Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

2994

Aantal kavels:
799 kavels
Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
321

Ongebruikt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
322

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS

Startbod:
€ 8
€ 25
Kavel nr:
323

Ongebruikt, ok, DEXI Dirt Trapper deurmat, antislip barrièrematten voor binnen en buiten, super absorberend toegangstapijt machinewasbaar, zachte vloermat tapijt (rood-zwart, 80 x 120 cm) ,B08P1HH4QT

Startbod:
€ 7
€ 15
Kavel nr:
324

Ongebruikt, mDesign rechthoekige pedaalemmer met een inhoud van 10 L – compacte prullenbak met binnenemmer voor de badkamer, keuken of kantoor – moderne vuilnisbak van metaal en kunststof – zwart , B08SG4696C

Startbod:
€ 8
€ 12
Kavel nr:
325

Ongebruikt, ok, Disok kaarsen voor bruiloften, 24 stuks, B07GBSSX3V

Startbod:
€ 3
€ 11
Kavel nr:
326

Gebruikssporen, bedieningspaneel met knopjes ingeduwd maar toestel werkt wel, getest en werkend, Bonsenkitchen filterkoffiemachine Roestvrij staal, 900W 1.5L koffiemachine, digitaal programmeerbare timer, permanent filter, glazen kan 10 kopjes, warmhoudplaat, aroma selector, druppelstop, B08NV4SSYZ

Startbod:
€ 5
€ 25
Kavel nr:
327

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
328

Ongebruikt, beschadigde verpakking, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
329

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G

Startbod:
€ 7
€ 18
Kavel nr:
330

Ongebruikt, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
331

Startbod:
€ 7
€ 17
Kavel nr:
332

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
333

Ongebruikt, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
334

Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
335

Startbod:
€ 5
€ 11
Kavel nr:
336

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
337

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
338

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
339

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
340

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
341

Startbod:
€ 4
€ 7
Kavel nr:
342

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N

Startbod:
€ 8
€ 17
Kavel nr:
343

Lichte gebruikssporen, pedaal werkt niet, accessoires ontbreken, , werkend, beschadigde verpakking, AONESY naaimachine, lichtgewicht, volledig uitgerust, 20 steken, 2 snelheden, draagbare naaimachine met voetpedaal, automatisch opwinden, B0943L8KKN

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
344

Lichte gebruikssporen, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
345

Lichte gebruikssporen, ok, HARIO MSS-1DTB coffee grinder Blade grinder Zwart - HARIO MSS-1DTB,Mini Slim,Zwart, B01GPMH590

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
346

Lichte gebruikssporen, ok, HARIO Mscs-2Dtb Koffiemolen Van Keramiek Skerton Plus Ceramic, Glas , B01LXZACFB

Startbod:
€ 6
€ 8
Kavel nr:
347

Ongebruikt, ok, Masthome Koffie-capsulehouder Dolce Gusto-capsules, voor 72 koffiepods, B07JQG9KYS

Startbod:
€ 6
€ 6
Kavel nr:
348

Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepadhouder, opberglade, koffiepads, keukenorganizer, compatibel met Vertuoline, 40 pods, zwart, B07JGD3MJN

Startbod:
€ 9
€ 15
Kavel nr:
349

Ongebruikt, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
350

Startbod:
€ 9
€ 13
Kavel nr:
351

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
352

Lichte gebruikssporen, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M

Startbod:
€ 6
€ 10
Kavel nr:
353

Ongebruikt, getest en werkend, Draagbare CD-speler Boombox, CD-MP3-speler , BT, Aux, WIT (WTB791) , B08TTDWVH6

Startbod:
€ 6
€ 12
Kavel nr:
354

Startbod:
€ 4
€ 15
Kavel nr:
355

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
356

Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
357

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
358

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
359

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
360