok, Bammax Loopfiets voor kinderen, zonder pedalen , Roze , B07MTYFPTB

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
496

Ongebruikt, Quimat Robot Smart Car Kit Compatible with ArduiIDE,B07WMRFWK5

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
497

Ongebruikt, ok, Bammax Loopfiets voor kinderen, zonder pedalen, blauw , B07MNDFGZH

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
498

Ongebruikt, ok, Bammax Loopfiets voor kinderen, zonder pedalen, blauw , B07MNDFGZH

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
499

Ongebruikt, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
500

Ongebruikt, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
501

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
502

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
503

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, VacLife Handheld vacuum cleaner, wireless, rechargeable, small and handy, with high performance and quick charging function,B09NSJB6P9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
504

Ongebruikt, ok, Aidodo Luchtontvochtiger, 900 ml, mini elektrische luchtbevochtiger, automatische ontvochtiger ; B07ZCGKSLX

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
505

Ongebruikt, ok, Aidodo Luchtontvochtiger, 900 ml, mini elektrische luchtbevochtiger, automatische ontvochtiger ; B07ZCGKSLX

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
506

Lichte gebruikssporen (wrijving) van test-montage mogelijk, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
507

Lichte gebruikssporen (wrijving) van test-montage mogelijk, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
508

Lichte gebruikssporen (wrijving) van test-montage mogelijk, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
509

Lichte gebruikssporen (wrijving) van test-montage mogelijk, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
510

Lichte gebruikssporen (wrijving) van test-montage mogelijk, volledig, 2 m metalen luchtballonboogset, DIY gebogen boog, ijzeren bruiloftsboog, DIY metalen ronde ballonboogslinger, ronde ring, ballonboogset , B09H6M3LLS

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
511

Ongebruikt, Flavio Parenti Bureauonderlegger voor kantoor en computer, van leer, handgemaakt, 80 x 50 cm, gemaakt in Italië, Dante (bruin), B08HNHLWT5

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
512

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, DIGITNOW! Filmscanner, diascanner, draagbare hoge-resolutie 22 MP all-in-1 film- en diascanner voor Super-8-film, 35 mm dia's en negatieven, 110 en 126 film-naar-digitale converter, B0772MW759

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
513

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, DIGITNOW! Filmscanner, diascanner, draagbare hoge-resolutie 22 MP all-in-1 film- en diascanner voor Super-8-film, 35 mm dia's en negatieven, 110 en 126 film-naar-digitale converter, B0772MW759

Startbod: 
€ 18
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
514

Ongebruikt, ok, High-resolution 22MP slide scanner, converts super 8 films, 35 mm slides and negatives, 110 and 126 film to digital photo, supports PC and Mac. B09697VNZX

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
515

Ongebruikt, beschadigde verpakking, SK Studio PU lederen bureauonderlegger, waterdichte grote muismat, antislip randvergrendeling, voor computers en laptops Zwart 70x40cm, B07TZRKZ1P

Startbod: 
€ 50
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 140
Afgelopen
Kavel nr: 
516

Ongebruikt, ok, Film scanner & -digitalisator voor Super 8 & 8 mm met 2,4 inch LCD en 32 GB SD-kaart, normaal 8 mm roll film digitalisatie, filmmaker , B08CGXT9VL

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
517

Lichte gebruikssporen, draai-adapter ontbreekt , dus enkel standaard camera-screw op uiteinde, ok, Telesin 3M Lange Carbon Handheld Selfie Stick Uitschuifbare Pole Monopod B08QHXPYQX

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
518

Ongebruikt, getest en werkend, accessoires en verpakking ontbreken, Neewer 10-inch LED-ringlicht Selfie-ringlicht, 3 lichtstanden Dimbaar ringlicht en telefoonhouder

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
519

Yellow Yeti 30 rollen van 1000 etiketten 32 x 57 mm Labels DYMO LabelWriter 4XL 450 400 330 320 310 Duo/Turbo/Twin Turbo Seiko SLP 450 430 400 200 100
1000 Etichette/Rotolo , B07NLFGTJT

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
520

Ongebruikt, Atyhao 3-gaats perforator, 10 vel perforatorcapaciteit Desktop-perforator voor papieren documentenboekbonKunstwerk, B08KRQQ66V