Ongebruikt, getest en werkend, 60W Bluetooth Speaker (100dB Loud), ABRAMTEK M8 Portable Wireless Retro Speakers with Bass Boost, Microphone Input, USB Port, Stereo Pairing for Home Outdoors Party, Retro Green , B08V1897PV
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, HiFiMAN Sundara Over-Ear Full-Size Planar Magnetische hoofdtelefoon Zwart 6925624201500
Ongebruikt, getest en werkend, KTV Kit Bluetooth Karaoke-luidspreker, Karaoke-apparatuur met dubbele microfoon voor thuis, AUX USB universele video multifunctionele machine voor telefoon/tablet/pc, 2 karaoke-microfoons(Zwart) B08BCQXYG8
Ongebruikt, getest en werkend, Zendure Power Bank, 26800 mAh 100 W PD Fast Charging Power Bank, Portable Charger with 2 USB-C (100 W & 60 W) and 2 USB-A (15 W & 18 W), Compatible with iPhone, MacBook, iPad, Samsung Galaxy U. Black Black) , B09JVXDZ2F
Ongebruikt, getest en werkend, Nicesolar Portable Solar Panel 100W for Portable Power Station Laptop Foldable Compact Solar Panel Charger with USB-A & C Pd65 for Quick Charging of Phones Tablets Durable and for Camping Emergencies , B09PMS2V6F
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Nicesolar Portable Solar Panel 100W for Portable Power Station Laptop Foldable Compact Solar Panel Charger with USB-A & C Pd65 for Quick Charging of Phones Tablets Durable and for Camping Emergencies , B09PMS2V6F
Ongeopend, Electric Skateboard,82cm Electric Longboard with Remote,8 Layers Maple Wood Deck,20km/h Max Speed,6-12 km Long Range,Complete Sport Cruiser E-Skateboard, B08NVX12F1
Lichte gebruikssporen ( van testen / stof van kattenkorrels, geen resten), getest en werkend, 1 geurflacon ontbreekt( in toestel geinstalleerd), Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL , retailprijs 699€
Lichte gebruikssporen ( van testen / stof van kattenkorrels, geen resten), getest en werkend, matje van voor toestel ontbreekt, 1 geurflacon ontbreekt( in toestel geinstalleerd), Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL , retailprijs 699€
Ongebruikt getest en werkend, Meebook E-Reader P78 Pro
7,8" Eink Carta Bildschirm 300PPI
Unterstützung Hand Writing
Einstellbare Farbtemperatur Licht
Android 11
Ouad Core
Unterstützung Google Play Store
3GB+32GB
Grau , B09Q37DFJ7
Ongebruikt, ok, IFOOTAGE Monopod for Cameras, 59" Carbon Fiber Video Monopod with Feet, Compatible for DSLR Cameras and Camcorders, Cobra 2 C150-II
Ongebruikt, compleet, Freewell 82mm Veelzijdig Magnetisch Variabel ND (VND) Filter Systeem B09BJ2M371
Ongebruikt, ok, Freewell (Mist Edition) 82mm Variable ND Filter Bright Day (Threaded) , B08RHL6PHC
Ongebruikt, ok, FOCUHUNTER Rifle Scope 4-24x50mm Airsoft Scope Illuminated Red/Green Reticles Rapid Rangefinder Sniper Scope with Weaver/Picatinny Rail Mounts for Hunting (HighKnob) , B07MX27ZZ8
Ongebruikt, ok, IFOOTAGE Professionele broadcaststatief, videokop met blaaswaterpas, vloeiende videonemmersnelwisselplaat, kogelkop, statiefkop, fluid monopod, Komodo K5 , B07TLXKCF9
Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Live - De aangepaste console voor livestreaming, foto- en videobewerking met aanpasbare (draai) knoppen en een LED-touchscreen , 6430070530062
Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Creative Tool - De gepersonaliseerde bewerkingsconsole voor foto's, video's, muziek en vormgeving , 6430070530048
Duidelijke gebruikssporen, getest en werkend, gereset, Samsung Galaxy Xcover 4s G398F 32GB Outdoor Dual SIM EU, B07ZZFVXSK
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ILIHOME 5.5 mm Dual Cameras Endoscope Camera, 4.5 Inch IPS Screen Dual Camera Dual Lens Endoscope, 6+1 Adjustable LED Light Inspection Camera, 5 Metre Cable Tube Camera, 32GB TF Card , B09TVWJY7Y
Ongeopend, JOOLOOG Sup Board Gonflable Stand Up Paddle Board 150kg 6 Pouces épais avec Paddling Board Accessoires 1 315 x 80 x 15 cm ,6 Pouces d'épaisseur Rood, B09N3DJ4YQ
Ongebruikt, getest en werkend, compleet Godox V860II-S High-Speed Sync GN60 1/8000 2.4G TTL Li-on batterij Camera Flash Speedlite Compatibel met Sony Camera (V860II-S) B01EJBAU6Y
Ongebruikt, ok , Belle Vous Dieren Buggy Wandelwagen voor Katten en Honden – 50kg Draagcapaciteit – Makkelijk op Vouwen voor Opslag en Reizen – Duw Arm Wagen Drager, met Raam en 4 Wielen voor Kleine en Medium Honden , B07W42DB3C , cabine = L53,5 x B79 x H62,5cm
Ongebruikt, getest en werkend, SZBOX GTMEDIA V8 Finder Pro DVB-T en satellietveldtester Combo DVB-S2X / S2 / T2 / ATSC-C MPEG-2/4 H.264 / H.265 (10 bit) Automatische hoekberekening Locator Satellietmeter
Ongebruikt, getest en ok, H2OSUP Opblaasbaar Stand Up Paddle Board, 320 x 76 x 15 cm Paddle Boards, met rugzak, duurzame SUP Board Accessoires, Extra D-ringen voor Kajak Seat & Anti-slip Deck Paddle Boards voor volwassenen 320 x 76 x 15 cm ; B08XWXYY9T
Ongebruikt, getest en werkend, Likebook E-Reader P78,7.8" Eink Carta Screen, Flatscreen Design,Eingebautes Kalt-/Warmlicht, Eingebauter Hörer&Lautsprecher, Android 8.1, 2GB+32GB … B09FHPRFW4
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Foot Spa Bath Massager,RENPHO Motorized Foot Spa with Heat and Massage and Jets,Powerful Bubble Jets with Infrared,Shiatsu Foot Spa Massager Corn Rollers,Relieve Feet Muscle Pain , B08112FV3X
Ongebruikt, ok, YOBEST Babylooprand, Grijs, XXL box voor baby's, binnen en buiten, met antislip basis, stabiel beschermingsrooster voor kinderen (190 x 146 x 69 cm) , B083QW2J1Z
Ongebruikt, SAMDEW rolstoelrugzak, rolstoeltas om op de rug te hangen, handmatige en gemotoriseerde rolstoeltas, universele accessoiretas voor rolstoelen, met thermische isolatiezak voor medicijnopslag, B09SKN96GY
Ongebruikt, getest en werkend, Jansite 10" spiegel dashcam met hardwire-kit, 1080P dual dashcam met 170° groothoeklens, time-lapse-video, loop-opname en G-sensor, 24H parkeerbewaking autocamera video recorder , B08CN5LJVD