Retourgoederen

2791

Aantal kavels:
1024 kavels
Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
961

Ongebruikt, volledig, Smatree tablet vloerstandaard, iPad Mini 6 8,3" houder - 360 graden draaibare in hoogte verstelbare tabletstandaard compatibel met 4,7-12,9 inch iPhone, iPad Pro Air, Samsung Galaxy Tab, stevig en stabiel, B083LL3V86

Startbod:
€ 4
€ 10
Kavel nr:
962

Ongebruikt, volledig, YZSS Papiersnijder A4 B5 Hendel Cutter Metalen Papiersnijder Snijmachine 300mm * 250mm Voor Business Voor thuis Voor Fotopapier Houten, wit, B09VPVK985

Startbod:
€ 4
€ 11
Kavel nr:
963

Ongebruikt, volledig, YZSS Papiersnijder A4 B5 Hendel Cutter Metalen Papiersnijder Snijmachine 300mm * 250mm Voor Business Voor thuis Voor Fotopapier Houten, bruin, B09VPVK985

Startbod:
€ 4
€ 12
Kavel nr:
964

Ongebruikt, volledig, YZSS Papiersnijder A4 B5 Hendel Cutter Metalen Papiersnijder Snijmachine 300mm * 250mm Voor Business Voor thuis Voor Fotopapier Houten, zwart, B09VPVK985

Startbod:
€ 2
€ 7
Kavel nr:
965

Ongebruikt, handvat ontbreekt, YZSS Papiersnijder A4 B5 Hendel Cutter Metalen Papiersnijder Snijmachine 300mm * 250mm Voor Business Voor thuis Voor Fotopapier Houten, zwart, B09VPVK985

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
966

Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, Yellow Yeti 30 x Doorlopende Labels voor DK-22205 62mm x 30.48m Compatibel met Brother P-Touch QL-500 QL-550 QL-570 QL-700 QL-710W QL-720NW QL-800 QL-810W QL-820NWB QL-1100 QL-1110NWB, B07NLFGW61

Startbod:
€ 7
€ 7
Kavel nr:
967

Ongebruikt, 38 x DK22205 Doorlopende Labels Vervanging voor Brother P-Touch QL-500 QL-550 QL-570 QL-700 QL-720 QL-800 QL-810 QL-820 QL-1050 QL-1100 QL-1110
62mm x 30.48m, B0172AFSOI

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
968

Ongebruikt, beschadigde verpakkingen, 2 x 1000 transparante DIN C6 afleveringsbonvakken 175x129mm, zelfklevende begeleidende papiervakken, documentvakken, factuurvakken voor afleveringsbonnen, begeleidende papieren, documenten, facturen, B07VHTVDT8

Startbod:
€ 6
€ 25
Kavel nr:
969

Ongebruikt, getest en werkend, NVEESHOX Power Outlet Tower (4000W/16A), Power Strip 12 Outlets en 4 USB-poorten, Power Strip Tower met overbelastingsbeveiligingsschakelaar voor thuiskantoor, 2 m snoer, B099N9GFCZ

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
970

Ongebruikt, getest en werkend, UCOMEN stekkerdoos, 6-voudige stekkerdoos, 2 USB-stekkerdozen, meerdere stopcontacten, 3680 W - zwart, B07Z8XB2KW

Startbod:
€ 15
€ 21
Kavel nr:
971

Ongebruikt, 3 x Taococo Smart Power Strip, Stekkerdoos met 4 stopcontacten en 3 USB-aansluitingen, ondersteunt spraakbediening, afstandsbediening, timer voor de app, compatibel met Alexa Google Home en IFTTT Multiplex Smart, B07VXW29TJ

Startbod:
€ 15
€ 28
Kavel nr:
972

Startbod:
€ 20
€ 0
Kavel nr:
973

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
974

Ongebruikt, getest en werkend, Baseus USB C-oplader 100 W Power Delivery met GaN Tech, compatibel met USB-C-lichtnetadapter voor MacBook Pro, USB C-laptops, Dell XPS 13, HP Spectre, B09LR148Y6

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
975

Ongebruikt, getest en werkend, Zendure Universal 61W PD Travel Adapter USB C Fast Charge International ; B09JVCS5K1

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
976

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
977

Ongebruikt, NATRKE Bureaustoelmat voor harde vloeren, bureaustoelmat, 75 x 122 cm (2,5 'x4') computerstoelmat voor meubels, houten vloerbeschermer voor thuiskantoor, transparant transparant PVC BPA en ftalaatvrij, B08PP39PLD

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
978

Ongebruikt, Elica UBOX 6 x ringmap met hefboommechanisme, kartonnen map, handelsformaat, register, map, map Geel, B087C4J8KL

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
979

Ongebruikt, volledig, INGENICO Betaalterminals houder, DESK 3200, 3500, 5000 draaibaar 180° en 45° kantelbaar. 3M professionele lijm inbegrepen voor schroefloze installatie, B0892P3BS4

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
980

Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Zendure Universal 61W PD Travel Adapter USB C Fast Charge International ; B09JVCS5K1

