Engels 4-delig verzilverd koffieservies in Art Deco stijl met meesterstempels (zonder dienblad)
Oude karaf in helder kristal met 3 facetgeslepen fijne ringen in de hals, H 37cm
Tribaal bronzen armband uit West -Afrika, 19e eeuw, uitzonderlijk mooi en groot model met prima patina, Dia 25cm
Fijn geciseleerde zilverkleurige onderzetter, uitrekbaar van 22cm tot 30,5cm
Kegelvormig fluorescerend vintage vaasje met bijhorende zwartglazen dop (moeilijk vindbaar), H 18cm
Drie bolle kruikjes met fijne bloemvormige gouden versieringen, H 18cm
Koppel grote antieke Chinese dekselvazen in blauwwit porselein met floraal decor van draak en paradijsvogel, H 53cm
Zeldzaam, decoratief en fijngedraaid oud keukengerei in wortelhout, wellicht gebruikt om wijnflessen te kurken, L 31cm (barst)
Romantische Franse olielamp met roze beschilderde matglazen reservoir en messing brander, 19e eeuw, H 47cm (zonder stolp, dit is gemakkelijk te vinden)
Geperforeerde roodkoperen schaal met bloemmotief, op smeedijzeren kikkerpootjes, gebruikt om kastanjes in de haard te poffen (zeldzaam), Dia 31cm
Frans tulpvormig zilveren melkkannetje met gelobde bolle buik en rijk versierd ebbenhouten handvat, onderaan gemerkt met meesterstempel, 19e eeuw, H 13 x Dia 16cm
4 Antieke en decoratieve Delftse tegeltjes in blauw-wit keramiek met engeltjes, zelzaam, 4x (13x13cm)
Schitterende facetgeslepen kristallen karaf met fijne authentieke stolp, Val Saint lambert, H 35cm, zie ook lot 173 !!
Fijn gegraveerd kasteelbestek met verzilverde heft en vork of lepel in ivoor, gemonogrammeerd en voorzien van meesterstempel, 19e eeuw
Oude Franse olielamp met opaline voet en matglazen reservoir me29 messing brander, 19e eeuw, H 4cm (zonder stolp, gemakkelijk te vinden)
Fijn geciseleerde kasteel-schotel-visvork met heft in zilver
Kleurrijk en decoratief oud Lombok-masker gesculpteerd uit exotisch hout, L 20cm
Fijne stolp in goede staat met Mariabeeldje in verguld porselein en Edelweiss-bloemstuk, op zwartgelakte houten voet, H 30cm
Antieke gezellige koetslamp met oud glazen deurtje en reflecterende achterwand om het kaarslicht te weerkaatsen, H 36cm
Koppel sfeervolle kleurrijke glas-in-lood-ramen, 2x ( 60 x 46cm ) (kleine restauratie)
Fijn geciseleerde Duitse kasteel-taartschep met zilveren heft
Prachtige authentieke zware smeedijzeren Middeleeuwse schatkist voor goudstukken en juwelen, 61 x 38 x 36cm
Stevige kerselaren armstoel met sierlijk gekrulde armleuning en groenfluwelen zitting, 89x54x49cm
Oud decoratief en sierlijk smeedijzeren onderstel van een naaitafel, leuk attribuut voor ontwerp cafétafeltje, H 74 x 54 x 37cm
Olie op doek, zicht op de Sint-Niklaaskerk in Veurne
Vintage paspop, stijlvol damesmodel met bekoorlijke "look", wespentaille en elegante schoentjes, op metalen voet, genummerd, H 176cm
Oude grote staande lamp in gesculpteerd kwaliteitshout met gezellige felrode lampenkap, H 180cm
Uitzonderlijk mooie paspop of levensgroot zwart kunststoffen model voor kunstenaar, zeldzaam, H 187cm
Authentiek Afrikaans percussie-muziekinstrument, ambachtelijk gemaakt uit exotisch hout, prachtige klank, zeldzaam object ! , L 129 x H 59 x B 15cm
Antiek Chinees dekselpotje in fijn Chinees porselein met kleurrijk tafereel en tekst van de kunstenaar op achterzijde, H 17cm
Terracotta, buste van Jezus Christus, 1948, gesigneerd J.Arnost Gause, 43x22x24cm
2 Magnifieke grote geglazuurde bronzen olifanten-vazen met prima patina, gesigneerd in het brons P.J. Mène 1870, H 30cm