Ongeopend met seal , Rosalind UV Nail Polish Set, Gel Nail Polish Starter Set, 12 Colours Gel Nail Polish for UV Nail Design, Gel Nail Polish Set with UV Lamp, Top Base and Matte Coat , B08ZXWZPFR
Ongebruikt, getest en werkend, Boston Tech WE117 thermisch elektrisch rug- en schouderkussen 60x90cm, snelle verwarming met 3 temperatuurniveaus ; B08R6GY75H
Ongebruikt, getest en werkend, IPL Devices Hair Removal Laser Ice Cooling System, 999,999 Flashes IPL Hair Removal Device for Men and Women, Laser Hair Removal for Body and Face, Precision Attachment, More Sensitive Areas , B09NM7CQ9T
Lichte gebruikssporen, resterende flashes : 995888, getest en werkend, IPL Devices Hair Removal Laser Ice Cooling System, 999,999 Flashes IPL Hair Removal Device for Men and Women, Laser Hair Removal for Body and Face, Precision Attachment, More Sensitive Areas , B09NM7CQ9T
Ongebruikt, getest en werkend, Uten Ultrasone reiniger (600ML) -40,000Hz 35W Timing ultrasonic cleaner , B07YG2S6FY
Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Uten Ultrasone reiniger (600ML) -40,000Hz 35W Timing ultrasonic cleaner , B07YG2S6FY
Ongebruikt, getest en werkend, Sophinique Ozongenerator, 10.000 mg/uur, ozon-luchtreiniger, ozonisator met timer voor kamers, rook, auto's en huisdieren , B08BN5W726
Ongebruikt, ok, SUNUV Nageldroger, uv-led-nagellamp voor gelnagels, 10, 30, 60, 90s timer, automatische infraroodsensor, geschikt voor manicure en pedicure , B08KS4W6L6
Ongebruikt, ok, Uhuru Professionele podcast microfoonset 192kHZ/24bit met microfoonstandaard, shock mount, windbescherming, popfilter voor radio, opname, YouTube, Podcast, Gaming , B07QDQ94FY
Ongeopend, Chanone videochatverlichting, verlichting voor selfie en live streaming, videoconferenties, afstandswerk, zoombelverlichting , B08K2J3PLF
2x Ongebruikt, getest en werkend, B01ICOKHR6 , AZERTY
Ongebruikt, getest en werkend, Zwart Red switch, Qwerty layout met gratis azerty-stickervel indien gewenst, 60% gamingtoetsenbord, 61 toetsen Bluetooth 5.1 draadloos / bedraad RGB mechanisch toetsenbord met achtergrondverlichting en PBT-toetsen, waterdicht hot-swappable, programmeerbare volledige toets (Gateron optische rode schakelaar) , B082PS9WJP