Retourgoederen

Veiling nr: 
2791

Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.

Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.

Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive

 

 

 

Kijkdag(en)
20/08/2022 - 08:30 tot 10:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
27/08/2022 - 08:30 tot 11:00
29/08/2022 - 09:00 tot 11:00
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
08/08/2022 - 16:30
Einddatum: 
22/08/2022 - 19:00
Aantal kavels: 
1024 kavels
Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
241

Ongeopend met seal , Rosalind UV Nail Polish Set, Gel Nail Polish Starter Set, 12 Colours Gel Nail Polish for UV Nail Design, Gel Nail Polish Set with UV Lamp, Top Base and Matte Coat , B08ZXWZPFR

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 35
Afgelopen
Kavel nr: 
242

Ongeopend met seal , Rosalind UV Nail Polish Set, Gel Nail Polish Starter Set, 12 Colours Gel Nail Polish for UV Nail Design, Gel Nail Polish Set with UV Lamp, Top Base and Matte Coat , B08ZXWZPFR

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
243

Ongeopend met seal , Rosalind UV Nail Polish Set, Gel Nail Polish Starter Set, 12 Colours Gel Nail Polish for UV Nail Design, Gel Nail Polish Set with UV Lamp, Top Base and Matte Coat , B08ZXWZPFR

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
244

Ongebruikt, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
245

Minieme gebruikssporen, getest en werkend, Deciniee Light Therapy Mask,7 Color LED Face Beauty Photon Skin Phototherapy Facial Skin Treatment Anti-Aging Facial Care Mask Anti-Wrinkle Skin Tightening Mask , B08LN4HYVY

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
246

Ongebruikt, getest en werkend, Boston Tech WE117 thermisch elektrisch rug- en schouderkussen 60x90cm, snelle verwarming met 3 temperatuurniveaus ; B08R6GY75H

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
247

Ongeopend, 3 verpakkingen van 5 patches,

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
248

Ongeopend, 3 verpakkingen van 5 patches,

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
249

Ongebruikt, ok, Face Mask Maker Machine with 32 Pieces Collagen Face Mask Machine Facial Treatment DIY Natural Fruit Vegetable Mask SPA Skin Care for Hand Breast Hand Neck Skin Care (Machine) ; B095VLD34Y

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
250

Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Leg Massager, Air Compression Massager, Air Compression Leg Massager for Legs and Foot Air Compression Massager for Thighs, Calves and Foot Circulation Massager with 6 Air Cushions , B09F2H4WNK

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
251

Ongebruikt, getest en werkend, IPL Devices Hair Removal Laser Ice Cooling System, 999,999 Flashes IPL Hair Removal Device for Men and Women, Laser Hair Removal for Body and Face, Precision Attachment, More Sensitive Areas , B09NM7CQ9T

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 15
Afgelopen
Kavel nr: 
252

Lichte gebruikssporen, resterende flashes : 995888, getest en werkend, IPL Devices Hair Removal Laser Ice Cooling System, 999,999 Flashes IPL Hair Removal Device for Men and Women, Laser Hair Removal for Body and Face, Precision Attachment, More Sensitive Areas , B09NM7CQ9T

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
253

Ongebruikt, getest en werkend, Uten Ultrasone reiniger (600ML) -40,000Hz 35W Timing ultrasonic cleaner , B07YG2S6FY

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
254

Ongebruikt, getest en werkend, verpakking ontbreekt, Uten Ultrasone reiniger (600ML) -40,000Hz 35W Timing ultrasonic cleaner , B07YG2S6FY

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
255

Ongebruikt, getest en werkend, Sophinique Ozongenerator, 10.000 mg/uur, ozon-luchtreiniger, ozonisator met timer voor kamers, rook, auto's en huisdieren , B08BN5W726

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
256

Ongebruikt, ok, SUNUV Nageldroger, uv-led-nagellamp voor gelnagels, 10, 30, 60, 90s timer, automatische infraroodsensor, geschikt voor manicure en pedicure , B08KS4W6L6

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
257

Ongebruikt, ok, SUNUV Nageldroger, uv-led-nagellamp voor gelnagels, 10, 30, 60, 90s timer, automatische infraroodsensor, geschikt voor manicure en pedicure , B08KS4W6L6

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
258

Ongebruikt, ok, Uhuru Professionele podcast microfoonset 192kHZ/24bit met microfoonstandaard, shock mount, windbescherming, popfilter voor radio, opname, YouTube, Podcast, Gaming , B07QDQ94FY

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
259

Ongebruikt, ok, Uhuru Professionele podcast microfoonset 192kHZ/24bit met microfoonstandaard, shock mount, windbescherming, popfilter voor radio, opname, YouTube, Podcast, Gaming , B07QDQ94FY

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
260

Ongebruikt, ok, Uhuru Professionele podcast microfoonset 192kHZ/24bit met microfoonstandaard, shock mount, windbescherming, popfilter voor radio, opname, YouTube, Podcast, Gaming , B07QDQ94FY

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
261

2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met gratis sticker Azerty indien gewenst )Seenda Wireless Keyboard and Mouse Set, 2.4G Rechargeable Wireless Keyboard and Mouse with White Lighting, QWERTZ Layout, Windows System Wireless Keyboard with Mouse for PC/Laptops, Space Grey , B094VC83S2

