Gebruikt, goede werkende staat, lichte optische schade mogelijk, Liebherr Eco cooler Led, 366Lt, R600 , with forced air cooling, BTW op marge
Ongeopend, SCARLETT 1.7L 2200W glazen waterkoker met 6 temperatuurinstellingen, warmhoudfunctie, LED-verlichting, B095XG9PZH
Ongebruikt, ok, Qbrick System Two Box set + 6 x Organizer Multi 6-delige assortimentskoffer kleine onderdelen grote sorteerbox ; B08155M1PF
Plm 5 stuks, Ongebruikt, ok, diepvriesbakken voor Siemens/Bosch
Ongeopend, Multi Blade able Safe Mandoline Slicer, Pro Chopper voor Vlees en Groente, Keuken Groente Dicer met 5 RVS Blades voor Julienne, B09C19Y3RT
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Haardset 4-delig, gereedschap voor de binnenhaardset van staal/roestvrij staal, zwart haardgereedschap, haardset met roestvrijstalen handgrepen. B09CGWQDCH
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok Multifunctionele sandwichmaker, 3-in-1 (sandwichbroodrooster, wafelijzer, contactgrill), met 3 sets anti-aanbakplaten, warmte-isolerende handgreep, vaatwasmachinebestendig, 750 W , B09M8K3YZV
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Babyfoon met camera, 5 inch, 720p IPS HD-display, videobabymonitor, nachtzicht, 110 graden groothoek, 300 m bereik, temperatuursensor 2-weg audio, 4500 mAh accu, 1-klik-zoom-functie , B098JRWJKF
Ongebruikt, ok, 4 x Finerfilters Compatibel Samsung Aqua Pure Plus Koelkast Waterfilter DA29-00003 Past B F of G Versie, B00JPE7LG8
Ongebruikt, 3 x RECAPS Navulbare filters van roestvrij staal Herbruikbare pods Compatibel met Nespresso Original Line-machine, B06XG2N6LT
Ongebruikt, getest en werkend, Bleu Jamais elektrische warmhoudplaat, 46x25cm verwarmingsoppervlak 37-120 °C verstelbare warmhoudcontainer voedsel 350W, glazen oppervlak 8 standen bordenwarmer, voedselverwarmer, B099N5B9YW
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Linsar Mini Heteluchtfriteuse, 1,5 liter heteluchtfriteuse, antiaanbaklaag, timer, 80 - 200 graden Celsius, 1000 W, 80 cm kabel, B09NJN444N
Ongeopend, DAEWOO DES-484 Espresso koffiezetapparaat
Koffiemachine 2 & 4 kopjes
Stoombuis voor het opschuimen van melk
800W Espresso, Capuccino, Latte maker , 4895155660799 , B081Z6LQ17
Koffiemachine 2 & 4 kopjes
Ongeopend, licht beschadigde doos, HOHSCHEID Zwanenhals waterkoker, 1200 ml / 40 oz roestvrij staal waterketel inductie gooseneck ketel koffiekan met thermometer, B0B4S4TD3R
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Chef Pomodoro Aluminium 9-inch draaiende pizzaschil met afneembare houten handgreep voor eenvoudige opslag,78-120cm lang, gastronomische luxe pizzapeddel voor het bakken van zelfgemaakt pizzabrood
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Chef-kok Pomodoro Deep Dish Pizza Pan, 30,5cm Chicago-stijl, hard geanodiseerd aluminium, voorgekruid bakvormen keukengerei (12-inch)
Ongebruikt, volledig, 2 x Yingrace Airfryer Accessoires 12-delige set, BPA-vrije vierkante Airfryer met antiaanbaklaag XXL-accessoires Compatibel met Cosori Innsky 5.5L, Ninja Princess Tefal Uten Balter 5.8L 6L 6.5L, Philips 6.5L Airfryer, B09Y5K3LHZ
Ongebruikt, volledig, ok, YINGRACE Dual Air Fryer Accessoires 8 STUKS, Dubbele Mand Airfryer Accessoire Compatibel voor Ninja Foodi AF300UK, AF400UK, Instant Vortex, Tower T17088, Salter Dual Zone Deep Air Fryers 7.6L-9.6L, B0B17GMTRM
Ongebruikt, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7
Ongebruikt, grote pot gebroken, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7
Ongebruikt, getest en werkend, enkel toestel access ontbreken, United Entertainment Cotton Candy Maker - kunststof - rood - ø 30 x 25 cm, B07FMCFKKB
Ongeopend, DUJUST Japanse theeservies voor 6, oven veranderd glazuur porseleinen theeset met 1 theepot, 6 theekopjes en 1 theeblad, unieke Chinese theeset lichtblauw , B09YNFWPP7
Ongebruikt, ok, KICHLY Gietijzeren Koekenpan - 12,5 inch (31,75 cm) - Koekenpan, Steak Pan, Grill Koekenpan - Kookgerei voor Binnen/Buiten - Zwart, B07V5HTR2N
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Russell Hobbs Horizon Foodprocessor, 2,5 Liter Kom, Inhoud 1,5 Liter, 2 Snelheden, Pulseerfunctie, 600 Watt, Zwart, Wit, 24731-56 , B079RNK8QP
Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepads Houder Carrousel 360 Graden Draaibaar Compatibel met Vertuoline 8rijen 40 Pods Gietijzer Zwarte Kleur
Ongebruikt, volledig, SOUL HAND Soulhand Cold Brew Koffiezetapparaat, Cold Brew Dripper (4 kopjes/400 ml), verstelbare ijstdruppeldruppel-koffiemachine voor koud gezette koffie, B07GDB7JKR
Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T1
Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T2