8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Gecontroleerde retourgoederen, gecontroleerd op basisfunctionaliteit. Eventuele mankementen in beschrijving. De Foto's zijn indicatief voor het type/model , NIET van het actuele item.
Ongeopend = Overstock Ongebruikt = Retourartikel, het item vertoont geen gebruikssporen, ziet er ongebruikt uit Minieme gebruikssporen = Retourartikel, item vertoont minieme sporen van eenmalig gebruik/montage/uithalen doos Lichte gebruikssporen : Retourartikel, item vertoont lichte sporen van (eenmalig ?) gebruik Gebruikt = Retourartikel, item vertoont duidelijke sporen van gebruik Intensief gebruikt = Retourartikel, item werd intensief gebruikt en vertoont hier de sporen van.
Promotie Thuislevering : 8.95€ btwi per colli (bananendoos max 20kg) via SiBo Drive
Ongebruikt, ok, (zakje accessoires geopend voor controle) Waterpik Irrigador ultra WP100 , B01LY53RFG
Ongebruikt, Mebak Massage Gun Deep Tissue Percussion Muscle Massager Gun Handhel Electric Massager for Athlete Neck Back Body Pain Relief Super Quiet Portable Sport Massager with Brushless Motor 7 Heads 5 Speed Mebak3
Ongebruikt, Mebak Massage Gun Deep Tissue Percussion Muscle Massager Gun Handhel Electric Massager for Athlete Neck Back Body Pain Relief Super Quiet Portable Sport Massager with Brushless Motor 7 Heads 5 Speed Mebak3
Ongebruikt, Mebak Massage Gun Deep Tissue Percussion Muscle Massager Gun Handhel Electric Massager for Athlete Neck Back Body Pain Relief Super Quiet Portable Sport Massager with Brushless Motor 7 Heads 5 Speed Mebak3
Ongebruikt, Mebak Massage Gun Deep Tissue Percussion Muscle Massager Gun Handhel Electric Massager for Athlete Neck Back Body Pain Relief Super Quiet Portable Sport Massager with Brushless Motor 7 Heads 5 Speed Mebak3
Ongebruikt, getest en werkend, TBPHP P20 Draadloze Dermapen LCD display voor Acne Littekens Rimpels .Inclusief 30 microneedling cartridges(Roze) , B08BWZM1PV
Ongebruikt, ok, OMBAR Set met accupressuurmat, kussen, tas, massagestaaf en massageballen, ter verlichting van rug- en nekpijn. B08QTQQQGY
Ongebruikt, 1 snee in hoofdkussen blauw door openen met mes, ok, OMBAR Set met accupressuurmat, kussen, tas, massagestaaf en massageballen, ter verlichting van rug- en nekpijn. B099JFFB52
Ongebruikt, Mebak 5 Massage Gun Massage Gun Spier Massager Elektrische Hand Massager Fascia Diep weefsel voor nek Rug Lichaam Voeten Rustige borstelloze motor 6 koppen 5 snelheden Fascia Gun, B089SKJ6PM
Ongebruikt, Mebak 5 Massage Gun Massage Gun Spier Massager Elektrische Hand Massager Fascia Diep weefsel voor nek Rug Lichaam Voeten Rustige borstelloze motor 6 koppen 5 snelheden Fascia Gun, B089SKJ6PM
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Foot Spa Bath Massager,RENPHO Motorized Foot Spa with Heat and Massage and Jets,Powerful Bubble Jets with Infrared,Shiatsu Foot Spa Massager Corn Rollers,Relieve Feet Muscle Pain , B08112FV3X
Ongebruikt, RENPHO 2.0 - Oogmassageapparaat met afstandsbediening en warmtefunctie, draadloos muziek, oplaadbaar, oogtherapie ter verlichting van oogpijn, verbetert droge ogen en slaap. (A-White), B088BJ8B1G
Ongebruikt, RENPHO 2.0 - Oogmassageapparaat met afstandsbediening en warmtefunctie, draadloos muziek, oplaadbaar, oogtherapie ter verlichting van oogpijn, verbetert droge ogen en slaap. (A-White), B088BJ8B1G
Ongeopend, F1F2 Cubes Hoofdkussen, geometrisch gestructureerd slaapkussen, met vaste en zachte zijkant, traagschuim kussen, hypoallergeen, standaard (set van 1) , 37.08 x 9.91 x 55.88 cm; 698.53 gram , B07FTJXHP7
Ongeopend, F1F2 Cubes Hoofdkussen, geometrisch gestructureerd slaapkussen, met vaste en zachte zijkant, traagschuim kussen, hypoallergeen, standaard (set van 1) , 37.08 x 9.91 x 55.88 cm; 698.53 gram , B07FTJXHP7
2x Ongeopend, F1F2 Cubes Hoofdkussen, geometrisch gestructureerd slaapkussen, met vaste en zachte zijkant, traagschuim kussen, hypoallergeen, standaard (set van 1) , 37.08 x 9.91 x 55.88 cm; 698.53 gram , B07FTJXHP7
Ongebruikt, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT
Ongebruikt, RENPHO oogmassageapparaat met warmtecompressie, vibratie en bluetooth-muziek, opvouwbaar oplaadbaar, oogtherapie om oogpijn te verlichten, droge ogen en slaap te verbeteren (A-White), B07SM61FCT
Ongeopend in vacuum, Pillow Neck Pain, Aloe Vera Gel Cooling Pillow 40 x 60, Invention Patent, with SGS Test Certificate, Give The Essence of Aloe Vera Plants Free, Double Use in Winter and Summer , B09GP7ZHFD
