Kunst, Antiek en Brocante

2776
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
391 kavels
Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
81

Twee oude wandlampen met gietijzeren voet en karmijnrode lampenkapjes

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:
82

19e Eeuwse marmeren mantelklok met sierlijke wijzers en mooie wijzerplaat in email en verguld koper, gesigneerd AD.Rayssal à Montauban, mechanisme gemerkt Japy Frères & Cie (Est. 1806), Grand medaille d'Honneur, Frankrijk, 19e eeuw, 27x22cm

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:
83

A.Lambert de Valenciennes, Enregistreur à carte cisaillée, zie www.musee-horlogerie-aliermont.fr , 135x47cm

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
84

Oude boerenstoel met rieten zitting

Startbod:
€ 190
€ 190
Kavel nr:
85

Visser en vissersboten in de haven van Martigues, olie op cardboard, gesigneerd J.Flour 1915, Frankrijk, 32x39cm

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
86

Gemengde techniek ( houtskool, pastel en olieverf ) op paneel, zittende dame in Oriëntaalse stijl, gesigneerd Herman Richir

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
87

Oude Chinese vaas in porselein met figuratief decor, famille verte stijl, onderaan gemerkt, mooie staat, H 60cm

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
88

Oude blauw-wit Chinese vaas met decor van dorp en berglandschap, bovenaan gesigneerd, mooie staat, H 65cm

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
89

Bronzen sculptuur in reliëf, gesigneerd M. Giltay, "Albert Roi Des Belges", periode W.O. I (1914-1918), 17x12cm

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
90

Handbeschilderde oud vaasje met kunstbloemen, H29cm (vaas)

Startbod:
€ 40
€ 45
Kavel nr:
91

Sierlijke kristallen VSL schaal, transparant roze, met origineel merketiket, mooie staat

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
92

Oude Chinese bronzen schotel met afbeelding van een gevecht tussen tijger en draak, op de onderzijde gegraveerd met Chinese tekst, originele groenkleurige patina

Startbod:
€ 390
€ 430
Kavel nr:
93

Rijk gesculpteerde grote graanschuurdeur uit Mali, uitzonderlijk model, H 122 x B 55 x D 3,5

Startbod:
€ 50
€ 100
Kavel nr:
94

18e eeuwse lessenaar of schrijfkist in kwartiers eikenhout met smeedijzeren lamellen en gepende constructie, geplaatst op oud eiken tafeltje

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:
95

Kwaliteits zakhorloge voor een dame, met inscripties, rijkelijk versierd met bloemen op de achterzijde, gemerkt en in werkende staat

Startbod:
€ 190
€ 190
Kavel nr:
96

Olie op doek "Petit port en Normandie" of "interieur d'un port", vissershaven Trouville-sur-mer, Louis Gabriel Eugène Isabey (1803-1886) (after)

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
97

Lot oude steriliseerbokalen in mooi groen glas

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:
98

Decoratieve Franse meloen cloche met roodkoperen rand, voorheen gebruikt als kleine serre voor groenten of fruit, moeilijk vindbaar, H 16 x Dia 20cm ( zie ook lot 299 )

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
99

Portret van een edeldame (haarlijn)

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
100

Antieke grote Chinese vaas in porselein met figuratief decor, famille rose stijl, mooie staat, onderaan gemerkt, H 59cm

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
101

Antiek blikken speelgoed kookfornuis of cuisinière, 29x25x17

Startbod:
€ 290
€ 310
Kavel nr:
102

Oud vintage kermis-attribuut met afbeelding ( olie op metaal) van een clown in Cobra-stijl (omgeving Karel Appel), toestel deed in de jaren '50 dienst als schietschijf in een schietkraam met loodjesgeweren, zeldzaam, 50x40x27

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:
103

Authentieke legerhelm uit de 1e Wereldoorlog

Startbod:
€ 5
€ 21
Kavel nr:
104

Antiek geelkoperen kruisbeeld met Corpus Christi, H 43cm

Startbod:
€ 90
€ 110
Kavel nr:
105

Koppel grote antieke vazen in Chinees porselein met figuratief decor, famille rose stijl, mooie staat, H 60cm

Startbod:
€ 390
€ 1801
Kavel nr:
106

Vintage rood lederen "rocking chair" model "Donna" door Elio di Franco voor het prestigieuze design-merk Zanotta, 1988, mooie staat, 81x57x110cm

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:
107

Kwalitatief zakhorloge met inscripties, rijkelijk versierd op de achterzijde en in goed werkende staat

Startbod:
€ 90
€ 120
Kavel nr:
108

Antieke Franse mahoniehouten empire "secretaire à abattant" ( 1810-1820), fijn afgewerkt met spiegeltjes aan binnenzijde, marmeren bovenblad en uitzonderlijke sleutel, 147x99x49cm

Startbod:
€ 50
€ 80
Kavel nr:
109

Oude grammofoonspeler "Monophone" in mooie en oorspronkelijke luidspreker-kast, ca. 1900, werkende staat (excl. vinylplaten), 95x78x54

Startbod:
€ 190
€ 210
Kavel nr:
110

Neogotische eikenhouten offerblok of kerkzuil met geornamenteerde voet en kroonlijst en geheime lade, mooi en sterk meubel voor de presentatie van een standbeeld of sculptuur

Startbod:
€ 90
€ 150
Kavel nr:
111

Oude levensgrote duiker in polyester kunststof, verzamelobject, kan horizontaal hangend gemonteerd worden

Startbod:
€ 25
€ 50
Kavel nr:
112

Zes oude mooi gesculpteerde kasteelstoelen met getorste spijlen, torentjes en karmijnrode zitting met bloemendecor

Startbod:
€ 40
€ 70
Kavel nr:
113

Fraaie 19e eeuwse hoekkast in kwartier eikenhout gefineerd met palissander, mooi model met gebombeerde deurtjes, één lade, 3 etages en zwartmarmeren bovenblad, H117xB108xD80cm

Startbod:
€ 35
€ 60
Kavel nr:
114

Antieke "Dagobert" of troonstoel met lederen rugleuning en zitting, gemaakt uit eikenhout met smeedijzeren scharnieren, 90x66x49cm (zie ook lot 117)

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
115

Litho "Paris - Le marché aux puces", gesigneerd Arribas, Spanje, 42x34cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
116

Warme kleurrijke litho met Afrikaanse herder, goed ingekaderd, genummerd en gesigneerd

Startbod:
€ 35
€ 60
Kavel nr:
117

Antieke "Dagobert" of troonstoel met lederen rugleuning en zitting, gemaakt uit eikenhout met smeedijzeren scharnieren, 90x66x49cm (zie ook lot 114)

Startbod:
€ 90
€ 150
Kavel nr:
118

Grote mooie ovalen 19e eeuwse tafel met massief mahoniehouten bovenblad en 8 fraai gesculpteerde eiken poten, mooie patina en uitschuifbaar tot 4m65 ! (zonder legplanken), B 73 x L 136-465 x H 108cm

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:
119

Oud metalen of stalen hoedenmal/werktuig met warmte-element om hoeden te maken/te vormen, zeldzaam, H 33 x Dia voet 22

Startbod:
€ 90
€ 0
Kavel nr:
120