Facetgeslepen kristallen glaasjes met transparante voet en frisgroene fluorescerende coupe, in perfecte staat, H 11cm
Elegant zwarthouten partituren- of boekenrekje in koloniale stijl met vier etages en sierlijk gedraaide spijlen met torentjes, uitzonderlijk model, presenteert prachtig naast de piano, 119x46x34cm
Antieke witgelakte stoel met harpmotief in de rugleuning en zitting in originele broderie met decor van bloemen, Frankrijk
Grote oude kom met mooie decoratieve vorm en golvend motief, geglazuurd steengoed in roodgebakken klei (restauraties), H 20 x Dia 40cm
Grote oude schaal of schotel met mooie decoratieve vorm, geglazuurd steengoed in roodgebakken klei (restauraties), H 12 x Dia 33cm
Philco Retro koelkast ca. 1950, bolvormig front en mooi muntgroen interieur, 145x63x60 (niet getest)
Originele tekening, danseres met tamboerijn, gesigneerd H Richir én gemonogrammeerd HR, (1866-1942), België, 49x35cm
Ets, Jan van de Velde II (1593-1641),"rivierlandschap met ruïne van een kasteel", gedateerd 1615, cf collectie Rijksmuseum Nederland (https://www.rijksmuseum.nl/nl/collectie/RP-P-OB-15.408), 11,5x31,3cm(ets)
7 Oude schoteltjes in typisch kleurrijk aardewerk van Quimper, Bretagne, 19e-20e eeuw (restauraties)
Aquarel of gewassen inkt, portret van een jongedame, gesigneerd Leonor Fini, Argentinië, 64x47cm
Olie op doek, kleurrijk herfsttafereel van een boswachtershuisje met kippen aan de ingang van het kasteel, gesigneerd Julien Célos, Antwerpen - België, 76x67cm
Olie op cardboard, "Café Bohème", Duitsland, 50x53cm
Olie op doek, bloemenstilleven, gesigneerd achteraan Poirier, 77x87cm
Olie op cardboard, havenzicht met driemaster "Mercator voor anker in Le vieux bassin Bonaparte te Antwerpen", gesigneerd P.Corbisier, 1e helft 20e eeuw, België, 43x52cm
Houtskooltekening verhoogd met pastel, kleurrijk markttafereel, gesigneerd Julien Célos, België, 54x78cm
19e eeuwse aquatint-kopergravure "Scène Vénitienne, Jeunes Patriciennes achetant des étoffes à des Marchands Levantins- XVieme siècle", gegraveerd door René Rollet (1809-1862), naar een schilderij van Ernest Auguste Gendron (1817-1881), Parijs, Frankrijk, 92x110cm
Olie op doek, afbeelding van een Madonna tegen een achtergrond van kanonnen en vaandels met onderaan twee kleine schenkersfiguren met stieren, Zuid-Europa, 90x74cm
Mooie 19e eeuwse pendule "oeil de boeuf" met geëmailleerde wijzerplaat, sierlijke wijzers en tijdsindeling met Romeinse cijfers, periode Napoleon III, getekend P.Cornille, Abscon, Frankrijk, dia 38cm
Olie op doek, "Begijnhof Brugge, begijntjes in wintertijd op weg naar de kerk voor de vespers", onleesbaar gesigneerd, 1e helft 20e eeuw, 49x55cm
Model jaren 1900 met gietijzeren voet en messing weegsysteem
Olie op doek, heuvellandschap met dorpszicht aan het water, gesigneerd P. Daxhelet, België, 40x60cm
Model jaren 1900 met mooie messing voet en weegsysteem met gegraveerd logo
Oud verguld kwaliteitsuurwerk versierd met klimopbladeren, in goede werkende staat
Ets (droge naald) "De cellospeler" (bij een goed glas wijn), gesigneerd Willem Limmig Junior, 39x43cm
Decoratieve oude handgeblazen wijnfles met intens donkere kleur en diepe bodem
Buste naar model A.Delabye, Bruxelles, armen plooibaar en romp verstelbaar, 83x48cm
Olie op paneel, "Kermesse", gesigneerd A. Dendal, 1938, 52x44cm
18e Eeuwse plateau in Delfts blauw, dia 35cm (restauraties)
Olie op doek, " Tobias vangt de vis", de aartsengel Rafaël begeleidt Tobias op reis en geeft hem de gal van een vis waarmee hij Tobias' vader van blindheid geneest, 64x56cm
Lithografie verhoogd met kleur van "Castellum de Pontrave" te Waasmunster, ( cf https://erfgoedinzicht.be/collecties/detail/9a1290c8-f3db-5466-8616-deac... ), 37x47cm
Eglomisé, "Yvette" (hotel de ville), gesigneerd Pire, tentoonstelling "Horizons, oktober 1989", speciaal kader in schildpad, 51x42cm, 37x29cm zonder kader
Potloodtekening verhoogd met pen, studie van een vrouw met bloemensluier, gesigneerd "WS 1920" voor Walter Sauer 1920
19e Eeuws Indonesisch Topeng theater- of dansmasker, Bali of Java
Tekening in oliepastel "Bapteme '63", portret van Catherine Deneuve door de Franse striptekenaar Jean François Barbe, gesigneerd JF Barbe X-63, Frankrijk, 1963, groot formaat, 78x57cm