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
262

2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met gratis sticker Azerty indien gewenst )Seenda Wireless Keyboard and Mouse Set, 2.4G Rechargeable Wireless Keyboard and Mouse with White Lighting, QWERTZ Layout, Windows System Wireless Keyboard with Mouse for PC/Laptops, Space Grey , B094VC83S2

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
263

2x Ongebruikt, getest en werkend, zwart, Qwertz layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, RedThunder K10 Wireless Gaming Keyboard and Mouse Set, QWERTZ DE Layout LED Backlight, 3000 mA Battery Capacity, Wireless Keyboard and 3200 DPI Wireless Gaming Mouse for Gamers, Black , B09G2WRZ52

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
264

2x Ongebruikt, getest en werkend, zwart, Qwertz layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, RedThunder K10 Wireless Gaming Keyboard and Mouse Set, QWERTZ DE Layout LED Backlight, 3000 mA Battery Capacity, Wireless Keyboard and 3200 DPI Wireless Gaming Mouse for Gamers, Black , B09G2WRZ52

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 10
Afgelopen
Kavel nr: 
265

2x Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenst, Perixx Periduo-606, ergonomisch draadloos compact toetsenbord en verticale muis desktop set, gedeeld toetsenveld, 4-weg-scrolwiel, aanpasbare polssteun en platte toetsen met verticale muis , B0824616BN

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 6
Afgelopen
Kavel nr: 
266

Ongeopend, Chanone videochatverlichting, verlichting voor selfie en live streaming, videoconferenties, afstandswerk, zoombelverlichting , B08K2J3PLF

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
267

2x Ongebruikt, getest en werkend, B01ICOKHR6 , AZERTY

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
268

2x Ongebruikt, getest en werkend, B01ICOKHR6 , AZERTY

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
269

Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenstKLIM Unity - Draadloos toetsenbord en muis set DE lay-out + duurzaam, ergonomisch, semi-mechanisch + draadloos toetsenbord set voor laptop PC Mac PS4 Xbox One+ duurzame ingebouwde batterij

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 5
Afgelopen
Kavel nr: 
270

Ongebruikt, getest en werkend, QWERTZ layout met gratis azerty stickervel indien gewenstKLIM Unity - Draadloos toetsenbord en muis set DE lay-out + duurzaam, ergonomisch, semi-mechanisch + draadloos toetsenbord set voor laptop PC Mac PS4 Xbox One+ duurzame ingebouwde batterij

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 12
Afgelopen
Kavel nr: 
271

2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met azerty stickervel indien gewenst , KLIM Tandem - Wireless Tastatur und Maus Set DE Layout + Schlank, Langlebig, Ergonomisch + kabelloses Maus Tastatur Set für Laptop PC Mac Xbox One+ Langlebiger eingebauter Akku , B08LNNLJD6

Startbod: 
€ 12
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
272

2x Ongebruikt, getest en werkend, Qwertz layout met azerty stickervel indien gewenst , KLIM Tandem - Wireless Tastatur und Maus Set DE Layout + Schlank, Langlebig, Ergonomisch + kabelloses Maus Tastatur Set für Laptop PC Mac Xbox One+ Langlebiger eingebauter Akku , B08LNNLJD6

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
273

Logitech G600 MMO USB Gaming Mouse - Zwart

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
274

Logitech G600 MMO USB Gaming Mouse - Zwart

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
275

Logitech G600 MMO USB Gaming Mouse - Zwart

Startbod: 
€ 2
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 4
Afgelopen
Kavel nr: 
276

Ongebruikt, getest en werkend, Perixx PERIMICE-608 programmeerbare ergonomische muis - verticaal design - 800/1200/1600 dpi - draadloos , B018Y0RWNA

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
277

Ongeopend, Chanone videochatverlichting, verlichting voor selfie en live streaming, videoconferenties, afstandswerk, zoombelverlichting , B08K2J3PLF

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
278

Ongebruikt, getest en werkend, Zwart Red switch, Qwerty layout met gratis azerty-stickervel indien gewenst, 60% gamingtoetsenbord, 61 toetsen Bluetooth 5.1 draadloos / bedraad RGB mechanisch toetsenbord met achtergrondverlichting en PBT-toetsen, waterdicht hot-swappable, programmeerbare volledige toets (Gateron optische rode schakelaar) , B082PS9WJP

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 7
Afgelopen
Kavel nr: 
279

Ongebruikt, getest en werkend, Zwart Red switch, Qwerty layout met gratis azerty-stickervel indien gewenst, 60% gamingtoetsenbord, 61 toetsen Bluetooth 5.1 draadloos / bedraad RGB mechanisch toetsenbord met achtergrondverlichting en PBT-toetsen, waterdicht hot-swappable, programmeerbare volledige toets (Gateron optische rode schakelaar) , B082PS9WJP

Startbod: 
€ 9
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
280

Ongebruikt, getest en werkend, QWERTY met gratis azerty stickervel indien gewenst, EPOMAKER SKYLOONG SK61 61 toetsen Hot Swappable Mechanisch Toetsenbord met RGB-achtergrondverlichting, NKRO, waterbestendig, Type-C kabel voor Win/Mac/Gaming (Gateron Optisch Bruin, Zwart) B088F4SXXF