Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

2994

Aantal kavels:
799 kavels
Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
314

Ongebruikt, ok, DEXI Dirt Trapper deurmat, antislip barrièrematten voor binnen en buiten, super absorberend toegangstapijt machinewasbaar, zachte vloermat tapijt (donkergrijs , 80 x 120 cm) ,B08W4RS2J6

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
315

Startbod:
€ 8
€ 17
Kavel nr:
343

Lichte gebruikssporen, pedaal werkt niet, accessoires ontbreken, , werkend, beschadigde verpakking, AONESY naaimachine, lichtgewicht, volledig uitgerust, 20 steken, 2 snelheden, draagbare naaimachine met voetpedaal, automatisch opwinden, B0943L8KKN