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
981

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
982

Ongebruikt, getest en werkend, Casio FX-82MS 2-regelig display wetenschappelijke rekenmachine, B0000D88UR

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
983

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
984

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Casio FX-82MS 2-regelig display wetenschappelijke rekenmachine, B0000D88UR

Startbod:
€ 3
€ 10
Kavel nr:
985

Ongebruikt, volledig, BRUCE.® Premium Bureau Kabeldoorvoer [2 Stuks] met Gatenzaag - Kabeldoorvoer voor Bureau ø 60 mm - Kabeldoorvoer incl. 2 x rubber tules, B07R6RWYT5

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
986

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Dymo labelprinter, LetraTag LT-100H, S0883990, blauw/zwart, incl inktpatroon, B0030E5WYW

Startbod:
€ 40
€ 70
Kavel nr:
987

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Zendure Draagbare Power Bank 26800mAh SuperTank Pro 100W PD 3.0 Fast Charger 4 Externe USB-C Batterij Oled-scherm Batterij, B09DFWGBRH

Startbod:
€ 5
€ 19
Kavel nr:
988

Ongebruikt, Buyounger A4 lamineermachine, 4 in 1 thermische en koude lamineermachine met mes en hoekafronder en 40 vakken, voor A4 A5 A6 A7 foto's en documenten, incl lamineervellen, B09TW5P6B8

Startbod:
€ 3
€ 7
Kavel nr:
989

Intensieve gebruikssporen, ATUMTEK-monitorhouder voor één Monitor - in Hoogte Verstelbare Aluminium Gasveer LCD-monitorarm met C-klem en -tulebevestiging voor een Computerscherm Van 15 Tot 32 inch [Arm Houdt Tot 9KG], B085NFLM8C

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
990

Ongebruikt, Xantron® SF01 Samsung tv-muurbeugel 43-85 inch/Samsung Slim Fit muurbeugel max. 60kg/Samsung tv-muurbeugel, minimale muurafstand - inclusief bevestigingsmateriaal, B09Z6K2714

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
991

Ongebruikt, getest en werkend, JOYUSING 14MP HD Book Scanner, Draagbare USB Document Scanner voor Leraar Capture Size A3, Smart Multi-Language OCR, Word/Excel/PDF/Txt, voor Office en Education Gewoon Compatibel met Window System, B08XQ3Y4QD

Startbod:
€ 15
€ 33
Kavel nr:
992

Ongebruikt, getest en werkend, HP DeskJet 3762 All-in-One (C. Teal) XMO2, Draadloze Wifi kleuren inktjet printer voor thuis (Afdrukken, kopiëren, scannen), B07GZY34LP

Startbod:
€ 8
€ 0
Kavel nr:
993

Ongebruikt, AboveTEK Tablet-wandhouder - voor 7 tot 11 inch tablets/iPad/slot/fire, tablethouder met anti-diefstal veiligheidsslot en -sleutel, verstelbare scharnierhouder met lange arm, B0876VQW4Q

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
994

Ongebruikt, Woleyi Tablet Houder, woleyi Heavy Duty Zwanenhals Auto Floor Tablet & Telefoon Houder voor iPad Pro 9.7, 11, 12.9/Air/Mini, Samsung Galaxy Tabs, iPhone, Meer 4-13 inch Mobiele Telefoons en Tabletten

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
995

Ongebruikt, 2 x MUDEELA kabelgoot bureaubasis voor kabelbeheer, set van 2 kabelgeleidingsbureau voor huishoudelijk kantoor, geen schroeven, geen boren, bureau kabelgoot voor het verbergen van kabels, (1x wit, 1x zwart), B094XZP928

Startbod:
€ 40
€ 45
Kavel nr:
996

Ongebruikt, Yottamaster USB C 4-bay harde-schijfbehuizing met Daisy Chain, USB3.1 Gen2 externe HDD-behuizing voor SATA 2,5"/3,5" schijf, ondersteuning van 4x18TB & USB C-verbinding met 2 behuizingen-[FS4C3], B08K3174K6

Startbod:
€ 12
€ 30
Kavel nr:
997

Ongebruikt, getest en werkend, HP DeskJet 2720e All-in-One, Draadloze Wifi kleuren inktjet printer voor thuis (Printen, kopiëren, scannen), HP Plus Printer, B08WLSR31L

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
998

Ongebruikt, volledig, MyCartridge CLT-P404C CLT-404S Toner compatibel met Samsung Xpress C480W C480FW C430W C480FN C48X vervanging voor Samsung CLT-P404C toner (4-delige multipack, zwart/geel/cyaan/magenta), B07NPM7Q1K

Startbod:
€ 12
€ 0
Kavel nr:
999

Ongebruikt, 3M Pf24 inch (61cm) breedbeeld LCD-privacyfilter, B001D4GGQY

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
1000

Ongebruikt, SK Studio bureau-onderlegger met randbescherming, waterdicht polyurethaan, antislip onderlegger voor toetsenbord, pc, laptop en muis, B07TVX6YS8