Retourgoederen

2791

Aantal kavels:
1024 kavels
Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
641

2x Ongeopend, SK-5 20mm cutting diameter Tuinschaar, wijnstokschaar, aambeeld snoeischaar, boomschaar, voor droge takken en takken, anti-aanbaklaag, hoogwaardige stalen messen B09VS1MNDZ

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
642

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
643

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
644

Startbod:
€ 2
€ 16
Kavel nr:
645

Startbod:
€ 2
€ 16
Kavel nr:
646

Startbod:
€ 2
€ 17
Kavel nr:
647

Startbod:
€ 2
€ 17
Kavel nr:
648

Startbod:
€ 10
€ 30
Kavel nr:
649

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Jansite 11'' 2.5K Mirror Dash Cam met GPS Voor- en achtercamera Dual Lens Dash Cam Camera's Volledig touchscreen Achteruitrijcamera Autocamera Waterdichte achteruitrijcamera met nachtzicht 170° groothoek G-sensor, B094F7GS1R

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
650

Startbod:
€ 10
€ 28
Kavel nr:
651

Ongebruikt, getest en werkend, AZDOME Dashcam 1080P FHD autocamera met 3 inch scherm, 150° groothoeklens, lusopname, G-sensor, parkeerbewaking, 32G SD-kaart, B07K6BCJD7

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
652

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
653

Startbod:
€ 10
€ 29
Kavel nr:
654

Ongebruikt, getest en werkend, Mioloe 1080P Full HD Auto Dash Cam Voor Achter Met Dual Lens 3" Scherm 110° Groothoek Nachtzicht Loop Recording Bewegingssensor Parkeerbewaking en Bewegingsdetectie, tot 32GB SD-kaart (excl), B09PG5ZYXD

Startbod:
€ 10
€ 36
Kavel nr:
655

Startbod:
€ 12
€ 45
Kavel nr:
656

Ongebruikt, getest en werkend, Jansite AHD 1080P achteruitrijcamerakit, 7 inch achteruitrijcameramonitor met LED-lichtsensor, waterdichte achteruitrijcamera en 5M achteruitrijcamerakabel voor bestelwagen / caravan / auto, B0932GP21K

Startbod:
€ 10
€ 40
Kavel nr:
657

Ongebruikt, getest en werkend, Jansite Achteruitrijcamera met monitor 4,3 inch IP68 waterdichte nachtzichtkit Parkeerhulpsysteem

Startbod:
€ 10
€ 49
Kavel nr:
658

Ongebruikt, getest en werkend, Hikity met 5 inch HD achteruitrijmonitor, IP69 waterdichte auto achteruitrijcamera nachtzicht, draadloze achteruitrijcamera met stabiele signaaloverdracht voor camper vrachtwagen campers, B09HCH9Z84

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
659

Ongebruikt, getest en werkend, LAMJAD 15W Qi Draadloze Autolader Compatibel met Samsung Galaxy Z Fold3 Z Fold2 Fold S21 Ultra iPhone 13 Pro Max 12 Pro Xiaomi Mix Fold 4,3 inch-6,9 inch Telefoon Snelle Draadloze Autolader, B09C7WV439

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
660

Ongebruikt, Jansite Camera (excl monitor) zonder Boren Auto Omkeren Cam Achteruitrijcamera Backup Camera IP68 Waterdichte Front Camera 120 Graden Groothoek Lens Loop Opname Nachtzicht 12 V, B07T3C7VHB

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
661

Lichte gebruikssporen, Jansite Camera (excl monitor) zonder Boren Auto Omkeren Cam Achteruitrijcamera Backup Camera IP68 Waterdichte Front Camera 120 Graden Groothoek Lens Loop Opname Nachtzicht 12 V, B07T3C7VHB

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
662

Ongebruikt, ISSYZONE Motorfiets-telefoonhouder, universele stuurhouder voor Street Bike Sport Bike Scooter Cruiser voor iPhone X/XS/6/6s - tot 4,5-6,0 inch, con porta caricatore USB, Met USB plastic laadpoort, B07DF6HM7L

