Originele kleurenlithografie, portret van Annabel Schwob met zonnehoed (model en vrouw van Bernard Buffet), gesigneerd in de plaat "Bernard Buffet 60" en genummerd onderaan links 78/300, Frankrijk, 1960, 56x69cm
Authentieke kleurenlithografie met zeelandschap, gemerkt "épreuve d'artiste" en gesigneerd "Slabbinck", België, 20e eeuw, 53x38cm
Vintage paspop, stijlvol damesmodel met bekoorlijke "look", wespentaille en elegante schoentjes, op metalen voet, genummerd 197, H 173cm
Fraaie églomisé (achterglasschildering) met religieus tafereel van "Jozef, Maria en kindje Jezus" in orthodoxe stijl, 19e eeuw, 33x27cm
Fijn porseleinen dekselpotje met meerkleurig glazuur in de vorm van een karper, 7x17cm
Uniek Gallo-Romeins beeld van een zittende jongeman in rondsculptuur, vervaardigd uit gele zandsteen waarin de fossiele resten nog vrij goed zichtbaar zijn, ca 70-250 na Christus, 40x25x17cm
Twee stevige smeedijzeren haardbokken met andiron-kop voor het warmhouden van soep ea, 42x50x28cm
Origineel houten wandrek met twee deurtjes in figuurglas, 70x103x19cm
Antieke houten lessenaar of schrijftafeltje in mooi sleets zwart, met handig opbergvak, 48x47x19cm
Antieke keukenweegschaal met smeedijzeren voet en roodkoperen schalen, in goede staat, 36x53cm
Olie op doek, landwegel in herfstlandschap, onleesbaar gesigneerd, 60x50cm
Pastel, 19e eeuws portret van een jongedame in Victoriaanse klederdracht, 76x66cm
Oud zakhorloge, gemerkt en mooi geciseleerd op achterzijde, in goed werkende staat (haarlijn email)
Oud bronzen figuurtje van een zittende kat, begin 19e eeuw, gemerkt "Bofill", H 11cm
Fijne stolp op zwarthouten voet, in goede staat, H 55 x Dia 21cm
Eikenhouten juwelenkastje in koloniale stijl met roodfluwelen binnenzijde, 44x44x35cm
Opgezette huid van een cheetah of jachtluipaard ( restauraties )
Olie op cardboard, jaren '60, vaas met bloemen, onleesbaar gesigneerd, 41x33cm
Kleurenlitho "épreuve d'artiste, salle à Damme (Bruges)", gesigneerd A. Geudens, prima ingekaderd achter glas, 69x80cm
Twee gietijzeren haardbokken met ridderhoofd, L 36 x H 18cm
Twee mooie smeedijzeren landiers of haardbokken afgewerkt met torens, H 52 x L 35cm
19e eeuwse zwartgelakte pianokruk met fluwelen zitting en fijn houtgedraaid onderstel, in de hoogte verstelbaar, H 48 x Dia 35cm
Paar fijne lampenkapjes met gekartelde transparante rand, één effen en één in de vorm van een plooirokje, Dia 25cm
19e eeuwse curiositeit, oud decoratief apothekersinstrument in de vorm van een hond
Exclusieve Rose Champagne De cuvée Rosée, Dom Perignon, Balloon Venus, Limited edition, gesigneerd Jeff Koons, 2003
Fijn gesculpteerde houten kasteellepel met zilveren heft, gemonogrammeerd, 19e eeuw
Fijn afgewerkt geelkoperen kruis met corpus en lelies plus 2 bijhorende kandelaars in gotische stijl, H 69cm
Zeefdruk, getiteld "kleine wonde", beperkte oplage, genummerd 1/10, 40x30cm
Fijne stolp op zwarthouten voet, in goede staat, H 52 x Dia 22cm
3 geïllustreerde encyclopedieën "Messen, Mineralen, Fossielen"
2 Gietijzeren haardbokken met jongenshoofd, L 37 x H 18cm
Gouache op cardboard, kleurrijk Brugs interieur, gesigneerd L. Reckelbus, 65x86cm