Ongebruikt, getest en werkend, UEME retro digitale radio met Bluetooth, DAB+/DAB/FM-radio crème-kleurig leder bekleed, B07H2CY24D
Ongebruikt, alle accesoires ontbreken alsook de 2 microfoons, verpakking ontbreekt, enkel toestel , getest en werkend, KTV Kit Bluetooth Karaoke-luidspreker, Karaoke-apparatuur met dubbele microfoon voor thuis, AUX USB universele video multifunctionele machine voor telefoon/tablet/pc, 2 karaoke-microfoons(Zwart) B08BCQXYG8
Ongebruikt, getest en werkend, DYNASONIC - (3rd Gen) Portable Bluetooth Speaker with Karaoke Mode and Microphone, FM Radio and USB SD Reader (Model 15, Disklight)
Ongebruikt, getest en werkend, DYNASONIC - (3rd Gen) Portable Bluetooth Speaker with Karaoke Mode and Microphone, FM Radio and USB SD Reader (Model 19)
Ongebruikt, handvatje bovenaan afgebroken, toestel getest en werkend, DYNASONIC - (3rd Gen) Portable Bluetooth Speaker with Karaoke Mode and Microphone, FM Radio and USB SD Reader (Model 17)
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Trucker Bluetooth Headset with Microphone Noise Canceling Wireless On Ear Headphones, Hands Free Wireless Headset for Cell Phone Computer Office Home Call Center Skype (Black), B08RB26C8X
Gebruikssporen, getest en werkend, TECKNET Trucker Bluetooth Headset with Microphone Noise Canceling Wireless On Ear Headphones, Hands Free Wireless Headset for Cell Phone Computer Office Home Call Center Skype (Black), B08RB26C8X
Ongebruikt, getest en werkend, Zendure Power Bank, 5 Gbps Data Transfer 45 W PD & QC 3.0 Power Bank, 15000 mAh, Enormous Energy Density, Fast Charging, Compatible with iPhone, Samsung Galaxy, iPad and More (White) , B09DFPQVBD
Ongebruikt, ok, SWEYE Powerbank op zonne-energie, 26800 mAh, 4 afneembare zonnepanelen, type C, snel opladen, draagbare oplader op zonne-energie met 2 poorten 3,1 A, externe zonne-accu voor smartphones, tablets en USB-apparaten , B08HD3CLYJ
Gebruikssporen, standaard USB-kabel en verpakking ontbreken, getest en werkend, SWEYE Powerbank op zonne-energie, 26800 mAh, 4 afneembare zonnepanelen, type C, snel opladen, draagbare oplader op zonne-energie met 2 poorten 3,1 A, externe zonne-accu voor smartphones, tablets en USB-apparaten , B08HD3CLYJ
Gebruikssporen, standaard USB-kabel ontbreekt, getest en werkend, SWEYE Powerbank op zonne-energie, 26800 mAh, 4 afneembare zonnepanelen, type C, snel opladen, draagbare oplader op zonne-energie met 2 poorten 3,1 A, externe zonne-accu voor smartphones, tablets en USB-apparaten , B08HD3CLYJ
Ongebruikt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SPNPYR
Ongeopend, 7 sets met tools, YHX-OU 6.2" voor Samsung Galaxy A10 2019 SM-A105F SM-A105G SM-A105FN/DS SM-A105F/DS A105 LCD Display Touchscreen B08K8MY3XM
Ongebruikt, getest en werkend, LC.IMEEKE 3-in-1 magnetische draadloze oplader met nachtlampje, snel inductief Qi-laadstation, magnetische draadloze oplader, compatibel met iWatch 5/4/3/2, Airpods Pro/2, iPhone 12/12 Pro/12 Max/12 Mini , B093SRJYQ5
Ongebruikt, getest en werkend, 96W USB C Charger, USB C Power Supply Compatible with Mac Book Pro 16, 15, 14, 13 Inch 2021, 2020, 2019, 2018, New MacBook Air, iPad Pro, and All USB-C Devices, with 2M USB C Charging Cable
Ongebruikt, getest en werkend, Bysameyee 4K 3840x2160P Wireless Digital Microscope, Handheld HD USB Microscope Inspection Camera Endoscope 40x-1000x Magnification, Compatible with iPhone iPad Android Phone Tablet Windows Mac PC , B09NBY6G9S
Ongebruikt, plastic houdertje is gebroken, toestel getest en werkend, Bysameyee 4K 3840x2160P Wireless Digital Microscope, Handheld HD USB Microscope Inspection Camera Endoscope 40x-1000x Magnification, Compatible with iPhone iPad Android Phone Tablet Windows Mac PC , B09NBY6G9S
Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH1
Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH2
Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH3
Ongebruikt, ok, 12 inch Selfie Ring Licht met 150cm Uitschuifbare Statief & Telefoon Houder voor Live Stream Make-up, Opgewaardeerd Dimbare LED Desktop Circle Lamp 20 RGB Modi 13 Helderheid, Draadloze Afstandsbediening voor iPhone Android , B08FT9XTH4
Ongebruikt, ok, ISDT Air 8 500W 20A Lipo Battery Balance Charger Smart Digital Charger for RC 1-8S Batteries B09LVCW13L
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, display en afstandsbediening defect, Audible Fidelity Soundbar, Bluetooth-soundbar voor tv en pc, compact met RGB LED-display, luchtbuis en 2.0-kanaals versterker draadloos met afstandsbediening voor tv, computer en laptopgaming, B07WMTF539
2x Ongebruikt, getest en werkend, Juicet UV-5R E Walkie-Talkie, Dual Band VHF/UHF with LED Indicator, 128 Memory Channels, Portable 2-Way Radio, Professional and Easy to Use (Black, Pack of 1) B09GW1L4BT