Retourgoederen

Veiling nr: 
2791

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

 

Kijkdag(en)
20/08/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
27/08/2022 - 08:30 tot 11:00
29/08/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
08/08/2022 - 16:30
Einddatum: 
22/08/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1024 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
441

Ongebruikt, Asia Star Fietsschokdemper zadelpen, MTB verende zadelpen diameter 27,2 mm / 30,9 mm / 31,6 mm, lengte 400 mm aluminium verende zadelpen, geschikt voor weg-, BMX- en MTB-fietsen, B09GV7VMC1

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
442

Ongebruikt, Asia Star Fietsschokdemper zadelpen, MTB verende zadelpen diameter 27,2 mm / 30,9 mm / 31,6 mm, lengte 400 mm aluminium verende zadelpen, geschikt voor weg-, BMX- en MTB-fietsen, B09GV7VMC2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
443

Lichte gebruikssporen, gereset naar 00000, HBselect fietsslot met cijfercode 5 cijferrijen fietskettingslot 1000 mm * 38 mm 750 g voor fietsen, motorfietsen, B07RHYTTVX

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
444

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm met ingebouwd LED-licht CE-gecertificeerde fietshelm Fietsen BMX MTB Urban Mobility Skates Helmen voor volwassen mannen en vrouwen Multisportwielskateboard, Medium, B08CDS8V5N

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
445

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Medium, Zwart, B083BSBFWN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
446

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
447

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
448

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
449

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
450

Ongebruikt, getest en werkend, Selflove Fietshelm voor volwassenen Allround fietshelm met USB oplaadbaar LED-licht Urban Commuter Lichtgewicht scooter Skateboardhelm Multisporthelm CE-gecertificeerde fietshelm voor heren en dames, Large, Zwart, B083BSBFWN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
451

Ongebruikt, getest en ok, TELESIN 2-pack Battery + Charger Battery for Go Pro Hero 10 /9, Black, 3-dock Portable Charger +2 Batterijen , B08VWTHNBT

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
452

Lichte gebruikssporen, getest en ok, TELESIN 2-pack Battery + Charger Battery for Go Pro Hero 10 /9, Black, 3-dock Portable Charger +2 Batterijen , B08VWTHNBT

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
453

Ongebruikt, Nuo desire 11, cassettevak, 11-40T,versnellingen, voor racefietsen, mountainbikes, MTB's, compatibel met Shimano HG Sram (behalve XD), B09SLM8RV8

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
454

Minieme gebruikssporen, Nuo desire 8-32T, vrijloop voor racefiets vrijloop compatibel met Shimano HG Sram (behalve XD) fiets vrijloop

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
455

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, DUOPOWER Fietszadel MTB Anti Prostaat – straatmodel Boira 2021 zadel ergonomisch geen tip , 18 x 13.2 x 6.5 centimeter , B07VGRPCFT

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
456

Ongebruikt, 4 x LS LETONG SINIAN verende zadelpen MTB aluminium, 27,2 / 30,9 / 31,6 * 400 mm fietszadelpen, telescopische verende buis voor fiets E Bike Racing

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
457

1 x Ongebruikt, 1 x Lichte gebruikssporen, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
458

Plm 3 stuks, ongebruikt

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
459

ongebruikt, H World Tactical Adjustable ABS Maritime Helmet MultiCam MC Sizes M/L, B01GZRHF54

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
460

Ongebruikt, Skateboard/Skate Bescherming Set met Helm Helm met 6 stuks Elleboog Knie Pols Pads voor Kinderen BMX/Skateboard/Scooter, Medium, B01DG5L338

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
461

2x Ongebruikt, ok, Smart Hula Hoop, Smart Hoop Fitness Does Not Fall 24 Moveable and Adjustable Hoola Hoop for Weight Loss , B096S3SDXF

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
462

2x Ongebruikt, 1 verpakking ontbreekt, UMAY-fitnessbanden, weerstands-fitnessbanden met 2 handgrepen, deuranker en verlengriem, full-body fitnessbanden met draagtas , B09PNJ19DH

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
463

Ongebruikt, EDIFIT, Gym Ball, Yoga Accessoires, Fitness Ball, Pilates Ball, Small, Medium, Large, Zwart, Roze, Paars, Paars en Blauw, B09MKPRG6R

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
464

Ongebruikt, Hengxin fietsjersey Small voor heren Race fit met 9D Gel Padded Bib Shorts Fietscombo Set, B07QKKN66B

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
465

Ongebruikt, zwart, SMALL 48-52cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head SMALL (48-52cm) Black , B01DG5L2E8

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
466

Ongebruikt, Hengxin Heren Fietstrui XXL, B07WKDL48F

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
467

Ongebruikt, Hengxin Heren Fietstrui XXXL, B07WKDL48F

Startbod: 
€ 35
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
468

Ongebruikt, DeskCycle2 mini-hometrainer, in hoogte verstelbaar, hoogwaardige magnetische weerstand. Laag profiel, fluisterstil, verander elke stoel in een verkwikkend fitnessstation, B07BWCXKC9

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
469

Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
470

Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
471

Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
472

Ongebruikt, ok, SONGMICS strandstoel met afneembare hoofdsteun, draagbare klapstoel, campingstoel, rugleuning tot 180° verstelbaar, met bekerhouder en zijvak, groene en witte strepen, B07ZKB2WP9

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
473

Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
474

Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
475

Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
476

Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
477

2x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
478

2x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
479

2x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM

Startbod: 
€ 16
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
480

2x Ongeopend, Matt Viggo Kostuum LA Casa De Papel , Overall Kostuum Volwassenen Unisex Cosplay Incl Masker, Rood, XL ( 175-180 ) , B09J3B4ZBM