Ongeopend in vacuum, Pillow Neck Pain, Aloe Vera Gel Cooling Pillow 40 x 60, Invention Patent, with SGS Test Certificate, Give The Essence of Aloe Vera Plants Free, Double Use in Winter and Summer , B09GP7ZHFD
2x Ongeopend in vacuum, Pillow Neck Pain, Aloe Vera Gel Cooling Pillow 40 x 60, Invention Patent, with SGS Test Certificate, Give The Essence of Aloe Vera Plants Free, Double Use in Winter and Summer , B09GP7ZHFD
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO Handmassageapparaat met warmte, draadloze pols- en handmassageapparaat met 6 massageniveaus en intensiteitscompressie voor gevoelloosheid van de palmvinger Vermoeidheid Pijnverlichting, B099KL8HNW
Ongebruikt, getest en werkend, accessoires ontbreken, enkel toestel, RENPHO Handmassageapparaat met warmte, draadloze pols- en handmassageapparaat met 6 massageniveaus en intensiteitscompressie voor gevoelloosheid van de palmvinger Vermoeidheid Pijnverlichting, B099KL8HNW
Ongebruikt, getest en werkend, Massage Seat Cover, Back Massager, Massage Seat Cushion, Vibration Massage Mat with Vibration, Heat, 8 Motor Vibrations, 4 Massage Modes , B09DPR7LP3
Ongebruikt, getest en werkend, Massage Seat Cover, Back Massager, Massage Seat Cushion, Vibration Massage Mat with Vibration, Heat, 8 Motor Vibrations, 4 Massage Modes , B09DPR7LP3
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO beencompressiemassageapparaat met warmte, massage voor voet en kuit, met 3 standen 3 intensiteiten 2 verwarming, B092YX3BY6
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO beencompressiemassageapparaat met warmte, massage voor voet en kuit, met 3 standen 3 intensiteiten 2 verwarming, B092YX3BY6
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO beencompressiemassageapparaat met warmte, massage voor voet en kuit, met 3 standen 3 intensiteiten 2 verwarming, B092YX3BY6
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO Handmassageapparaat met warmte, draadloze pols- en handmassageapparaat met 6 massageniveaus en intensiteitscompressie voor gevoelloosheid van de palmvinger Vermoeidheid Pijnverlichting, B08KZVKPKC
Minieme gebruisksporen, getest en werkend, OBSBOT Me AI-Aangedreven Telefoonhouder, Auto-Tracking Telefoonhouder met Groothoek Detectiecamera, kit voor Vlogging, Streaming en Videogesprekken , Brushless motor, B09DCLBKNK
Minieme gebruisksporen, getest en werkend, OBSBOT Me AI-Aangedreven Telefoonhouder, Auto-Tracking Telefoonhouder met Groothoek Detectiecamera, kit voor Vlogging, Streaming en Videogesprekken , Brushless motor, B09DCLBKNK
Ongebruikt, ok, Telesin 3M Lange Carbon Handheld Selfie Stick Uitschuifbare Pole Monopod B08QHXPYQX
Lichte gebruikssporen, ok, Telesin 3M Lange Carbon Handheld Selfie Stick Uitschuifbare Pole Monopod B08QHXPYQX
Ongebruikt, ok, Apexel HD 5in1 cameralenskit, 2x telefoonzoomlens + 170 graden superbrede lens + 10x macrolens +110 graden groothoeklens + 195 graden fisheye voor iPhone en Samsung Huawei en de meeste smartphone , B07QZFW79Z
2x Ongebruikt, ok, beschadigde doos, Inkjet Plotterrol plotterpapier hoogglanzend fotopapier 260 g/m² 61 cm x 30 m A1 A2 Glossy waterdicht, geschikt voor kleur- en pigmentkleuren , B06XFS8MTZ
Ongebruikt, beschadigde omverpakking , Yellow Yeti 30x 11354 S0722540 32 x 57mm Etiketten kompatibel DYMO LabelWriter 4XL 450 400 330 320 310 Duo/Turbo/Twin Turbo Seiko SLP 450 430 420 410 400 240 220 200 100
1000 st/rol
Ongebruikt, ok, A3 lamineermachine met 20 vel vakken, 7 in 1 lamineermachine met snijder, A3 A4 A5 A6 lamineermachine met hoekafronder, perforator , B09CKK8CN1
4 dozen met 2 stuks, Ongeopend, OFFICEWORLD TN1050 voor Brother TN-1050 Toner Patronen Kompatibel mit Brother DCP-1612W DCP-1510 DCP-1610W DCP-1512, HL-1110 HL-1112 HL-1210W HL-1212W, MFC-1910W MFC-1810 (2 Schwarz) , B082XMFQX1
4 dozen met 2 stuks, Ongeopend, OFFICEWORLD TN1050 voor Brother TN-1050 Toner Patronen Kompatibel mit Brother DCP-1612W DCP-1510 DCP-1610W DCP-1512, HL-1110 HL-1112 HL-1210W HL-1212W, MFC-1910W MFC-1810 (2 Schwarz) , B082XMFQX1
Enkel plastic van de yellow is geopend, andere ongeopend, LCL Kompatibel Toner High Yield 70C20K0 702K 70C0H10 700H1 70C2HK0 702HK 70C0H20 700H2 70C2HC0 702HC 70C0H30 700H3 70C2HM0 702HM 70C0H40 700H4 70C2HY0 702HY CS310 CS310n als Ersatz für LEXMARK , B07L9RZ88B