Kunst, Antiek en Brocante

2776
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
391 kavels
Startbod:
€ 60
€ 60
Kavel nr:
361

Fijn facetgeslepen kristallen coupe, rijk versierd met lichtroze en heldere rozetten, gemerkt en gegraveerd "Val Saint Lambert", Dia 25cm

Startbod:
€ 25
€ 30
Kavel nr:
362

Wit gestileerd porseleinen beeld van Jezus Christus in Art Deco stijl van Herend Porcelain Manufactory, H 29cm

Startbod:
€ 190
€ 210
Kavel nr:
363

Fijn geciseleerd oud bronzen beeldje van een Boeddha zittend op een Lotus-bloem onder de kop van een cobra en omgeven door een 7-koppige heilige Naja, H 19cm

Startbod:
€ 90
€ 90
Kavel nr:
364

Verguld fraai bronzen Art Nouveau juwelenkistje in de vorm van een Romeinse tripod op bokkepootjes, versierd met acanthusbladeren en ramskopjes, met roodkoperen deksel en in reliëf een nimf in Jugendstil

Startbod:
€ 75
€ 75
Kavel nr:
365

Schitterende vaas met diep cobalt-blauwe en oranje-bruine tinten, magnifieke glazuur en in prima staat, H 36 x Dia 24cm

Startbod:
€ 35
€ 0
Kavel nr:
366

Met de hand ingekleurde 19e eeuwse Engelse staalgravure "St.Andrews Place - Regent's Park" van William I Radclyffe naar een tekening van Thomas Hosmer Shepherd, Pl., 1828

Startbod:
€ 75
€ 75
Kavel nr:
367

Heliogravure "Le bout du sillon" (Exteens nr.820), gesigneerd Felicien Rops in de plaat, 19e eeuw

Startbod:
€ 490
€ 660
Kavel nr:
368

Beschilderd metalen ornament van kermis paardenmolen uit de jaren '50, H 98,5 x B 198 (zie ook lot 324)

Startbod:
€ 190
€ 210
Kavel nr:
369

Oude en onderaan gemerkte bronzen cloisonné email olifanten-vaas met Oosterse taferelen in blauwe, groene en donkerrode kleuren, H 40 x Dia 21cm

Startbod:
€ 10
€ 0
Kavel nr:
370

Vintage vaas met leuk oud roze, groen en zwart bloemendecor, onderaan gemerkt, eerder gebruikt als lampadaire, H 48 x Dia 20cm

Startbod:
€ 120
€ 220
Kavel nr:
371

Uitzonderlijke Franse Art Deco fruitschaal in smeedijzer en warm oranje glaspasta, versierd met Art Nouveau bloemen, gemerkt Degué, in prima staat, H 29 x Dia 25cm

Startbod:
€ 25
€ 0
Kavel nr:
372

Kleurrijk houten huifkarretje of roulotte

Startbod:
€ 50
€ 111
Kavel nr:
373

Lederen vintage design fauteuil in daim, model "Airborne 1970", H 89 x B 92 x D 92cm

Startbod:
€ 50
€ 50
Kavel nr:
374

Gerieflijke 2-deurs buffetkast met lade, sierlijke ornamenten en koperen beslag, H 107 x D 47 x B 122cm

Startbod:
€ 190
€ 190
Kavel nr:
375

Uitzonderlijk oud houten paneel, eerder ontworpen als ornament boven een kasteeldeur, prachtig uitgewerkt in reliëf en beschilderd met draken en palmbladeren, 19e eeuw, H 82 x B 117cm

Startbod:
€ 190
€ 190
Kavel nr:
376

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:
377

Kwaliteits zakhorloge, met inscripties, rijkelijk versierd met bloemenranken op de achterzijde, gemerkt met verschillende meesterstempels en in goed werkende staat

Startbod:
€ 40
€ 40
Kavel nr:
378

Paar oude Roemer wijnglazen met heldere kelk en olijfgroene versierde voet

Startbod:
€ 65
€ 130
Kavel nr:
379

Uitzonderlijke Murano vaas in de vorm van een uil met schitterende diepblauwe en oranje-gele kleurschakeringen

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
380

Winterlandschap, kleurenlithografie, gesigneerd in de plaat Valerius De Saedeleer, genummerd 151/250

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
381

3 Rijkelijk gesculpteerde eiken kasteel-stoelen met getorste stijlen en rieten zittiing, 19e eeuw

Startbod:
€ 75
€ 85
Kavel nr:
382

Kleurenlitho "Ophelia", afbeelding van een bosnimf, genummerd 151/250 en gesigneerd Arthur Hughes (zonder kader)

Startbod:
€ 45
€ 45
Kavel nr:
383

Fijn facetgeslepen kristallen vaas met diepe wijnrode kleur, onderaan gegraveerd Val Saint Lambert

Startbod:
€ 75
€ 105
Kavel nr:
384

Sfeervolle houtskooltekening "Koppel van het boerderijtje langs de kasseiwegel op weg naar het dorp", goed ingekaderd, gesigneerd Edgar Bytebier, 1926

Startbod:
€ 45
€ 0
Kavel nr:
385

Mooie houtsnede of linosnede naar het verhaal "Van den vos Reynaerde", goed ingekaderd, onderaan rechts genummerd 6/8, onleesbaar gesigneerd, 80 x 60cm

Startbod:
€ 90
€ 0
Kavel nr:
386

Decoratieve zwartgelakte piano met sierlijke geelkoperen kandelaars, Fçois Berden & Cie Bruxelles, Manufacture Royale de pianos, mooie staat, op punt te zetten, 137x143x67

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
387

Grote kunstdruk "The siege of la Rochelle", gesigneerd Jac.Callot Fecit, goed ingekaderd, H 79 x B 88

Startbod:
€ 190
€ 270
Kavel nr:
388

Uiterst fijn geciseleerde authentieke zilveren ciborie met laagje goud ( vermeil ), rijkelijk versierd met bloemnranken en Franse lelies, gemerkt met meesterstempels, in zeer mooie staat

Startbod:
€ 50
€ 60
Kavel nr:
389

Olie op doek, krachtig en kleurrijk melancholisch schilderijtje met afbeelding van biddende jongedame, ca. 1850, mooi kader, 45x38

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
390

Niet getest

Startbod:
€ 350
€ 390
Kavel nr:
391

Oude sierlijke zwaan van de caroussel of paardenmolen, in zeer mooie staat met goed bewaarde prachtige originele kleuren