Kunst, Antiek en Brocante

2776
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
391 kavels
Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
321

5 Kwalitatieve CD's van het prestigieuse ECM-label, in nieuwstaat

Startbod:
€ 25
€ 45
Kavel nr:
322

Decoratieve oude handgeblazen wijnfles met intens donkere kleur en diepe bodem

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
323

Futuristische mascotte van motorkap Amerikaanse oldtimer Pontiac, jaren '50

Startbod:
€ 490
€ 660
Kavel nr:
324

Beschilderd metalen ornament van kermis paardenmolen uit de jaren '50, H 98,5 x B 198 (zie ook lot 369)

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
325

Statige oude eikenhouten kast van een pendule in prima gesculpteerd kwartiershout, 19e eeuw

Startbod:
€ 35
€ 125
Kavel nr:
326

Vintage paspop, stijlvol damesmodel met expressieve "look", H 179cm

Startbod:
€ 35
€ 35
Kavel nr:
327

Vintage paspop, stijlvol damesmodel met gemaquilleerd gezicht en grote wimpers, wespentaille en elegante schoentjes, genummerd 175, H 177cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
328

2 Franstalige stripverhalen (bande dessinée) van André Franquin, edition Dupuis, 1976, hardcover, goede staat

Startbod:
€ 15
€ 26
Kavel nr:
329

Set stijlvolle kommen met verzilverde rand, Italiaans design van het merk Rocco Bormioli

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
330

Vier Franstalige stripverhalen (bande dessinée) "Les aventures de Lefranc" van Jacques Martin, edition Casterman, hardcover, goede staat

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
331

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
332

Vier Franstalige stripverhalen (bande dessinée) "Natacha" van François Walthéry, Marsu Productions, 1989, hardcover, goede staat

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:
333

Voortreffelijk hotelbelletje met geciseleerd zilveren heft gemerkt met meestermerken, 18e of 19e eeuw, H 15cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
334

2 Franstalige stripverhalen (bande dessinée) van André Franquin, Marsu Productions, 1987, hardcover, goede staat

Startbod:
€ 15
€ 0
Kavel nr:
335

2 Elegante oude messing olielampen met mooie patina (, H 24cm

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
336

Eigenaardig en leuk vintage porseleinen beeldje dat dienst doet als likeurfles (hoofdje is afneembaar), jongedame in hermelijnsmantel, onderaan gemerkt "Marie Brizard, made in France"

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
337

Goed ingekaderde kleurenets (vernis-mou), herfsttafereel van een schaapsherder aan de rand van het bos, gesigneerd Ducellier

Startbod:
€ 190
€ 230
Kavel nr:
338

Oliepastel op hardboard, marine met zeilboten, linksboven gesigneerd Cortier, 36 x 29cm

Startbod:
€ 290
€ 370
Kavel nr:
339

Olie op mahoniehouten paneel, scene galante dans un parc, Frankrijk, 19e eeuw

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
340

Pastelkrijt op papier, stadstafereel, onleesbaar gesigneerd, 1965

Startbod:
€ 290
€ 310
Kavel nr:
341

Olie op doek, winterlandschap met paard, koets en jachthond aan het kasteel, groot werk in mooi verguld kader, 19e eeuw, 80 x 64cm

Startbod:
€ 90
€ 100
Kavel nr:
342

Olie op paneel, tafereel van een ruiter te paard op de landweg naar het dorp bij zonsondergang, gesigneerd Boulard, 27 x 21cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
343

H 30cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
344

Ets (droge naald), landschapstafereel met brug, 1952, genummerd Ets 1/15, onleesbaar gesigneerd, 29 x 24cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
345

Ets (eau forte), landschapstafereel, met Spaanse tekst in de plaat, 33 x 27cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
346

Kleurrijk modern kunstwerk, goed ingekaderd achter glas, onleesbaar gesigneerd onderaan rechts, 35 x 28cm

Startbod:
€ 25
€ 35
Kavel nr:
347

Leuk eikenhouten keuken- of apothekerskastje of vitrine met 2 fraaie deurtjes, 51 x 31cm

Startbod:
€ 390
€ 610
Kavel nr:
348

Pastel op doek, sfeervol en groot portret van een zanger/muzikant met hoge hoed, circa 1900, getiteld "De bon coeur", gesigneerd Ferdinand Willaert, H 100 x 66cm

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
349

H 15cm

Startbod:
€ 60
€ 0
Kavel nr:
350

Fraai 19e eeuws eikenhouten haardscherm en tapisserie met tafereel van nimfen en een musicerende engel in het park, 100 x 59cm

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
351

H 11cm

Startbod:
€ 70
€ 135
Kavel nr:
352

Statig rond eikenhouten Art Deco tafeltje met inlegwerk in ster-vorm, mooie patina, circa 1920, H 67 x Dia 49cm

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
353

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
354

Eén-deurs-kastje in notelarenhout met lade, meubeltje kan perfect dienst doen als sokkel voor plant of sculptuur, H 72 x D 31 x B 37cm

Startbod:
€ 90
€ 150
Kavel nr:
355

Startbod:
€ 25
€ 35
Kavel nr:
356

Startbod:
€ 35
€ 0
Kavel nr:
357

2 Antieke geelkoperen kwispels voor wijwater

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
358

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
359

Kleurrijk tegeltje met papegaai, 13 x 13cm

Startbod:
€ 55
€ 55
Kavel nr:
360

Kwaliteits zakhorloge voor een dame, met inscripties, rijkelijk versierd met bloemen op de achterzijde, gemerkt en in goed werkende staat