Kunst, Antiek en Brocante

2776
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
391 kavels
Startbod:
€ 80
€ 80
Kavel nr:
41

19e Eeuws Indonesisch Topeng theater- of dansmasker, Bali of Java

Startbod:
€ 290
€ 330
Kavel nr:
42

Prachtige lithografie "Pieta", genummerd 86/100, mooi ingekaderd, gesigneerd Anto Carte, mede-oprichter van de groep Nervia, 70x78cm

Startbod:
€ 40
€ 0
Kavel nr:
43

Ingekleurde 19e eeuwse aquaforte kopergravure, François Louis Couché (dit Couché fils), "Embarquement des Anglais en Hollande, le Trente Novembre 1799" naar een tekening van Jacques Swebach-Desfontaines (1769–1823), 43x55cm

Startbod:
€ 70
€ 70
Kavel nr:
44

Gepolychromeerd hout, deels verguld, 21 x 17 x 8,5cm

Startbod:
€ 90
€ 110
Kavel nr:
45

Koppel antieke vierkante Chinese vazen in porselein met figuratief decor, mooie staat, H 42cm

Startbod:
€ 70
€ 70
Kavel nr:
46

Antieke plateau in Chinees porselein, famille rose stijl, mooie staat, dia 36cm

Startbod:
€ 190
€ 210
Kavel nr:
47

Groot gepolychromeerd terracotta beeld van een jager, geïnspireerd op de Arabische en Berberse Maghreb-cultuur, gesigneerd Fr. Goldscheider, H 72cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
48

2 Antieke massief messing olielampen ( 1 zonder glas )

Startbod:
€ 90
€ 110
Kavel nr:
49

Koppel antieke Chinese dekselvazen in porselein met figuratief decor, famille rose stijl, mooie staat, H 43cm

Startbod:
€ 40
€ 45
Kavel nr:
50

Twee mooie 17e of 18e eeuwse tapkranen in geel koper, L 18 en 21cm

Startbod:
€ 30
€ 35
Kavel nr:
51

Twee oude Chinese Imari-borden

Startbod:
€ 40
€ 70
Kavel nr:
52

Oude grote blikken koffietrommel, H 67cm

Startbod:
€ 90
€ 280
Kavel nr:
53

Originele potloodtekening verhoogd met aquarel "Nativité au chat noir", studie gemonogrammeerd AR, mooi ingekaderd, 41x48cm

Startbod:
€ 30
€ 0
Kavel nr:
54

Olie op doek verhoogd met borduursel, jonkvrouw en jonkman op de trappen van het kasteel, 19e eeuw

Startbod:
€ 90
€ 100
Kavel nr:
55

2 Antieke zilveren kandelaars met meestermerk, leeuwenmerk en zilverstempel, 1e helft 20e eeuw, H 15cm

Startbod:
€ 290
€ 370
Kavel nr:
56

Prachtige kleurengravure "Zephyre and Flore" (1776) verhoogd met bladgoud, gegraveerd door Francesco Bartolozzi (1727-1815) naar een schilderij van Antoine Coypel, Frankrijk (ca.1684), zie ook https://www.christies.com/en/lot/lot-2085918, 43x35cm (incl.kader)

Startbod:
€ 90
€ 110
Kavel nr:
57

Eglomisé, Franciscus van Assisi ontvangt de stigmata, 1e helft 20e eeuw, 28x38cm

Startbod:
€ 120
€ 120
Kavel nr:
58

Uitzonderlijk 19e eeuws bronzen beeldje van een monnik, 19x12cm

Startbod:
€ 90
€ 0
Kavel nr:
59

Olie op hardboard "Lieux interdits", expressionistisch schilderij, onleesbaar gesigneerd, begin jaren '50, 21x30cm

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:
60

Sierlijke kristallen VSL schaal, transparant groen, gemerkt en in perfecte staat !

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
61

Ambachtelijk beschilderd en geglazuurd bord in terracotta, gesigneerd "Pirraca Redondo", pottenbakkerij in de regio Alentejo, Portugal, 20e eeuw, Dia 38cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
62

Sierlijke olielamp met groenglazen voet, messing brander en handbeschilderd glazen stolpje, H 35cm

Startbod:
€ 90
€ 130
Kavel nr:
63

Olie op paneel, portret van Henri Victor Wolvens, étude, 1e helft 20e eeuw, 33x37cm

Startbod:
€ 45
€ 45
Kavel nr:
64

Mooi oud zakhorloge, 4 rubis, gemerkt met nummer en mooi geciseleerd op achterzijde, in goed werkende staat

Startbod:
€ 40
€ 110
Kavel nr:
65

Mooi versierde gietijzeren boekenpers, 19e eeuw, 32x36cm

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
66

Vintage platenrekje met singles

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
67

Sierlijk oud matglazen lampenkapje in vlindervorm

Startbod:
€ 55
€ 75
Kavel nr:
68

Verzilverd authentiek Zwitsers zakhorloge van het prestigieuze merk Rosskopf, 4 medailles d'or, prachtig geciseleerd en in goed werkende staat

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
69

Boek "Vinyl, the art of making records, the grooves, the lables, the designs", geschreven door Mike Evans

Startbod:
€ 60
€ 70
Kavel nr:
70

17 of 18e Eeuwse geelkoperen schijfkandelaar, H 20cm

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
71

Model jaren 1900 met gietijzeren voet en messing weegsysteem

Startbod:
€ 290
€ 310
Kavel nr:
72

Verguld oud bronzen vogelkooitje/speeldoos/automaat/mechaniek met twee bewegende en zingende vogeltjes, sierlijk geciseleerde voet met ingelegde robijnrode steentjes, Frankrijk, ca. 1900, H 26cm

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
73

Oud beschilderd vintage lampenkapje in opaline

Startbod:
€ 90
€ 110
Kavel nr:
74

Koppel antieke Chinese vazen in porselein met figuratief decor, famille rose stijl, mooie staat, H 43cm

Startbod:
€ 90
€ 100
Kavel nr:
75

Koppel sierlijke 19e eeuwse Franse wandkandelaars in Rococo stijl, gedetailleerd gemaakt in verguld geelkoper met originele geslepen spiegeltjes, 24x41cm

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
76

Model jaren 1900 met zwarthouten voet en messing weegsysteem, H 16cm

Startbod:
€ 10
€ 17
Kavel nr:
77

Antieke Engelse stoel in handbeschilderd kerselaar, mooi model met armleuningen en groen fluwelen zitting en rug

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
78

Uitzonderlijk model met gietijzeren voet en messing weegsysteem, ca. 1900, H 15cm

Startbod:
€ 490
€ 660
Kavel nr:
79

Koppel magnifieke 17e eeuwse geelkoperen rokkandelaars in prima staat, uitzonderlijk mooi en groot formaat, 45x23cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
80

Bolvormige originele vintage lampenkap in opaline, gemerkt