Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Jiayida 2100 W betonmenger, 6 versnellingen, 0-930 omw/min, M14 chroom spiraalstang 60 cm, roerder voor mortel Ø 120 mm, voor maximaal 65 l menggoed/handmixer voor verf, pleisterwerk & estrik mortelroerder, B08N6QPP5B
Ongebruikt, licht beschadigde doos, Insulated copper tube for air-conditioners 5M Koperen slang koperen buis voor airconditioners 1/4 & 1/2 " airconditioning split 5 m met een isolatiespoel, HVAC kabel, afvoerkanalisaties B09V5DR7F1
Ongebruikt, getest en werkend, Huepar laserafstandsmeter 120 m met Li-ionbatterij, met LCD-achtergrondverlichting M/In/Ft met meerdere meetmodi zoals Pythagoras/afstand/oppervlakte/volumemetingen, gebruik binnenshuis LM120A B07S198R3D
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VONROC Accu Haakse Slijper – VPower 20V – Ø115MM – Incl. 1x 2.0Ah accu, oplader, zijhandgreep & tas, B07MNSX42K
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO 1200W Polijstmachine 6 Variabele snelheid 1000-3500 omw/min met 150/180mm polijstpad, afneembare D-greep en zijhandgreep, B08ZH7H5BZ
Ongebruikt, volledig, ok, Hi-Spec 30-delige roze gereedschapsset voor beginners met metalen gereedschapskist. Home Repair Starter DIY Tool Kit met ijzerzaag, schroevendraaiers, hamer, tang, sleutel, stofbril & meer, B08BQZ8J7D
Ongebruikt, getest en werkend, ok, NOEVSBIG Soldeerrookafzuiger Soldeerrookverwijderaar Rookpreventie-absorber Doe-het-zelf werkende ventilator Soldeerstation voor solderen Lassen Repareren, B08RHJ64LD
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VONROC Accu vlakschuurmachine 20V - Ø125mm - Inclusief 4.0 Ah accu en oplader - 12 schuurvellen en stofopvangzak - Onbelast toerental: 5000-10000/min, B09LMQJ298
Ongebruikt, volledig, ok, Flexithermo™ Standaard elektrische vloerverwarming Complete set I Verwarmingsvermogen 150 W/m² (4,0 m x 0,5 m; 2 m²) Elektrische vloerverwarming voor alle typen I Inclusief digitale thermostaat met weekprogramma, B09236ZH2M
Ongebruikt, enkel toestel (niet getest), ok, Fafeicy Slagmoersleutel 21V Borstelloze Elektrische Sleutel 520(Nm) Max Koppel Oplaadbaar voor Makita 18V Batterij, B08THLWKBP
Ongebruikt, ok, Greenworks Tools 24 V 2,0Ampere Li-ion oplader 48 W uitgang geschikt voor alle accu's uit de 24 V Greenworks serie , B08TGJP5DF
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, YIHUA 926LED-IV 60 W soldeerstation 90 ~ 480 ° C soldeerboutset met 2 bevestigbare helpende handen, soldeerdraaddispenser, 5 extra soldeerpunten, desoldeerpomp, loodvrij soldeer, ESD-veilige pincet, B09NXV3XT1
Ongebruikt, ok, Beaspire klinknagelkoppen adapterkit voor elektrische boormachine, professionele accuboor/driver niet-adapterkit, voor 2,4-6,4 mm blindklinknagels van aluminium, staal en roestvrij staal , B096ZD5KFK
Gebruikssporen, getest en werkend, VONROC Dompelpomp RVS –- Vuilwaterpomp – Waterpomp – 850W – 14000 l/h – Voor vuil- en schoonwater – Met vlotter , B09XN9Y69K
Ongebruikt, volledig, Kelelife Eengreeps waterkraan wandhouder mengkraan voor badkamer, gepolijst chroom, B07FSKYB9N
Ongebruikt, volledig, ok, SORAKO Flexibele ringsleutelset, 16-delig, ratelsleutelset, handgereedschapset, ringsleutel 8-19 mm, inclusief 4 adapters voor fietsreparatie, autoreparatie, B09337WTF9
Lichte gebruikssporen, sleutel 13 ontbreekt, ok, SORAKO Flexibele ringsleutelset, 16-delig, ratelsleutelset, handgereedschapset, ringsleutel 8-19 mm, inclusief 4 adapters voor fietsreparatie, autoreparatie, B09337WTF9
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Toolco 18-in-1 glasvezelgereedschapsset met nieuwe optische vermogensmeter en visuele foutzoeker en kabelsnijder, 6C glasvezelstripper.
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, TTLIFE draagbare zaknaaimachine 220 V zaksluitmachine elektrische verpakkingszak sluitmachine voor stoffen zak papieren zak zandzak jute zak graanzak, B09M9KBVBN
Ongebruikt, ok, Uyoyous Houtbewerkingsbankschroef 180 mm Bankschroef frontklemmen voor op de werkbank Werkbank Klembekken voor op de werkbank 7 inch Houtbewerkingsbankschroef voor op de werkbank, B09T2G98PH
Intensieve gebruikssporen, volledig, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR
Ongebruikt, volledig, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR
Ongebruikt, zonder dichtingen, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR
Ongebruikt, volledig, UCMDA 360° mengkraan met uittrekbare sproeier, 3-waterstanden keukenkraan met hoge boog en 2 aansluitslangen (geborsteld nikkel), B0965G7GKJ
Ongebruikt, volledig, AiHom Kraan Mixer 360 Graden Draaibare Keukenkraan Modern met UK Standaard Enkele Handgreep Eengreeps Chrome Keuken Armaturen, B07Z8ZH97J
Ongebruikt, getest en werkend, excl batterijen, Huepar digitale torpedowaterpas en gradenboog 24 inch met 2 zeer nauwkeurige bubbelvials & LCD-scherm, elektronisch magnetisch waterpasinstrument van aluminiumlegering, bodemliniaal, zacht rubberen handvat en draagtas-TL60, B08XX2TL8S
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, excl batterijen, Huepar digitale torpedowaterpas en gradenboog 24 inch met 2 zeer nauwkeurige bubbelvials & LCD-scherm, elektronisch magnetisch waterpasinstrument van aluminiumlegering, bodemliniaal, zacht rubberen handvat en draagtas-TL60, B08XX2TL8S
Ongebruikt, volledig, 2 x AiHom koudwaterkraan, badkamerkraan, koudwatermengkraan, eengreepsmengkraan, wastafelmengkraan, B08TMKLYNF
Ongebruikt, niet getest, ok, Peltier, Peltier-cel, Tyenaza waterleidingkoeler, 12v Peltier-koelsysteem voor pc, doe-het-zelf-waterkoelsysteem, koeler met ventilator (160 x 100 x 90 mm)
Ongebruikt, getest en werkend, toebehoren ontbreekt, WORKPRO 1/2" slagmoersleutel, slagmoersleutel met perslucht, max. koppel 1200 Nm, 7500 tpm, geschikt voor bandenwissel en autoreparatie
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, WORKPRO Accu-reciprozaag / reciprozaag 20 V 4,0 Ah accu universele zaag met 4 zaagbladen voor hout en metaal (25 mm heflengte, 100 mm zaagdiepte, zonder gereedschap verwisselen van blader) incl. accu en snellader, B088FGBNQR