Retourgoederen

Veiling nr: 
2791

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

 

Kijkdag(en)
20/08/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
27/08/2022 - 08:30 tot 11:00
29/08/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
08/08/2022 - 16:30
Einddatum: 
22/08/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1024 kavels
Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
601

Ongebruikt, ok, WESTT Escape Skateboard Helm, Zwart, I Skateboard Helm met Zonneklep I Lichtgewicht Skatehelm I Fietshelm I BMX Helm I Inliner Helm I met Verstelbare KinriemI- L-XL , B0819P7FP2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
602

Ongebruikt, ok, WESTT Escape Skateboard Helm, Zwart, I Skateboard Helm met Zonneklep I Lichtgewicht Skatehelm I Fietshelm I BMX Helm I Inliner Helm I met Verstelbare KinriemI- L-XL , B0819P7FP2

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
603

Ongebruikt, ok, WESTT Storm X Integraalhelm XL 61cm, motorhelm, zwart-mat, innovatieve smarthelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, mopedhelm, ECE-gecertificeerd , B08TG1TZ21

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
604

Ongebruikt, ok, WESTT Storm X Integraalhelm XL 61cm, motorhelm, zwart-mat, innovatieve smarthelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, mopedhelm, ECE-gecertificeerd , B08TG1TZ21

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
605

Ongebruikt, matzwart , WESTT Cross X motorhelm Medium I motorcrosshelm I motorcrosshelm met vizier I cross-helm heren I fullface-helm I MTB-helm I quad-helm I ECE-gecertificeerd

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
606

Ongebruikt, matzwart , WESTT Cross X motorhelm Medium I motorcrosshelm I motorcrosshelm met vizier I cross-helm heren I fullface-helm I MTB-helm I quad-helm I ECE-gecertificeerd

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
607

Ongebruikt,WESTT Torque Motorhelm Large, integraalhelm, kleur zwart, opvouwbare motorhelm, schokbestendige motorhelm, integraalhelm voor heren en dames, scooterhelm, ECE-gecertificeerd , B07HY6Y1JG

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
608

Ongebruikt, Magene C406 Fietscomputer 2,5inch LCD-scherm Waterdichte GPS Draadloos Smart Mountain Road Fietsmonitor Fietsgegevens, B08D8VJH32

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 8
Afgelopen
Kavel nr: 
609

Ongebruikt, 2x Magene S3+ Snelheids-/Cadanssensor Voor Fietsen, ANT+/Bluetooth 4.0 Draadloze Fietstoerentalsensor, B085Q5C62J

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
610

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
611

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
612

Ongebruikt, iGPSPORT GPS fietscomputer iGS20E draadloze waterdichte fietscomputer, B01HRBQ5X0

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
613

Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HXXGKXD

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
614

Ongebruikt, ok, Westt Torque Modulaire Motorhelm, X-LARGE, Mat Zwart, Dubbel Vizier Scooter Scooter Motorhelm Vrouw en Man ECE Goedgekeurd, X-Large, B07HXXGKXD

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
615

Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
616

Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
617

Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
618

Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
619

Ongebruikt, zwart, Large 57-62cm , Skateboard/Skate Protection Pads Set with Helmet-SymbolLife Helmet with 6pcs Elbow Knee Wrist Pads for Kids Youths BMX/Scooter/Cycling/Rollerblading for Head L (57-62cm) Black , B01DG5L43M

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
620

Ongebruikt, ok, himaly Mini Bike mini draagbare pedaalfiets hometrainer met digitale monitor en antislipmat, verstelbare weerstand, zwart , B091GGFP39

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
621

Ongebruikt, ok, himaly Mini Bike mini draagbare pedaalfiets hometrainer met digitale monitor en antislipmat, verstelbare weerstand, zwart , B091GGFP39

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
622

Ongebruikt, ok, himaly Mini Bike Exercise Bike Motion Trainer Pedal Trainer Training Device Fitness Device with LCD Monitor Adjustable Resistance Bicycle Trainer Fitness Bike Home Bike Leg Trainer Home Office ; B07CV9XC4N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
623

Ongebruikt, ok, himaly Mini Bike Exercise Bike Motion Trainer Pedal Trainer Training Device Fitness Device with LCD Monitor Adjustable Resistance Bicycle Trainer Fitness Bike Home Bike Leg Trainer Home Office ; B07CV9XC4N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
624

Lichte gebruikssporen, ok, himaly Mini Bike Exercise Bike Motion Trainer Pedal Trainer Training Device Fitness Device with LCD Monitor Adjustable Resistance Bicycle Trainer Fitness Bike Home Bike Leg Trainer Home Office ; B07CV9XC4N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
625

Ongebruikt, ok, Soulpala Verstelbare optrekstang, premium deur-rekstang met waterpas voor het deurkozijn, deur-rek voor pull-ups, pull-up bar, fitnessstang voor thuis, arm en buiktrainer, 90-120 cm , B08P48VP54

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
626

Ongebruikt, ok, Soulpala Verstelbare optrekstang, premium deur-rekstang met waterpas voor het deurkozijn, deur-rek voor pull-ups, pull-up bar, fitnessstang voor thuis, arm en buiktrainer, 90-120 cm , B08P48VP54

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
627

Ongeopend, MENNYO Elastic gymnastiques 17 stuks, gymnastiekband met 5 weerstandsband ( reep) +5 weerstandsbanden ( elastiek) , 2 handgrepen, 1 deuranker, 2 voetlussen, 2 draagtassen voor spieropbouw, yoga, gymnastiek, B089KH99K6

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
628

Ongeopend, MENNYO Elastic gymnastiques 17 stuks, gymnastiekband met 5 weerstandsband ( reep) +5 weerstandsbanden ( elastiek) , 2 handgrepen, 1 deuranker, 2 voetlussen, 2 draagtassen voor spieropbouw, yoga, gymnastiek, B089KH99K6

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
629

Ongeopend, ETEPON Legset voor laminaatvloeren, 44-delig vloergereedschap laminaat houten vloer installatieset met 40 afstandhouders, glasvezel grijphamer, slagblok, 5 m meetlint en trekstang , B08B88QL5Y

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
630

Ongeopend, ETEPON Legset voor laminaatvloeren, 44-delig vloergereedschap laminaat houten vloer installatieset met 40 afstandhouders, glasvezel grijphamer, slagblok, 5 m meetlint en trekstang , B08B88QL5Y

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
631

Ongeopend, ETEPON Legset voor laminaatvloeren, 44-delig vloergereedschap laminaat houten vloer installatieset met 40 afstandhouders, glasvezel grijphamer, slagblok, 5 m meetlint en trekstang , B08B88QL5Y

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
632

Ongeopend, ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28) , B07ZF7ZRFG

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
633

Ongeopend, ETEPON netwerkreparatiegereedschap, inhoud 104 elementen, professionele netwerkgereedschapsset met 50 aansluitingen en 50 afdekkingen geschikt voor doe-het-zelf, huishouden of fabriek (NC28) , B07ZF7ZRFG

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
634

Ongebruikt, Etepon ET016 Gereedschapskoffer 78 stuks, gereedschapsset voor thuis en auto, met gereedschapskist, opbergkoffer ; B07FY7JD66

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
635

Ongebruikt, Etepon ET016 Gereedschapskoffer 78 stuks, gereedschapsset voor thuis en auto, met gereedschapskist, opbergkoffer ; B07FY7JD66

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
636

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
637

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
638

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 915
Afgelopen
Kavel nr: 
639

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
640

Ongeopend, Mufly Waadlaarzen Maat 45 , Nero, X-Large (EU 45=UK 11)