Kunst, Antiek en Brocante

2776
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
391 kavels
Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
121

Originele kleurenlithografie, portret van Annabel Schwob met zonnehoed (model en vrouw van Bernard Buffet), gesigneerd in de plaat "Bernard Buffet 60" en genummerd onderaan links 78/300, Frankrijk, 1960, 56x69cm

Startbod:
€ 90
€ 100
Kavel nr:
122

Authentieke kleurenlithografie met zeelandschap, gemerkt "épreuve d'artiste" en gesigneerd "Slabbinck", België, 20e eeuw, 53x38cm

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
123

Vintage paspop, stijlvol damesmodel met bekoorlijke "look", wespentaille en elegante schoentjes, op metalen voet, genummerd 197, H 173cm

Startbod:
€ 50
€ 0
Kavel nr:
124

Fraaie églomisé (achterglasschildering) met religieus tafereel van "Jozef, Maria en kindje Jezus" in orthodoxe stijl, 19e eeuw, 33x27cm

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
125

Fijn porseleinen dekselpotje met meerkleurig glazuur in de vorm van een karper, 7x17cm

Startbod:
€ 1500
€ 0
Kavel nr:
126

Uniek Gallo-Romeins beeld van een zittende jongeman in rondsculptuur, vervaardigd uit gele zandsteen waarin de fossiele resten nog vrij goed zichtbaar zijn, ca 70-250 na Christus, 40x25x17cm

Startbod:
€ 35
€ 0
Kavel nr:
127

Twee stevige smeedijzeren haardbokken met andiron-kop voor het warmhouden van soep ea, 42x50x28cm

Startbod:
€ 35
€ 80
Kavel nr:
128

Origineel houten wandrek met twee deurtjes in figuurglas, 70x103x19cm

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:
129

Antieke houten lessenaar of schrijftafeltje in mooi sleets zwart, met handig opbergvak, 48x47x19cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
130

Antieke keukenweegschaal met smeedijzeren voet en roodkoperen schalen, in goede staat, 36x53cm

Startbod:
€ 45
€ 45
Kavel nr:
131

Olie op doek, landwegel in herfstlandschap, onleesbaar gesigneerd, 60x50cm

Startbod:
€ 190
€ 210
Kavel nr:
132

Pastel, 19e eeuws portret van een jongedame in Victoriaanse klederdracht, 76x66cm

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
133

Oud zakhorloge, gemerkt en mooi geciseleerd op achterzijde, in goed werkende staat (haarlijn email)

Startbod:
€ 90
€ 110
Kavel nr:
134

Oud bronzen figuurtje van een zittende kat, begin 19e eeuw, gemerkt "Bofill", H 11cm

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
135

Fijne stolp op zwarthouten voet, in goede staat, H 55 x Dia 21cm

Startbod:
€ 25
€ 230
Kavel nr:
136

Eikenhouten juwelenkastje in koloniale stijl met roodfluwelen binnenzijde, 44x44x35cm

Startbod:
€ 75
€ 85
Kavel nr:
137

Opgezette huid van een cheetah of jachtluipaard ( restauraties )

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
138

Olie op cardboard, jaren '60, vaas met bloemen, onleesbaar gesigneerd, 41x33cm

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
139

Kleurenlitho "épreuve d'artiste, salle à Damme (Bruges)", gesigneerd A. Geudens, prima ingekaderd achter glas, 69x80cm

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
140

Gevogelte- of wildschaar en kruidenschaar

Startbod:
€ 35
€ 0
Kavel nr:
141

Twee gietijzeren haardbokken met ridderhoofd, L 36 x H 18cm

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:
142

Twee mooie smeedijzeren landiers of haardbokken afgewerkt met torens, H 52 x L 35cm

Startbod:
€ 20
€ 102
Kavel nr:
143

19e eeuwse zwartgelakte pianokruk met fluwelen zitting en fijn houtgedraaid onderstel, in de hoogte verstelbaar, H 48 x Dia 35cm

Startbod:
€ 35
€ 120
Kavel nr:
144

Decoratief zittend houten varken, H 34 x L 31cm

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
145

Paar fijne lampenkapjes met gekartelde transparante rand, één effen en één in de vorm van een plooirokje, Dia 25cm

Startbod:
€ 25
€ 50
Kavel nr:
146

19e eeuwse curiositeit, oud decoratief apothekersinstrument in de vorm van een hond

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
147

Startbod:
€ 15
€ 25
Kavel nr:
148

Oud bas-reliëf "In de herberg", 67 x 47 cm

Startbod:
€ 290
€ 310
Kavel nr:
149

Exclusieve Rose Champagne De cuvée Rosée, Dom Perignon, Balloon Venus, Limited edition, gesigneerd Jeff Koons, 2003

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
150

Fijn gesculpteerde houten kasteellepel met zilveren heft, gemonogrammeerd, 19e eeuw

Startbod:
€ 40
€ 50
Kavel nr:
151

Fijn afgewerkt geelkoperen kruis met corpus en lelies plus 2 bijhorende kandelaars in gotische stijl, H 69cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
152

Zeefdruk, getiteld "kleine wonde", beperkte oplage, genummerd 1/10, 40x30cm

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
153

Fijne stolp op zwarthouten voet, in goede staat, H 52 x Dia 22cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
154

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
155

3 geïllustreerde encyclopedieën "Messen, Mineralen, Fossielen"

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
156

Houten doos met 6 oude blokkenpuzzels, 36x30x7cm

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
157

2 Gietijzeren haardbokken met jongenshoofd, L 37 x H 18cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
158

Tante Tine's keuken kruidenwijzer, 42x29cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
159

Startbod:
€ 190
€ 310
Kavel nr:
160

Gouache op cardboard, kleurrijk Brugs interieur, gesigneerd L. Reckelbus, 65x86cm