Retourgoederen

2791

Aantal kavels:
1024 kavels
Startbod:
€ 15
€ 30
Kavel nr:
41

Ongebruikt, getest en werkend, 60W Bluetooth Speaker (100dB Loud), ABRAMTEK M8 Portable Wireless Retro Speakers with Bass Boost, Microphone Input, USB Port, Stereo Pairing for Home Outdoors Party, Retro Green , B08V1897PV

Startbod:
€ 35
€ 77
Kavel nr:
42

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, HiFiMAN Sundara Over-Ear Full-Size Planar Magnetische hoofdtelefoon Zwart 6925624201500

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
43

Ongebruikt, getest en werkend, KTV Kit Bluetooth Karaoke-luidspreker, Karaoke-apparatuur met dubbele microfoon voor thuis, AUX USB universele video multifunctionele machine voor telefoon/tablet/pc, 2 karaoke-microfoons(Zwart) B08BCQXYG8

Startbod:
€ 25
€ 35
Kavel nr:
44

Ongebruikt, getest en werkend, Zendure Power Bank, 26800 mAh 100 W PD Fast Charging Power Bank, Portable Charger with 2 USB-C (100 W & 60 W) and 2 USB-A (15 W & 18 W), Compatible with iPhone, MacBook, iPad, Samsung Galaxy U. Black Black) , B09JVXDZ2F

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:
45

Ongebruikt, getest en werkend, Nicesolar Portable Solar Panel 100W for Portable Power Station Laptop Foldable Compact Solar Panel Charger with USB-A & C Pd65 for Quick Charging of Phones Tablets Durable and for Camping Emergencies , B09PMS2V6F

Startbod:
€ 40
€ 50
Kavel nr:
46

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Nicesolar Portable Solar Panel 100W for Portable Power Station Laptop Foldable Compact Solar Panel Charger with USB-A & C Pd65 for Quick Charging of Phones Tablets Durable and for Camping Emergencies , B09PMS2V6F

Startbod:
€ 30
€ 70
Kavel nr:
47

Ongeopend, Electric Skateboard,82cm Electric Longboard with Remote,8 Layers Maple Wood Deck,20km/h Max Speed,6-12 km Long Range,Complete Sport Cruiser E-Skateboard, B08NVX12F1

Startbod:
€ 60
€ 130
Kavel nr:
48

Lichte gebruikssporen ( van testen / stof van kattenkorrels, geen resten), getest en werkend, 1 geurflacon ontbreekt( in toestel geinstalleerd), Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL , retailprijs 699€

Startbod:
€ 60
€ 150
Kavel nr:
49

Lichte gebruikssporen ( van testen / stof van kattenkorrels, geen resten), getest en werkend, matje van voor toestel ontbreekt, 1 geurflacon ontbreekt( in toestel geinstalleerd), Petkit Pura X zelfreinigend kattentoilet XSecure/geurverwijderaarl/APP Control automatisch kattentoilet voor meerdere katten , B08YJGW3JL , retailprijs 699€

Startbod:
€ 40
€ 90
Kavel nr:
50

Ongebruikt getest en werkend, Meebook E-Reader P78 Pro
7,8" Eink Carta Bildschirm 300PPI
Unterstützung Hand Writing
Einstellbare Farbtemperatur Licht
Android 11
Ouad Core
Unterstützung Google Play Store
3GB+32GB
Grau , B09Q37DFJ7

Startbod:
€ 15
€ 45
Kavel nr:
51

Ongebruikt, ok, IFOOTAGE Monopod for Cameras, 59" Carbon Fiber Video Monopod with Feet, Compatible for DSLR Cameras and Camcorders, Cobra 2 C150-II

Startbod:
€ 50
€ 80
Kavel nr:
52

Ongebruikt, compleet, Freewell 82mm Veelzijdig Magnetisch Variabel ND (VND) Filter Systeem B09BJ2M371

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
53

Ongebruikt, ok, Freewell (Mist Edition) 82mm Variable ND Filter Bright Day (Threaded) , B08RHL6PHC

Startbod:
€ 30
€ 35
Kavel nr:
54

Ongebruikt, ok, FOCUHUNTER Rifle Scope 4-24x50mm Airsoft Scope Illuminated Red/Green Reticles Rapid Rangefinder Sniper Scope with Weaver/Picatinny Rail Mounts for Hunting (HighKnob) , B07MX27ZZ8

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
55

Ongebruikt, ok, IFOOTAGE Professionele broadcaststatief, videokop met blaaswaterpas, vloeiende videonemmersnelwisselplaat, kogelkop, statiefkop, fluid monopod, Komodo K5 , B07TLXKCF9

Startbod:
€ 40
€ 105
Kavel nr:
56

Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Live - De aangepaste console voor livestreaming, foto- en videobewerking met aanpasbare (draai) knoppen en een LED-touchscreen , 6430070530062

