Retourgoederen

2791

Aantal kavels:
1024 kavels
Startbod:
€ 9
€ 21
Kavel nr:
561

Ongebruikt, getest en werkend, UEME retro digitale radio met Bluetooth, DAB+/DAB/FM-radio crème-kleurig leder bekleed, B07H2CY24D

Startbod:
€ 9
€ 19
Kavel nr:
562

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
563

Ongebruikt, alle accesoires ontbreken alsook de 2 microfoons, verpakking ontbreekt, enkel toestel , getest en werkend, KTV Kit Bluetooth Karaoke-luidspreker, Karaoke-apparatuur met dubbele microfoon voor thuis, AUX USB universele video multifunctionele machine voor telefoon/tablet/pc, 2 karaoke-microfoons(Zwart) B08BCQXYG8

Startbod:
€ 9
€ 33
Kavel nr:
564

Ongebruikt, getest en werkend, DYNASONIC - (3rd Gen) Portable Bluetooth Speaker with Karaoke Mode and Microphone, FM Radio and USB SD Reader (Model 15, Disklight)

Startbod:
€ 9
€ 31
Kavel nr:
565

Ongebruikt, getest en werkend, DYNASONIC - (3rd Gen) Portable Bluetooth Speaker with Karaoke Mode and Microphone, FM Radio and USB SD Reader (Model 19)

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
566

Ongebruikt, handvatje bovenaan afgebroken, toestel getest en werkend, DYNASONIC - (3rd Gen) Portable Bluetooth Speaker with Karaoke Mode and Microphone, FM Radio and USB SD Reader (Model 17)

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
567

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Trucker Bluetooth Headset with Microphone Noise Canceling Wireless On Ear Headphones, Hands Free Wireless Headset for Cell Phone Computer Office Home Call Center Skype (Black), B08RB26C8X

Startbod:
€ 4
€ 5
Kavel nr:
568

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
569

Gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Trucker Bluetooth Headset with Microphone Noise Canceling Wireless On Ear Headphones, Hands Free Wireless Headset for Cell Phone Computer Office Home Call Center Skype (Black), B08RB26C8X

Startbod:
€ 10
€ 21
Kavel nr:
570

Ongebruikt, getest en werkend, Zendure Power Bank, 5 Gbps Data Transfer 45 W PD & QC 3.0 Power Bank, 15000 mAh, Enormous Energy Density, Fast Charging, Compatible with iPhone, Samsung Galaxy, iPad and More (White) , B09DFPQVBD

Startbod:
€ 6
€ 21
Kavel nr:
571

Ongebruikt, ok, SWEYE Powerbank op zonne-energie, 26800 mAh, 4 afneembare zonnepanelen, type C, snel opladen, draagbare oplader op zonne-energie met 2 poorten 3,1 A, externe zonne-accu voor smartphones, tablets en USB-apparaten , B08HD3CLYJ

Startbod:
€ 6
€ 20
Kavel nr:
572

Startbod:
€ 4
€ 26
Kavel nr:
573

Gebruikssporen, standaard USB-kabel en verpakking ontbreken, getest en werkend, SWEYE Powerbank op zonne-energie, 26800 mAh, 4 afneembare zonnepanelen, type C, snel opladen, draagbare oplader op zonne-energie met 2 poorten 3,1 A, externe zonne-accu voor smartphones, tablets en USB-apparaten , B08HD3CLYJ

Startbod:
€ 4
€ 19
Kavel nr:
574

Startbod:
€ 4
€ 19
Kavel nr:
575

Gebruikssporen, standaard USB-kabel ontbreekt, getest en werkend, SWEYE Powerbank op zonne-energie, 26800 mAh, 4 afneembare zonnepanelen, type C, snel opladen, draagbare oplader op zonne-energie met 2 poorten 3,1 A, externe zonne-accu voor smartphones, tablets en USB-apparaten , B08HD3CLYJ

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
576

Ongebruikt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SPNPYR

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
577

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
578

Ongeopend, 7 sets met tools, YHX-OU 6.2" voor Samsung Galaxy A10 2019 SM-A105F SM-A105G SM-A105FN/DS SM-A105F/DS A105 LCD Display Touchscreen B08K8MY3XM

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
579

Ongebruikt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SRJYQ5

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
580

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
581

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
582

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
583

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
584

Ongebruikt, getest en werkend, 96W USB C Charger, USB C Power Supply Compatible with Mac Book Pro 16, 15, 14, 13 Inch 2021, 2020, 2019, 2018, New MacBook Air, iPad Pro, and All USB-C Devices, with 2M USB C Charging Cable

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
585

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
586

Ongebruikt, getest en werkend, Bysameyee 4K 3840x2160P Wireless Digital Microscope, Handheld HD USB Microscope Inspection Camera Endoscope 40x-1000x Magnification, Compatible with iPhone iPad Android Phone Tablet Windows Mac PC , B09NBY6G9S

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
587

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
588

Startbod:
€ 4
€ 13
Kavel nr:
589

Ongebruikt, plastic houdertje is gebroken, toestel getest en werkend, Bysameyee 4K 3840x2160P Wireless Digital Microscope, Handheld HD USB Microscope Inspection Camera Endoscope 40x-1000x Magnification, Compatible with iPhone iPad Android Phone Tablet Windows Mac PC , B09NBY6G9S

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
590

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH1

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
591

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH2

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
592

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH3

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
593

Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH4

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
594

Ongebruikt, ok, ISDT Air 8 500W 20A Lipo Battery Balance Charger Smart Digital Charger for RC 1-8S Batteries B09LVCW13L

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
595

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
596

Startbod:
€ 8
€ 25
Kavel nr:
597

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, display en afstandsbediening defect, Audible Fidelity Soundbar, Bluetooth-soundbar voor tv en pc, compact met RGB LED-display, luchtbuis en 2.0-kanaals versterker draadloos met afstandsbediening voor tv, computer en laptopgaming, B07WMTF539

Startbod:
€ 14
€ 40
Kavel nr:
598

2x Ongebruikt, getest en werkend, Juicet UV-5R E Walkie-Talkie, Dual Band VHF/UHF with LED Indicator, 128 Memory Channels, Portable 2-Way Radio, Professional and Easy to Use (Black, Pack of 1) B09GW1L4BT

Startbod:
€ 14
€ 30
Kavel nr:
599

Startbod:
€ 14
€ 25
Kavel nr:
600