Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

2994

Aantal kavels:
799 kavels
Startbod:
€ 12
€ 35
Kavel nr:
521

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Jiayida 2100 W betonmenger, 6 versnellingen, 0-930 omw/min, M14 chroom spiraalstang 60 cm, roerder voor mortel Ø 120 mm, voor maximaal 65 l menggoed/handmixer voor verf, pleisterwerk & estrik mortelroerder, B08N6QPP5B

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
522

Ongebruikt, licht beschadigde doos, Insulated copper tube for air-conditioners 5M Koperen slang koperen buis voor airconditioners 1/4 & 1/2 " airconditioning split 5 m met een isolatiespoel, HVAC kabel, afvoerkanalisaties B09V5DR7F1

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
523

Startbod:
€ 9
€ 31
Kavel nr:
524

Ongebruikt, getest en werkend, Huepar laserafstandsmeter 120 m met Li-ionbatterij, met LCD-achtergrondverlichting M/In/Ft met meerdere meetmodi zoals Pythagoras/afstand/oppervlakte/volumemetingen, gebruik binnenshuis LM120A B07S198R3D

Startbod:
€ 9
€ 31
Kavel nr:
525

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
526

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VONROC Accu Haakse Slijper – VPower 20V – Ø115MM – Incl. 1x 2.0Ah accu, oplader, zijhandgreep & tas, B07MNSX42K

Startbod:
€ 10
€ 29
Kavel nr:
527

Startbod:
€ 10
€ 37
Kavel nr:
528

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO 1200W Polijstmachine 6 Variabele snelheid 1000-3500 omw/min met 150/180mm polijstpad, afneembare D-greep en zijhandgreep, B08ZH7H5BZ

Startbod:
€ 8
€ 20
Kavel nr:
529

Ongebruikt, volledig, ok, Hi-Spec 30-delige roze gereedschapsset voor beginners met metalen gereedschapskist. Home Repair Starter DIY Tool Kit met ijzerzaag, schroevendraaiers, hamer, tang, sleutel, stofbril & meer, B08BQZ8J7D

Startbod:
€ 8
€ 30
Kavel nr:
530

Ongebruikt, getest en werkend, ok, NOEVSBIG Soldeerrookafzuiger Soldeerrookverwijderaar Rookpreventie-absorber Doe-het-zelf werkende ventilator Soldeerstation voor solderen Lassen Repareren, B08RHJ64LD

Startbod:
€ 12
€ 46
Kavel nr:
531

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, VONROC Accu vlakschuurmachine 20V - Ø125mm - Inclusief 4.0 Ah accu en oplader - 12 schuurvellen en stofopvangzak - Onbelast toerental: 5000-10000/min, B09LMQJ298

Startbod:
€ 20
€ 20
Kavel nr:
532

Ongebruikt, volledig, ok, Flexithermo™ Standaard elektrische vloerverwarming Complete set I Verwarmingsvermogen 150 W/m² (4,0 m x 0,5 m; 2 m²) Elektrische vloerverwarming voor alle typen I Inclusief digitale thermostaat met weekprogramma, B09236ZH2M

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
533

Startbod:
€ 10
€ 35
Kavel nr:
534

Ongebruikt, enkel toestel (niet getest), ok, Fafeicy Slagmoersleutel 21V Borstelloze Elektrische Sleutel 520(Nm) Max Koppel Oplaadbaar voor Makita 18V Batterij, B08THLWKBP

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
535

Ongebruikt, ok, Greenworks Tools 24 V 2,0Ampere Li-ion oplader 48 W uitgang geschikt voor alle accu's uit de 24 V Greenworks serie , B08TGJP5DF

Startbod:
€ 4
€ 0
Kavel nr:
536

Startbod:
€ 10
€ 45
Kavel nr:
537

Startbod:
€ 10
€ 40
Kavel nr:
538

Startbod:
€ 12
€ 35
Kavel nr:
539

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, YIHUA 926LED-IV 60 W soldeerstation 90 ~ 480 ° C soldeerboutset met 2 bevestigbare helpende handen, soldeerdraaddispenser, 5 extra soldeerpunten, desoldeerpomp, loodvrij soldeer, ESD-veilige pincet, B09NXV3XT1

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
540

Ongebruikt, ok, Beaspire klinknagelkoppen adapterkit voor elektrische boormachine, professionele accuboor/driver niet-adapterkit, voor 2,4-6,4 mm blindklinknagels van aluminium, staal en roestvrij staal , B096ZD5KFK

Startbod:
€ 7
€ 36
Kavel nr:
541

Gebruikssporen, getest en werkend, VONROC Dompelpomp RVS –- Vuilwaterpomp – Waterpomp – 850W – 14000 l/h – Voor vuil- en schoonwater – Met vlotter , B09XN9Y69K

