Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO - massageapparaat met warmteluchtcompressie-knie-kuitmassageapparaat voor een betere doorbloeding, 2 warmtestanden, 2 modi en 3 intensiteiten voor pijnverlichting en spierontspanning, B09PHGDS6G
Ongebruikt, getest en werkend, RENPHO Volledige Body Massage Mat met Warmte, RENPHO-massagemat met warmte, vibrerende stimulator met nekmassagekussen, thermische massagekussen voor het hele lichaam, B09Q92ZGFC
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Foot Spa Bath Massager,RENPHO Motorized Foot Spa with Heat and Massage and Jets,Powerful Bubble Jets with Infrared,Shiatsu Foot Spa Massager Corn Rollers,Relieve Feet Muscle Pain , B08112FV3X
Lichte gebruikssporen, lampen defect, getest en werkend, Foot Spa Bath Massager,RENPHO Motorized Foot Spa with Heat and Massage and Jets,Powerful Bubble Jets with Infrared,Shiatsu Foot Spa Massager Corn Rollers,Relieve Feet Muscle Pain , B08112FV3X
Ongebruikt, ok, Nieuw model! Luminette 3 – Lichttherapiebril – Verhoog je energie, reguleer je slaap , B07VMRRB9Y
Ongebruikt, getest en werkend, Sportneer Massagepistool voor nek, schouder en rug, met 6 massagekoppen en 5 snelheden, B085Q73V3Z
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Sportneer Massagepistool voor nek, schouder en rug, met 6 massagekoppen en 5 snelheden, B085Q73V3Z
Lichte gebruikssporen,verpakking ontbreekt, getest en werkend, Sportneer Massagepistool voor nek, schouder en rug, met 6 massagekoppen en 5 snelheden, B085Q73V3Z
Ongebruikt, ok, H13 filterniveau, voorfilter en actieve koolfilter en H13 HEPA-filter, filtert 99,97% van stof, rook, PM2,5, haren, vezels, geurtjesn, B09FDXDQ5N, zwart
Gebruikssporen, getest en werkend,filter te vervangen ? , TOPPIN Air Purifiers, TPAP001 H13 HEPA Air Filter for Home Large Room Up to 215ft², Air Cleaner for 99.97% Smoke, Dust, Allergies, Pollen, Odor, 21db Filtration System Eliminator ; B08KZYPGPS
Ongebruikt, ok, Wireless Automatic Curling Iron, Cordless Auto Curler Restriction with Built-in Rechargeable Battery, Ceramic Professional Hair Curler USB Charging B07X3SLZN1
Ongebruikt, ok, DISONCARE Insulin Cooler Travel Case Portable Insulin Cooler Bag Bottle Keep Insulin at 2-8 Degree Diabetes Insulin Cooler case,Red ,B07K9TSF17
Ongebruikt, ok, elektrische masturbator met 5 zuig- en trillingsmodi, orale mastubator zakmuschi, penisvibrator , B00WB8UIBA
Ongebruikt, getest en werkend, Futura 100 kg zware digitale pakketweegschaal, multifunctionele weegschaal, groot roestvrij stalen weegplatform, bagageweegschaal, B07H76J68L
Ongebruikt, ok, Aladino deurmat, entreetapijt, deurmat, tapijtloper, vuilvangermatten, badmat, wasbare loper, wintertapijt, B07RMWG5BL
Ongebruikt, getest en werkend, Gotoll Broodrooster, 2 sneden, opwarmen en ontdooien, functies voor brood, met opzetstuk voor broodjes , zilver , B082SD2QSL
Ongebruikt, getest en werkend, Twinz'up - Electrische Kurkentrekker Premium Doos met Capsule Cutter en Stand voor Wijnliefhebbers, B01MQVM695
Ongebruikt, getest en werkend, Electric Hysure Dehumidifier 1400ml, Portable Room Dehumidifier with LED Lights, Against Moisture and Odours, B08S2PD8S1
Ongebruikt, getest en werkend, Ansio Oscillerende Torenventilator met afstandsbediening - zwart- zuilventilator - 76cm Standventilator - 3 standen 60" oscillation, 3 wind modes, 3 speed settings, 7,5u timer , Kabel(1,75m) Schwarz , B07HSRJGX3
Ongebruikt, ok, Thermosbak voor eten, 680 ml, thermoskom met deksel, roestvrij staal, vacuüm, warmhoudkom met binnenkom, perfect voor feestdagen, lunch, houdt gerechten warm en koud (groen) B09XB3SQSD
Ongebruikt, ok, Thermosbak voor eten, 680 ml, thermoskom met deksel, roestvrij staal, vacuüm, warmhoudkom met binnenkom, perfect voor feestdagen, lunch, houdt gerechten warm en koud (grijs) B09XB4F7HG
Ongebruikt, ok, Thermosbak voor eten, 680 ml, thermoskom met deksel, roestvrij staal, vacuüm, warmhoudkom met binnenkom, perfect voor feestdagen, lunch, houdt gerechten warm en koud (zwart) B09XB4F7HG
Ongebruikt, ok, FirstBuy wafelijzer, met indicatielampje voor ontbijt, 4 plakjes non-stick vierkante elektrische wafelijzer met kabelopwinder, wafelijzer professioneel apparaat, zwart, B09BCZCNX0
Ongebruikt, ok, EurKitchen RVS slagroom dispenser Stainless steel dispenser, geen gaspatronen inbegrepen, B07LGCRT98
Ongebruikt, getest en werkend, ok, FirstBuy wafelijzer, klein elektrisch wafelijzer, 2 plakjes non-stick wafelijzerapparaat, indicatielampjes, rood, B09BD1VTXX
Ongebruikt, getest en werkend,Bonsenkitchen 4-in-1 Vacuum Sealer, automatische voedselverzegelingsmachine
Startpakket
Led-indicatielampjes
Gemakkelijk schoon te maken, B07F14N5QY
Startpakket
Led-indicatielampjes
Startpakket
Led-indicatielampjes
Lichte gebruikssporen, zakken niet aanwezig, getest en werkend,Bonsenkitchen 4-in-1 Vacuum Sealer, automatische voedselverzegelingsmachine
Startpakket
Led-indicatielampjes