8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, Asia Star Fietsschokdemper zadelpen, MTB verende zadelpen diameter 27,2 mm / 30,9 mm / 31,6 mm, lengte 400 mm aluminium verende zadelpen, geschikt voor weg-, BMX- en MTB-fietsen, B09GV7VMC1
Ongebruikt, Asia Star Fietsschokdemper zadelpen, MTB verende zadelpen diameter 27,2 mm / 30,9 mm / 31,6 mm, lengte 400 mm aluminium verende zadelpen, geschikt voor weg-, BMX- en MTB-fietsen, B09GV7VMC2
Lichte gebruikssporen, gereset naar 00000, HBselect fietsslot met cijfercode 5 cijferrijen fietskettingslot 1000 mm * 38 mm 750 g voor fietsen, motorfietsen, B07RHYTTVX
Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm met ingebouwd LED-licht CE-gecertificeerde fietshelm Fietsen BMX MTB Urban Mobility Skates Helmen voor volwassen mannen en vrouwen Multisportwielskateboard, Medium, B08CDS8V5N
Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Medium, Zwart, B083BSBFWN
Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN
Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN
Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN
Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN
Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN
Ongebruikt, getest en ok, TELESIN 2-pack Battery + Charger Battery for Go Pro Hero 10 /9, Black, 3-dock Portable Charger +2 Batterijen , B08VWTHNBT
Lichte gebruikssporen, getest en ok, TELESIN 2-pack Battery + Charger Battery for Go Pro Hero 10 /9, Black, 3-dock Portable Charger +2 Batterijen , B08VWTHNBT
Ongebruikt, Nuo desire 11, cassettevak, 11-40T,versnellingen, voor racefietsen, mountainbikes, MTB's, compatibel met Shimano HG Sram (behalve XD), B09SLM8RV8
Minieme gebruikssporen, Nuo desire 8-32T, vrijloop voor racefiets vrijloop compatibel met Shimano HG Sram (behalve XD) fiets vrijloop
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, DUOPOWER Fietszadel MTB Anti Prostaat – straatmodel Boira 2021 zadel ergonomisch geen tip , 18 x 13.2 x 6.5 centimeter , B07VGRPCFT
Ongebruikt, 4 x LS LETONG SINIAN verende zadelpen MTB aluminium, 27,2 / 30,9 / 31,6 * 400 mm fietszadelpen, telescopische verende buis voor fiets E Bike Racing
1 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J
ongebruikt, H World Tactical Adjustable ABS Maritime Helmet MultiCam MC Sizes M/L, B01GZRHF54
Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L338
2x Ongebruikt, ok, Smart Hula Hoop, Smart Hoop Fitness Does Not Fall 24 Moveable and Adjustable Hoola Hoop for Weight Loss , B096S3SDXF
2x Ongebruikt, 1 verpakking ontbreekt, UMAY-fitnessbanden, weerstands-fitnessbanden met 2 handgrepen, deuranker en verlengriem, full-body fitnessbanden met draagtas , B09PNJ19DH
Ongebruikt, EDIFIT, Gym Ball, Yoga Accessoires, Fitness Ball, Pilates Ball, Small, Medium, Large, Zwart, Roze, Paars, Paars en Blauw, B09MKPRG6R
Ongebruikt, Hengxin fietsjersey Small voor heren Race fit met 9D Gel Padded Bib Shorts Fietscombo Set, B07QKKN66B
Ongebruikt, zwart, SMALL 48-52cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head SMALL (48-52cm) Black , B01DG5L2E8
Ongebruikt, Hengxin Heren Fietstrui XXL, B07WKDL48F
Ongebruikt, Hengxin Heren Fietstrui XXXL, B07WKDL48F
Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9
Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9
Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9
Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9
Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9
Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM
Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM
Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM
Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM
2x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM
2x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM
2x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM
2x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM