Fijn facetgeslepen kristallen coupe, rijk versierd met lichtroze en heldere rozetten, gemerkt en gegraveerd "Val Saint Lambert", Dia 25cm
Wit gestileerd porseleinen beeld van Jezus Christus in Art Deco stijl van Herend Porcelain Manufactory, H 29cm
Fijn geciseleerd oud bronzen beeldje van een Boeddha zittend op een Lotus-bloem onder de kop van een cobra en omgeven door een 7-koppige heilige Naja, H 19cm
Verguld fraai bronzen Art Nouveau juwelenkistje in de vorm van een Romeinse tripod op bokkepootjes, versierd met acanthusbladeren en ramskopjes, met roodkoperen deksel en in reliëf een nimf in Jugendstil
Schitterende vaas met diep cobalt-blauwe en oranje-bruine tinten, magnifieke glazuur en in prima staat, H 36 x Dia 24cm
Met de hand ingekleurde 19e eeuwse Engelse staalgravure "St.Andrews Place - Regent's Park" van William I Radclyffe naar een tekening van Thomas Hosmer Shepherd, Pl., 1828
Heliogravure "Le bout du sillon" (Exteens nr.820), gesigneerd Felicien Rops in de plaat, 19e eeuw
Beschilderd metalen ornament van kermis paardenmolen uit de jaren '50, H 98,5 x B 198 (zie ook lot 324)
Oude en onderaan gemerkte bronzen cloisonné email olifanten-vaas met Oosterse taferelen in blauwe, groene en donkerrode kleuren, H 40 x Dia 21cm
Vintage vaas met leuk oud roze, groen en zwart bloemendecor, onderaan gemerkt, eerder gebruikt als lampadaire, H 48 x Dia 20cm
Uitzonderlijke Franse Art Deco fruitschaal in smeedijzer en warm oranje glaspasta, versierd met Art Nouveau bloemen, gemerkt Degué, in prima staat, H 29 x Dia 25cm
Lederen vintage design fauteuil in daim, model "Airborne 1970", H 89 x B 92 x D 92cm
Gerieflijke 2-deurs buffetkast met lade, sierlijke ornamenten en koperen beslag, H 107 x D 47 x B 122cm
Uitzonderlijk oud houten paneel, eerder ontworpen als ornament boven een kasteeldeur, prachtig uitgewerkt in reliëf en beschilderd met draken en palmbladeren, 19e eeuw, H 82 x B 117cm
Kwaliteits zakhorloge, met inscripties, rijkelijk versierd met bloemenranken op de achterzijde, gemerkt met verschillende meesterstempels en in goed werkende staat
Paar oude Roemer wijnglazen met heldere kelk en olijfgroene versierde voet
Uitzonderlijke Murano vaas in de vorm van een uil met schitterende diepblauwe en oranje-gele kleurschakeringen
Winterlandschap, kleurenlithografie, gesigneerd in de plaat Valerius De Saedeleer, genummerd 151/250
3 Rijkelijk gesculpteerde eiken kasteel-stoelen met getorste stijlen en rieten zittiing, 19e eeuw
Kleurenlitho "Ophelia", afbeelding van een bosnimf, genummerd 151/250 en gesigneerd Arthur Hughes (zonder kader)
Fijn facetgeslepen kristallen vaas met diepe wijnrode kleur, onderaan gegraveerd Val Saint Lambert
Sfeervolle houtskooltekening "Koppel van het boerderijtje langs de kasseiwegel op weg naar het dorp", goed ingekaderd, gesigneerd Edgar Bytebier, 1926
Mooie houtsnede of linosnede naar het verhaal "Van den vos Reynaerde", goed ingekaderd, onderaan rechts genummerd 6/8, onleesbaar gesigneerd, 80 x 60cm
Decoratieve zwartgelakte piano met sierlijke geelkoperen kandelaars, Fçois Berden & Cie Bruxelles, Manufacture Royale de pianos, mooie staat, op punt te zetten, 137x143x67
Grote kunstdruk "The siege of la Rochelle", gesigneerd Jac.Callot Fecit, goed ingekaderd, H 79 x B 88
Uiterst fijn geciseleerde authentieke zilveren ciborie met laagje goud ( vermeil ), rijkelijk versierd met bloemnranken en Franse lelies, gemerkt met meesterstempels, in zeer mooie staat
Olie op doek, krachtig en kleurrijk melancholisch schilderijtje met afbeelding van biddende jongedame, ca. 1850, mooi kader, 45x38
Oude sierlijke zwaan van de caroussel of paardenmolen, in zeer mooie staat met goed bewaarde prachtige originele kleuren