Ongebruikt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Aladino Deurmat 3 ° generatie 100x65cm, Grijs, , ultra absorberend, antislip, van rubber, wasbaar, microvezel, voor binnen en buiten , B07RPWWGQS
Ongebruikt, ok, DEXI Dirt Trapper deurmat, antislip barrièrematten voor binnen en buiten, super absorberend toegangstapijt machinewasbaar, zachte vloermat tapijt (rood-zwart, 80 x 120 cm) ,B08P1HH4QT
Ongebruikt, mDesign rechthoekige pedaalemmer met een inhoud van 10 L – compacte prullenbak met binnenemmer voor de badkamer, keuken of kantoor – moderne vuilnisbak van metaal en kunststof – zwart , B08SG4696C
Ongebruikt, ok, Disok kaarsen voor bruiloften, 24 stuks, B07GBSSX3V
Gebruikssporen, bedieningspaneel met knopjes ingeduwd maar toestel werkt wel, getest en werkend, Bonsenkitchen filterkoffiemachine Roestvrij staal, 900W 1.5L koffiemachine, digitaal programmeerbare timer, permanent filter, glazen kan 10 kopjes, warmhoudplaat, aroma selector, druppelstop, B08NV4SSYZ
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3
Ongebruikt, beschadigde verpakking, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, Upohuyee elektrische hakmolen, 600W , Keukenhakmolen met 4 messen en 2L roestvrijstalen kom Elektrische keukenmixer met 2 snelheden, B09X19CD3G
Ongebruikt, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV
Ongebruikt, verpakking ontbreekt, getest en werkend, Twinzee Waterkoker met temperatuurinstelling 50-100 ° C - Krachtige elektrische waterkoker 2200 W - Gepatenteerde STRIX-technologie - Waterkoker retro - BPA-vrij - Waterkoker 360 ° pirouettebasis , B087TG33CV
Ongebruikt, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele grote capaciteit 350 ml watertank met handheld stoomreinigingsdruk met 9-delige accessoires, B087WRJCH7
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, MLMLANT stoomreiniger multifunctionele 350ML watertank met handstoomreiniger druk met 9-delige accessoires voor het verwijderen van vlekken, tapijten, gordijnen, B08SHSSN1N
Lichte gebruikssporen, pedaal werkt niet, accessoires ontbreken, , werkend, beschadigde verpakking, AONESY naaimachine, lichtgewicht, volledig uitgerust, 20 steken, 2 snelheden, draagbare naaimachine met voetpedaal, automatisch opwinden, B0943L8KKN
Lichte gebruikssporen, ok, Uno Casa Tortilla Press 20 cm - Hoogwaardige gietijzeren tortilla maker - Bonuspakket van 100 perkamentpapier. B07H9WF6GH
Lichte gebruikssporen, ok, HARIO MSS-1DTB coffee grinder Blade grinder Zwart - HARIO MSS-1DTB,Mini Slim,Zwart, B01GPMH590
Lichte gebruikssporen, ok, HARIO Mscs-2Dtb Koffiemolen Van Keramiek Skerton Plus Ceramic, Glas , B01LXZACFB
Ongebruikt, ok, Masthome Koffie-capsulehouder Dolce Gusto-capsules, voor 72 koffiepods, B07JQG9KYS
Ongebruikt, ok, RECAPS Koffiepadhouder, opberglade, koffiepads, keukenorganizer, compatibel met Vertuoline, 40 pods, zwart, B07JGD3MJN
Ongebruikt, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Lichte gebruikssporen, getest en werkend,n Omidyi Bluetooth Sleepbuds, draadloze slaaphoofdtelefoon, mini-in-ear, zachte siliconen geluidsisolatie, hoofdtelefoon met microfoon en volumeregeling, super comfortabel om te slapen, zwart , B09W2GBR1M
Ongebruikt, getest en werkend, Draagbare CD-speler Boombox, CD-MP3-speler , BT, Aux, WIT (WTB791) , B08TTDWVH6
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, Hommie handstofzuiger, draadloze autostofzuiger, 8500 Pa batterijstofzuiger, nat/droog, 120 W, 2600 mAh batterij, met LED-zaklamp voor reiniging thuis en in de auto, B08XWY6K4K
Ongeopend, licht beschadigde doos, FIVANGIN Electric Dehumidifier, 1500 ml Dehumidifier, Mini Dehumidifier with Sleep Mode, 6-8-10 Hours Timer & Night Light, Against Moisture/Mould , B0B7XCPNTV