Startbod:
€ 80
€ 180
Kavel nr:
57

Ongebruikt, getest en werkend, Loupedeck Creative Tool - De gepersonaliseerde bewerkingsconsole voor foto's, video's, muziek en vormgeving , 6430070530048

Startbod:
€ 50
€ 100
Kavel nr:
58

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:
59

Duidelijke gebruikssporen, getest en werkend, gereset, Samsung Galaxy Xcover 4s G398F 32GB Outdoor Dual SIM EU, B07ZZFVXSK

Startbod:
€ 14
€ 60
Kavel nr:
60

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ILIHOME 5.5 mm Dual Cameras Endoscope Camera, 4.5 Inch IPS Screen Dual Camera Dual Lens Endoscope, 6+1 Adjustable LED Light Inspection Camera, 5 Metre Cable Tube Camera, 32GB TF Card , B09TVWJY7Y

Startbod:
€ 14
€ 0
Kavel nr:
61

Startbod:
€ 25
€ 130
Kavel nr:
62

Ongeopend, JOOLOOG Sup Board Gonflable Stand Up Paddle Board 150kg 6 Pouces épais avec Paddling Board Accessoires 1 315 x 80 x 15 cm ,6 Pouces d'épaisseur Rood, B09N3DJ4YQ

Startbod:
€ 12
€ 20
Kavel nr:
63

Startbod:
€ 30
€ 50
Kavel nr:
64

Ongebruikt, getest en werkend, compleet Godox V860II-S High-Speed Sync GN60 1/8000 2.4G TTL Li-on batterij Camera Flash Speedlite Compatibel met Sony Camera (V860II-S) B01EJBAU6Y

Startbod:
€ 15
€ 61
Kavel nr:
65

Startbod:
€ 15
€ 61
Kavel nr:
66

Startbod:
€ 15
€ 71
Kavel nr:
67

Startbod:
€ 15
€ 51
Kavel nr:
68

Startbod:
€ 15
€ 71
Kavel nr:
69

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
70

Ongebruikt, ok , Belle Vous Dieren Buggy Wandelwagen voor Katten en Honden – 50kg Draagcapaciteit – Makkelijk op Vouwen voor Opslag en Reizen – Duw Arm Wagen Drager, met Raam en 4 Wielen voor Kleine en Medium Honden , B07W42DB3C , cabine = L53,5 x B79 x H62,5cm

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
71

Ongebruikt, getest en werkend, SZBOX GTMEDIA V8 Finder Pro DVB-T en satellietveldtester Combo DVB-S2X / S2 / T2 / ATSC-C MPEG-2/4 H.264 / H.265 (10 bit) Automatische hoekberekening Locator Satellietmeter

Startbod:
€ 30
€ 140
Kavel nr:
72

Ongebruikt, getest en ok, H2OSUP Opblaasbaar Stand Up Paddle Board, 320 x 76 x 15 cm Paddle Boards, met rugzak, duurzame SUP Board Accessoires, Extra D-ringen voor Kajak Seat & Anti-slip Deck Paddle Boards voor volwassenen 320 x 76 x 15 cm ; B08XWXYY9T

Startbod:
€ 35
€ 40
Kavel nr:
73

Ongebruikt, getest en werkend, Likebook E-Reader P78,7.8" Eink Carta Screen, Flatscreen Design,Eingebautes Kalt-/Warmlicht, Eingebauter Hörer&Lautsprecher, Android 8.1, 2GB+32GB … B09FHPRFW4

Startbod:
€ 15
€ 25
Kavel nr:
74

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Foot Spa Bath Massager,RENPHO Motorized Foot Spa with Heat and Massage and Jets,Powerful Bubble Jets with Infrared,Shiatsu Foot Spa Massager Corn Rollers,Relieve Feet Muscle Pain , B08112FV3X

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
75

Ongebruikt, ok, YOBEST Babylooprand, Grijs, XXL box voor baby's, binnen en buiten, met antislip basis, stabiel beschermingsrooster voor kinderen (190 x 146 x 69 cm) , B083QW2J1Z

Startbod:
€ 15
€ 36
Kavel nr:
76

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
77

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
78

Ongebruikt, SAMDEW rolstoelrugzak, rolstoeltas om op de rug te hangen, handmatige en gemotoriseerde rolstoeltas, universele accessoiretas voor rolstoelen, met thermische isolatiezak voor medicijnopslag, B09SKN96GY

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
79

Ongebruikt, getest en werkend, Jansite 10" spiegel dashcam met hardwire-kit, 1080P dual dashcam met 170° groothoeklens, time-lapse-video, loop-opname en G-sensor, 24H parkeerbewaking autocamera video recorder , B08CN5LJVD

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
80