Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

2994

Aantal kavels:
799 kavels
Startbod:
€ 300
€ 0
Kavel nr:
81

Gebruikt, goede werkende staat, lichte optische schade mogelijk, Liebherr Eco cooler Led, 366Lt, R600 , with forced air cooling, BTW op marge

Startbod:
€ 300
€ 0
Kavel nr:
82

Startbod:
€ 8
€ 30
Kavel nr:
83

Ongeopend, SCARLETT 1.7L 2200W glazen waterkoker met 6 temperatuurinstellingen, warmhoudfunctie, LED-verlichting, B095XG9PZH

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
84

Startbod:
€ 8
€ 45
Kavel nr:
85

Ongebruikt, ok, Qbrick System Two Box set + 6 x Organizer Multi 6-delige assortimentskoffer kleine onderdelen grote sorteerbox ; B08155M1PF

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
86

Plm 5 stuks, Ongebruikt, ok, diepvriesbakken voor Siemens/Bosch

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
87

Ongeopend, Multi Blade able Safe Mandoline Slicer, Pro Chopper voor Vlees en Groente, Keuken Groente Dicer met 5 RVS Blades voor Julienne, B09C19Y3RT

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
88

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
89

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Haardset 4-delig, gereedschap voor de binnenhaardset van staal/roestvrij staal, zwart haardgereedschap, haardset met roestvrijstalen handgrepen. B09CGWQDCH

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
90

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok Multifunctionele sandwichmaker, 3-in-1 (sandwichbroodrooster, wafelijzer, contactgrill), met 3 sets anti-aanbakplaten, warmte-isolerende handgreep, vaatwasmachinebestendig, 750 W , B09M8K3YZV

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
91

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Babyfoon met camera, 5 inch, 720p IPS HD-display, videobabymonitor, nachtzicht, 110 graden groothoek, 300 m bereik, temperatuursensor 2-weg audio, 4500 mAh accu, 1-klik-zoom-functie , B098JRWJKF

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
92

Ongebruikt, ok, 4 x Finerfilters Compatibel Samsung Aqua Pure Plus Koelkast Waterfilter DA29-00003 Past B F of G Versie, B00JPE7LG8

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
93

Ongebruikt, 3 x RECAPS Navulbare filters van roestvrij staal Herbruikbare pods Compatibel met Nespresso Original Line-machine, B06XG2N6LT

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
94

Ongebruikt, getest en werkend, Bleu Jamais elektrische warmhoudplaat, 46x25cm verwarmingsoppervlak 37-120 °C verstelbare warmhoudcontainer voedsel 350W, glazen oppervlak 8 standen bordenwarmer, voedselverwarmer, B099N5B9YW

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
95

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Linsar Mini Heteluchtfriteuse, 1,5 liter heteluchtfriteuse, antiaanbaklaag, timer, 80 - 200 graden Celsius, 1000 W, 80 cm kabel, B09NJN444N

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
96

Ongeopend, DAEWOO DES-484 Espresso koffiezetapparaat
Koffiemachine 2 & 4 kopjes
Stoombuis voor het opschuimen van melk
800W Espresso, Capuccino, Latte maker , 4895155660799 , B081Z6LQ17

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
97

Koffiemachine 2 & 4 kopjes

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
98

Ongeopend, licht beschadigde doos, HOHSCHEID Zwanenhals waterkoker, 1200 ml / 40 oz roestvrij staal waterketel inductie gooseneck ketel koffiekan met thermometer, B0B4S4TD3R

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
99

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Chef Pomodoro Aluminium 9-inch draaiende pizzaschil met afneembare houten handgreep voor eenvoudige opslag,78-120cm lang, gastronomische luxe pizzapeddel voor het bakken van zelfgemaakt pizzabrood

Startbod:
€ 5
€ 0
Kavel nr:
100

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Chef-kok Pomodoro Deep Dish Pizza Pan, 30,5cm Chicago-stijl, hard geanodiseerd aluminium, voorgekruid bakvormen keukengerei (12-inch)

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
101

Ongebruikt, volledig, 2 x Yingrace Airfryer Accessoires 12-delige set, BPA-vrije vierkante Airfryer met antiaanbaklaag XXL-accessoires Compatibel met Cosori Innsky 5.5L, Ninja Princess Tefal Uten Balter 5.8L 6L 6.5L, Philips 6.5L Airfryer, B09Y5K3LHZ

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
102

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
103

Ongebruikt, volledig, ok, YINGRACE Dual Air Fryer Accessoires 8 STUKS, Dubbele Mand Airfryer Accessoire Compatibel voor Ninja Foodi AF300UK, AF400UK, Instant Vortex, Tower T17088, Salter Dual Zone Deep Air Fryers 7.6L-9.6L, B0B17GMTRM

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
104

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
105

Startbod:
€ 8
€ 16
Kavel nr:
106

Ongebruikt, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7

Startbod:
€ 5
€ 14
Kavel nr:
107

Ongebruikt, grote pot gebroken, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7

Startbod:
€ 6
€ 14
Kavel nr:
108

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
109

Ongebruikt, getest en werkend, enkel toestel access ontbreken, United Entertainment Cotton Candy Maker - kunststof - rood - ø 30 x 25 cm, B07FMCFKKB

Startbod:
€ 7
€ 15
Kavel nr:
110

Ongeopend, DUJUST Japanse theeservies voor 6, oven veranderd glazuur porseleinen theeset met 1 theepot, 6 theekopjes en 1 theeblad, unieke Chinese theeset lichtblauw , B09YNFWPP7

Startbod:
€ 7
€ 13
Kavel nr:
111

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
112

Ongebruikt, ok, KICHLY Gietijzeren Koekenpan - 12,5 inch (31,75 cm) - Koekenpan, Steak Pan, Grill Koekenpan - Kookgerei voor Binnen/Buiten - Zwart, B07V5HTR2N

Startbod:
€ 9
€ 19
Kavel nr:
113

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Russell Hobbs Horizon Foodprocessor, 2,5 Liter Kom, Inhoud 1,5 Liter, 2 Snelheden, Pulseerfunctie, 600 Watt, Zwart, Wit, 24731-56 , B079RNK8QP

Startbod:
€ 6
€ 0
Kavel nr:
114

Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepads Houder Carrousel 360 Graden Draaibaar Compatibel met Vertuoline 8rijen 40 Pods Gietijzer Zwarte Kleur

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
115

Ongebruikt, volledig, SOUL HAND Soulhand Cold Brew Koffiezetapparaat, Cold Brew Dripper (4 kopjes/400 ml), verstelbare ijstdruppeldruppel-koffiemachine voor koud gezette koffie, B07GDB7JKR

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
116

Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T1

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
117

Ongebruikt, ok, Barista Legends® French Press roestvrijstalen thermische koffiepers (1 liter) - dubbelwandig koffiezetapparaat voor lange verse filterkoffie, B091TMV2T2

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
118

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
119

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
120