2x Pack van 6 tegels Mocosy 60cm x 60cm houtnerf in elkaar grijpende schuim vloermatten oefenmatten EVA-schuim met hoge dichtheid (6 stuks-2,16m² per pak) (lichtgrijs) B08Q3HBH5M
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Eletorot Oplaadbare werklamp 60W, noodverlichting voor stroomonderbrekingen thuis, draagbare LED-schijnwerper 20800mAh, draadloze winkelverlichting Bouwverlichting, kamperen, garageverlichting, B08GSSCGZX
Ongeopend, ok, licht beschadigde doos, Senelux staande ventilator met 3 messen - 3 snelheden en kanteloptie, wandmontage bevestiging omvatten (16 inch zilveren vloerventilator) B09Y5QGPRR
Ongebruikt, ok, Keukenkraan met Uittrekbare Uitloop - Mizzo RVS keukenkraan Patro met Handdouche Uittrekbaar - Mengkraan Keuken, B01LYL57LN
Gebruikt, ok,TANBURO keukenkraan EU Standaard slang, chroom, B0834PDD7J
Lichte gebruikssporen, ok, CECIPA Hoge wastafelkraan waterval badkamer hoog zwart mat met uitloop hoogte 185 mm eengreepsmengkraan voor warm en koud water met accessoires, B088LV3HGQ
Ongebruikt, volledig, ok, foto indicatief (kleur zwart/chroom) Mizzo Tolleno Keukenkraan met Uittrekbare Uitloop
RVS keukenkraan met Handdouche Uittrekbaar
Semi-Professionele Mengkraan Keuken
Magnetische Houder voor Handdouche
360° Draaibaar, B08WWYV8QN
Ongebruikt, volledig, ok, Umi keukenkraan, badkamerkraan 360° draaibare uitloop, gootsteenkraan, keukenmengkraan uitgerust met anti-spat ABS-beluchter, chroom, B07KWTPFZ3
Gebruikssporen, volledig, ok, Umi keukenkraan, badkamerkraan 360° draaibare uitloop, gootsteenkraan, keukenmengkraan uitgerust met anti-spat ABS-beluchter, chroom, B07KWTPFZ3
Ongebruikt, CECIPA keukenkraan opklapbaar met 2 straalsoorten keukenmengkraan 360° draaibare onderraam kraan aanrecht kranen keuken, B08H569NX5
Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA X207S keukenmengkraan met uittrekbare sproeier, uittrekbare keukenkraan, 2-straals spoelbakmengkraan, 360° draaibare keukenkraan, roestvrijstalen kop spoelbakkraan, B09XH1GZJ9
Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA X203B Hogedruk Keukenkraan Zwart, Keukenkraan, Uitschuifbare Wastafelmengkraan met Sproeier, Twee Waterstraalsoorten, Keukenkraan, 360° Draaibare, Keukenmengkraan, Roestvrij Staal, B09W5VWD1M
Packs niet meer in vaccum, niet gecontroleerd, 3x 24 stuks ,Akoestisch schuim noppenschuim 24 stuks, geluidsabsorberend akoestisch schuim isolatie , dempingswand, schuimrubberen mat, 40,5 x 30,5 x 5 cm, zwart
Aangetaste rol, resterende hoeveelheid onbekend (200m ?), AISENS A133 – 0229 RJ45-netwerkkabel (flexibel, AWG24, 305 m rol voor de installatie) grijs, B07DCWT532
Ongebruikt, ok, SWAWIS 15 m slang voor buisreiniging, 180 bar, 60 °C, buisreinigingsset incl. 5 adapters voor Kärcher/Lavor/Interpomp/Bosch hogedrukreiniger, afvoerreiniger, slang voor pijpreiniging in set , B08SFZXLVW
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV9
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV9
Ongebruikt, kleine deuk in metaal , getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2500 W, 11 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 490 × 240 × 625 mm , B09ZL3GJV9
Ongebruikt, getest en werkend, ANJI DEPOT Olieradiator, 2000 W, 9 Fin, kachels, elektrische radiator, draagbare elektrische verwarming met 3x instelbare temperatuur, wit , afmetingen: 410 × 240 × 625 mm, B09ZL8CGRN