2x Ongeopend, SK-5 20mm cutting diameter Tuinschaar, wijnstokschaar, aambeeld snoeischaar, boomschaar, voor droge takken en takken, anti-aanbaklaag, hoogwaardige stalen messen B09VS1MNDZ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Jansite 11'' 2.5K Mirror Dash Cam met GPS Voor- en achtercamera Dual Lens Dash Cam Camera's Volledig touchscreen Achteruitrijcamera Autocamera Waterdichte achteruitrijcamera met nachtzicht 170° groothoek G-sensor, B094F7GS1R
Ongebruikt, getest en werkend, AZDOME Dashcam 1080P FHD autocamera met 3 inch scherm, 150° groothoeklens, lusopname, G-sensor, parkeerbewaking, 32G SD-kaart, B07K6BCJD7
Ongebruikt, getest en werkend, Mioloe 1080P Full HD Auto Dash Cam Voor Achter Met Dual Lens 3" Scherm 110° Groothoek Nachtzicht Loop Recording Bewegingssensor Parkeerbewaking en Bewegingsdetectie, tot 32GB SD-kaart (excl), B09PG5ZYXD
Ongebruikt, getest en werkend, Jansite AHD 1080P achteruitrijcamerakit, 7 inch achteruitrijcameramonitor met LED-lichtsensor, waterdichte achteruitrijcamera en 5M achteruitrijcamerakabel voor bestelwagen / caravan / auto, B0932GP21K
Ongebruikt, getest en werkend, Jansite Achteruitrijcamera met monitor 4,3 inch IP68 waterdichte nachtzichtkit Parkeerhulpsysteem
Ongebruikt, getest en werkend, Hikity met 5 inch HD achteruitrijmonitor, IP69 waterdichte auto achteruitrijcamera nachtzicht, draadloze achteruitrijcamera met stabiele signaaloverdracht voor camper vrachtwagen campers, B09HCH9Z84
Ongebruikt, getest en werkend, LAMJAD 15W Qi Draadloze Autolader Compatibel met Samsung Galaxy Z Fold3 Z Fold2 Fold S21 Ultra iPhone 13 Pro Max 12 Pro Xiaomi Mix Fold 4,3 inch-6,9 inch Telefoon Snelle Draadloze Autolader, B09C7WV439
Ongebruikt, Jansite Camera (excl monitor) zonder Boren Auto Omkeren Cam Achteruitrijcamera Backup Camera IP68 Waterdichte Front Camera 120 Graden Groothoek Lens Loop Opname Nachtzicht 12 V, B07T3C7VHB
Lichte gebruikssporen, Jansite Camera (excl monitor) zonder Boren Auto Omkeren Cam Achteruitrijcamera Backup Camera IP68 Waterdichte Front Camera 120 Graden Groothoek Lens Loop Opname Nachtzicht 12 V, B07T3C7VHB
Ongebruikt, ISSYZONE Motorfiets-telefoonhouder, universele stuurhouder voor Street Bike Sport Bike Scooter Cruiser voor iPhone X/XS/6/6s - tot 4,5-6,0 inch, con porta caricatore USB, Met USB plastic laadpoort, B07DF6HM7L
Ongebruikt, getest en werkend, GAROSA Waterkoker, multifunctioneel, roestvrij staal, reistheeketel, draagbaar, warm water, B07NL1FGR8
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery Bagless – Rechargeable Small Vacuum Cleaner Home Car with 2 x 2000 mAh Battery Powerful Vacuum Cleaner Wireless Suction Cord Noise Reduction – Washable Filter , B096NV3YDK
Gebruikssporen, getest en werkend, Handheld Vacuum Cleaner Battery Bagless – Rechargeable Small Vacuum Cleaner Home Car with 2 x 2000 mAh Battery Powerful Vacuum Cleaner Wireless Suction Cord Noise Reduction – Washable Filter , B096NV3YDK
Ongebruikt, XZENT X-RVC290 Achteruitrijcamera voor FIAT Ducato, integratie in het remlicht, hoogwaardige CMOS-sensor, ook perfect voor campers ; B08THZWFW3
Lichte gebruikssporen, ok, ZENEC ZE-RVSC175 - Dual Lens Rear View Camera System for Partial and Fully Integrated Motorhomes with Night Vision LEDs - Large Viewing Angle , B096T1916Y
Ongebruikt, 1 speaker voor center- dashboard n Eton ETU-MB100CNX - 10 cm coaxsysteem Centerspeaker voor Mercedes Benz , B07RXWJ5WC
Ongeopend, CCLIFE Torx inbussleutelset met handgreep, inbussleutel, TX hoeksleutel, 1,5 mm-10 mm & T10-T50, Cr-V ; B09NCT8MV2
Lichte gebruikssporen, Hikity 9 Inch CarPlay Car Radio with Bluetooth Hands-Free Kit 2 Din Car Radio with Screen Reversing Camera Car Radio Touch Display with FM USB TF AUX-IN Mirror Link + External Microphones , B09F3K9PP1
Ongebruikt, getest en werkend, Hikity DAB 2 Din Android 10 autoradio met draadloze Carplay Android Auto, RDS Bluetooth autoradio met achteruitrijcamerascherm, 7 inch touchscreen autoradio met Navi FM WIFI SWC USB MIC DAB , B09NQ386SH
Lichte gebruikssporen, ok , NHOPEEW Double DIN Radio Supports Android / iPhone Mirror Link 2 Din 7 Inch Touch Display Car Radio with Bluetooth Hands-Free Kit / Dual USB / SD / AUX / Steering Wheel Control + Rear View Camera , B0998DBPXZ
Ongebruik, ok, Android 10.0 2 Din Car Radio Carplay / Android Car for VW Golf Polo Seat Touran Tiguan, 7 Inch Touchscreen Car Stereo with Bluetooth / Mirror Link / USB / FM + Reversing Camera , B09D7W5WGG
Ongebruikt, getest en werkend,Hikity Android Car Radio with Sat Nav Bluetooth Hands-Free Kit 7 Inch Screen Car Radio 1 Din with Manual Extendable Touch Screen 5 V USB/FM/BT/WiFi/AUX/Mirror Link + Backpack Camera + Microphone , B09V31T3VF
Lichte montagesporen, getest en werkend, Hikity Single Din Android Car Stereo with 7 Inch Manual Flip Out Touchscreen with Sat Nav Touch Screen Car Radio Bluetooth Hands-free Support FM RDS SWC WiFi Mirror Link USB AUX+ Rear View Camera , B095YP15YR
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Vanku 10 Inch Android 10 Car Radio with Navi 8 Core Processor 64GB + 4GB Supports Qualcomm Bluetooth 5.0 DAB + Android Car WiFi 4G USB (2 Din) B08FM8BLG7