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
663

Ongebruikt, getest en werkend, GAROSA Waterkoker, multifunctioneel, roestvrij staal, reistheeketel, draagbaar, warm water, B07NL1FGR8

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
664

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery Bagless – Rechargeable Small Vacuum Cleaner Home Car with 2 x 2000 mAh Battery Powerful Vacuum Cleaner Wireless Suction Cord Noise Reduction – Washable Filter , B096NV3YDK

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
665

Startbod:
€ 3
€ 4
Kavel nr:
666

Gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery Bagless – Rechargeable Small Vacuum Cleaner Home Car with 2 x 2000 mAh Battery Powerful Vacuum Cleaner Wireless Suction Cord Noise Reduction – Washable Filter , B096NV3YDK

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
667

Ongebruikt, XZENT X-RVC290 Achteruitrijcamera voor FIAT Ducato, integratie in het remlicht, hoogwaardige CMOS-sensor, ook perfect voor campers ; B08THZWFW3

Startbod:
€ 30
€ 0
Kavel nr:
668

Lichte gebruikssporen, ok, ZENEC ZE-RVSC175 - Dual Lens Rear View Camera System for Partial and Fully Integrated Motorhomes with Night Vision LEDs - Large Viewing Angle , B096T1916Y

Startbod:
€ 7
€ 0
Kavel nr:
669

Ongebruikt, 1 speaker voor center- dashboard n Eton ETU-MB100CNX - 10 cm coaxsysteem Centerspeaker voor Mercedes Benz , B07RXWJ5WC

Startbod:
€ 2
€ 8
Kavel nr:
670

Ongeopend, CCLIFE Torx inbussleutelset met handgreep, inbussleutel, TX hoeksleutel, 1,5 mm-10 mm & T10-T50, Cr-V ; B09NCT8MV2

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
671

Startbod:
€ 16
€ 18
Kavel nr:
672

Lichte gebruikssporen, Hikity 9 Inch CarPlay Car Radio with Bluetooth Hands-Free Kit 2 Din Car Radio with Screen Reversing Camera Car Radio Touch Display with FM USB TF AUX-IN Mirror Link + External Microphones , B09F3K9PP1

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
673

Ongebruikt, getest en werkend, Hikity DAB 2 Din Android 10 autoradio met draadloze Carplay Android Auto, RDS Bluetooth autoradio met achteruitrijcamerascherm, 7 inch touchscreen autoradio met Navi FM WIFI SWC USB MIC DAB , B09NQ386SH

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
674

Lichte gebruikssporen, ok , NHOPEEW Double DIN Radio Supports Android / iPhone Mirror Link 2 Din 7 Inch Touch Display Car Radio with Bluetooth Hands-Free Kit / Dual USB / SD / AUX / Steering Wheel Control + Rear View Camera , B0998DBPXZ

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
675

Ongebruik, ok, Android 10.0 2 Din Car Radio Carplay / Android Car for VW Golf Polo Seat Touran Tiguan, 7 Inch Touchscreen Car Stereo with Bluetooth / Mirror Link / USB / FM + Reversing Camera , B09D7W5WGG

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
676

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
677

Ongebruikt, getest en werkend,Hikity Android Car Radio with Sat Nav Bluetooth Hands-Free Kit 7 Inch Screen Car Radio 1 Din with Manual Extendable Touch Screen 5 V USB/FM/BT/WiFi/AUX/Mirror Link + Backpack Camera + Microphone , B09V31T3VF

Startbod:
€ 25
€ 35
Kavel nr:
678

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
679

Lichte montagesporen, getest en werkend, Hikity Single Din Android Car Stereo with 7 Inch Manual Flip Out Touchscreen with Sat Nav Touch Screen Car Radio Bluetooth Hands-free Support FM RDS SWC WiFi Mirror Link USB AUX+ Rear View Camera , B095YP15YR

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
680

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vanku 10 Inch Android 10 Car Radio with Navi 8 Core Processor 64GB + 4GB Supports Qualcomm Bluetooth 5.0 DAB + Android Car WiFi 4G USB (2 Din) B08FM8BLG7