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
542

Ongebruikt, volledig, Kelelife Eengreeps waterkraan wandhouder mengkraan voor badkamer, gepolijst chroom, B07FSKYB9N

Startbod:
€ 5
€ 20
Kavel nr:
543

Ongebruikt, volledig, ok, SORAKO Flexibele ringsleutelset, 16-delig, ratelsleutelset, handgereedschapset, ringsleutel 8-19 mm, inclusief 4 adapters voor fietsreparatie, autoreparatie, B09337WTF9

Startbod:
€ 3
€ 19
Kavel nr:
544

Lichte gebruikssporen, sleutel 13 ontbreekt, ok, SORAKO Flexibele ringsleutelset, 16-delig, ratelsleutelset, handgereedschapset, ringsleutel 8-19 mm, inclusief 4 adapters voor fietsreparatie, autoreparatie, B09337WTF9

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
545

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Toolco 18-in-1 glasvezelgereedschapsset met nieuwe optische vermogensmeter en visuele foutzoeker en kabelsnijder, 6C glasvezelstripper.

Startbod:
€ 10
€ 50
Kavel nr:
546

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Daewoo DCS1816E elektrische kettingzaag
1800 W kettingzaag met 405 mm kettingbladlengte
Terugslagbeveiliging en kettingslotbout, B08Z85XR9P

Startbod:
€ 10
€ 55
Kavel nr:
547

Startbod:
€ 12
€ 19
Kavel nr:
548

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, TTLIFE draagbare zaknaaimachine 220 V zaksluitmachine elektrische verpakkingszak sluitmachine voor stoffen zak papieren zak zandzak jute zak graanzak, B09M9KBVBN

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
549

Ongebruikt, ok, Uyoyous Houtbewerkingsbankschroef 180 mm Bankschroef frontklemmen voor op de werkbank Werkbank Klembekken voor op de werkbank 7 inch Houtbewerkingsbankschroef voor op de werkbank, B09T2G98PH

Startbod:
€ 3
€ 13
Kavel nr:
550

Intensieve gebruikssporen, volledig, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
551

Ongebruikt, volledig, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR

Startbod:
€ 5
€ 14
Kavel nr:
552

Ongebruikt, zonder dichtingen, UCMDA Uittrekbare keukenkraan zwart met 3 sproeistanden Draaibare uitloop Pull-down sproeier, roestvrij staal Loodvrije keukenkraan Heet en koud water, B096KPTBXR

Startbod:
€ 7
€ 19
Kavel nr:
553

Ongebruikt, volledig, UCMDA 360° mengkraan met uittrekbare sproeier, 3-waterstanden keukenkraan met hoge boog en 2 aansluitslangen (geborsteld nikkel), B0965G7GKJ

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
554

Ongebruikt, volledig, AiHom Kraan Mixer 360 Graden Draaibare Keukenkraan Modern met UK Standaard Enkele Handgreep Eengreeps Chrome Keuken Armaturen, B07Z8ZH97J

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
555

Ongebruikt, getest en werkend, excl batterijen, Huepar digitale torpedowaterpas en gradenboog 24 inch met 2 zeer nauwkeurige bubbelvials & LCD-scherm, elektronisch magnetisch waterpasinstrument van aluminiumlegering, bodemliniaal, zacht rubberen handvat en draagtas-TL60, B08XX2TL8S

Startbod:
€ 8
€ 18
Kavel nr:
556

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, excl batterijen, Huepar digitale torpedowaterpas en gradenboog 24 inch met 2 zeer nauwkeurige bubbelvials & LCD-scherm, elektronisch magnetisch waterpasinstrument van aluminiumlegering, bodemliniaal, zacht rubberen handvat en draagtas-TL60, B08XX2TL8S

Startbod:
€ 8
€ 14
Kavel nr:
557

Ongebruikt, volledig, 2 x AiHom koudwaterkraan, badkamerkraan, koudwatermengkraan, eengreepsmengkraan, wastafelmengkraan, B08TMKLYNF

Startbod:
€ 10
€ 10
Kavel nr:
558

Ongebruikt, niet getest, ok, Peltier, Peltier-cel, Tyenaza waterleidingkoeler, 12v Peltier-koelsysteem voor pc, doe-het-zelf-waterkoelsysteem, koeler met ventilator (160 x 100 x 90 mm)

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
559

Ongebruikt, getest en werkend, toebehoren ontbreekt, WORKPRO 1/2" slagmoersleutel, slagmoersleutel met perslucht, max. koppel 1200 Nm, 7500 tpm, geschikt voor bandenwissel en autoreparatie

Startbod:
€ 15
€ 31
Kavel nr:
560

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, WORKPRO Accu-reciprozaag / reciprozaag 20 V 4,0 Ah accu universele zaag met 4 zaagbladen voor hout en metaal (25 mm heflengte, 100 mm zaagdiepte, zonder gereedschap verwisselen van blader) incl. accu en snellader, B088FGBNQR