Kunst, Antiek en Brocante

2776
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
391 kavels
Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
161

Startbod:
€ 190
€ 190
Kavel nr:
162

2 Antieke boeken "L'armée Française - Types et uniformes, Tomes 1 & 2", prachtig geïllustreerde luxe uitgave, met handtekening van de auteur, eind 19e eeuw

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
163

Lithografie kathedraal, 42 x 32cm

Startbod:
€ 290
€ 310
Kavel nr:
164

Olie op doek "Risques à deux", gesigneerd A. Teleki, 1973

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
165

Olie op paneel, zuiders marine-tafereel met zeilboot, gesigneerd Ch. Bisschops, 56 x 36cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
166

Ets, getiteld "Kreta", beperkte oplage, "Eigen druk 4/10", gesigneerd R.Coorevits, 50 x 39cm

Startbod:
€ 15
€ 60
Kavel nr:
167

Vintage lavabo in groen terrazzo graniet of marmer, L 60 x B 50 x H 30cm

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
168

Gipsen buste van Kardinaal Mercier

Startbod:
€ 290
€ 330
Kavel nr:
169

Prachtige pastel op papier, portret van markiezin de Pompadour (maitresse van koning Lodewijk XV) omringd door een engel met masker, toverstaf en cirkel van sterretjes, gesigneerd M.Q. de la Tour voor Maurice Quentin de la Tour, 18e eeuw

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
170

Vintage paspop, damesmodel met wespentaille en elegante schoentjes, op metalen voet, gemerkt, H 177cm

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
171

Ets, getiteld "Kretenzer", beperkte oplage, "Eigen druk 3/15", gesigneerd R.Coorevits, 50 x 39cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
172

19e eeuwse ets, dorpszicht aan de rivier met koppeltje, brug en koeien aan de rivier, 40 x 34cm

Startbod:
€ 55
€ 0
Kavel nr:
173

Schitterende facetgeslepen kristallen karaf, Val Saint lambert, H 35cm, zie ook lot 257 !! ( zonder dop, maar dit is makkelijk te vinden )

Startbod:
€ 40
€ 45
Kavel nr:
174

Grote kleurenlithografie, Nelson bij de uitvaart in Portsmouth voor de Slag van Trafalgar, 107 x 77cm

Startbod:
€ 190
€ 190
Kavel nr:
175

19e eeuwse kwalitatieve kast in kwartiers hout met mooi uitgewerkte grote boog, 2 oplegdeuren en lade onderaan, H 237 x 172 x 74cm

Startbod:
€ 190
€ 210
Kavel nr:
176

19e eeuws kwaliteitsmeubel met elegante dubbele boog en 2 sierlijke oplegdeuren, H 240 x 153 x 50cm

Startbod:
€ 90
€ 0
Kavel nr:
177

Olie op doek, kleurrijke afbeelding van een oude man aan de ontbijttafel, gesigneerd "Gobron R", 92 x 77cm

Startbod:
€ 60
€ 80
Kavel nr:
178

Olie op metaal, afbeelding van Sint Anna te Drieën, 73 x 59cm

Startbod:
€ 40
€ 100
Kavel nr:
179

Sierlijk beeld in terracotta-kleur "Mort de Narcisse", gesigneerd "Blaise", voor Aimé Gustave Blaise, 1e helft 20e eeuw, 59 x 33 x 22cm

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
180

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
181

Oud olielampje in geelkoper met transparante facet geslepen gekleurde stenen die fonkelen wanneer het lampje brandt, H 23cm

Startbod:
€ 120
€ 120
Kavel nr:
182

Prachtig afgewerkt kruisbeeld met Christus in pijpaarde in een zwartgelakte ovalen kader met paarsfluwelen achtergrond, 87 x 57cm

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:
183

Tribaal bronzen juweel uit West -Afrika, uitzonderlijk model met messing bolletjes in de ring, Dia 13cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
184

Oude fijne Franse likeurfles, de dranken creëren een leuk palet van 4 verschillende kleuren, H 29cm (zonder stopjes)

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
185

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
186

Tribaal bronzen juweel uit West -Afrika, 19e eeuw, uitzonderlijk model met mooie patina, Dia 17cm

Startbod:
€ 290
€ 310
Kavel nr:
187

Oud imposant vintage roversfiguur, uitzonderlijk model, H 188 cm

Startbod:
€ 20
€ 60
Kavel nr:
188

Dia 36cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
189

Startbod:
€ 25
€ 25
Kavel nr:
190

Tribaal bronzen juweel uit West -Afrika, 19e eeuw, Dia 9cm

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
191

Antiek Frans lampje met ronde glazen stolp, mooi versierd met zwaluwen, H 22cm

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
192

Antieke aardewerken vaas of kruik, H 26cm

Startbod:
€ 15
€ 50
Kavel nr:
193

Katoenen buste met gechromeerde plooibare armen, op ronde metalen voet, aanpasbaar in de hoogte, H 106 x 51cm

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
194

H 74cm

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
195

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
196

Mooi oud juweel in generfde zwarte onyx-edelsteen, Dia 11cm

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
197

Eén transparant en één geelkoperen olielampje met fijne glazen stolp

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
198

Olie op doek, kleurrijk bloementafereel, goed ingekaderd, 79 x 71cm

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
199

Fraai versierd kannetje in verzilverd tin, 19e eeuw, onderaan gemerkt met meestermerken, H 17cm

Startbod:
€ 60
€ 70
Kavel nr:
200

Oud gepolychromeerd Mariabeeld op een houten sokkel, H 28cm