Retourgoederen diverse categorieën Deel 1

2994

Aantal kavels:
799 kavels
Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
561

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Toiletzitting Bidet met zelfreinigende dubbele spuitstukken, niet-elektrisch ladydouche natuurlijke waterspray, zachte sluitende toiletbril gecombineerd bidet, eenvoudige doe-het-zelf-installatie (D-vorm) , B08H1P3S2J

Startbod:
€ 7
€ 11
Kavel nr:
562

Ongebruikt, volledig, CECIPA wastafelkraan voor badkamer met pop-up afvoergarnituur, montage met één gat, mengkraan met uitloophoogte 112 mm, chroom, inclusief accessoires, B08LVGNRCK

Startbod:
€ 12
€ 20
Kavel nr:
563

Ongebruikt, ok, HG-power regelbare buisventilator met intelligente schakelaar, 100 mm dik, inline ventilator, energiebesparende buisventilator, kanaalventilator, badkamerventilator, buisventilator , B07V4CNSSP

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
564

Ongebruikt, getest en werkend, ok, verpakking ontbreekt, IMAYCC 150 mm verstelbare kanaalventilator, kanaalventilator, stille afstandsbediening, 540 m³/h, 2 snelheden, 2600 tpm waterdicht, rookafzuigventilator, pijpventilator , B0B2VL2ML9

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
565

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
566

Ongebruikt, volledig, CECIPA badkamer wastafelmengkraan in messing, badkamer wastafelkraan, eengreeps badkamerkraan, chroom, B09N95NKHP

Startbod:
€ 7
€ 12
Kavel nr:
567

Ongebruikt, volledig, lichte krassen op kraan, CECIPA badkamer wastafelmengkraan in messing, badkamer wastafelkraan, eengreeps badkamerkraan, chroom, B09N95NKHP

Startbod:
€ 7
€ 9
Kavel nr:
568

Startbod:
€ 8
€ 10
Kavel nr:
569

Ongebruikt, volledig, 2 x AiHom koud Waterkraan Enkele koude Badkamerkraan Modern Wastafelkraan Eengreepsmengkraan Wastafelarmatuur voor Badkraan Chroom, B07V3HJXRK

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
570

Startbod:
€ 8
€ 8
Kavel nr:
571

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
572

Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante roestvrijstalen spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B07THCHHNT

Startbod:
€ 30
€ 30
Kavel nr:
573

Ongebruikt, ok, KORVO 2418 Keukenspoelbak Drop in Topmount Gunmetal mat zwart nano-roestvrij staal 18 gauge Single Bowl Drop, B08FR5CTCV

Startbod:
€ 20
€ 25
Kavel nr:
574

Ongebruikt, volledig, CECIPA vierkante zwarte spoelbak met kraangat, ingebouwde spoelbak 50 x 45 cm, keukenspoelbak voor kast vanaf 50 cm Inclusief zeepdispenser, sifon, B08H8NF862

Startbod:
€ 20
€ 35
Kavel nr:
575

Ongebruikt, ok, Witte Keramische Badkamer Wastafel (retro), B09NM4CVBT

Startbod:
€ 20
€ 30
Kavel nr:
576

Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, Grünblatt Wandarmatuur eengreepsmengkraan muur keukenkraan met vaatdouche, chroom, B01BRTS5RC

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:
577

Lichte gebruikssporen, volledig, ok, DUTRIX Thermostatisch douchesysteem zwart, anti-brandwonden doucheset met thermostatische douche mengkraan kraan 26 x 20 cm regendouche, B088GW729G

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
578

Ongebruikt, ok, beschadigde verpakking, Hausprofi douchekop regendouche 12 Zoll Poliert Spiegel, B0795M85J9

Startbod:
€ 5
€ 15
Kavel nr:
579

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
580

Ongebruikt, volledig, ok, ARCORA uittrekbare keukenkraan met douchekarmatuur keuken 360 ° draaibaar eengreepsmengkraan gootsteen kraan roestvrij staal mengkraan Uittrekbare kraan, geborsteld nikkel, B07RYP66SH

Startbod:
€ 10
€ 26
Kavel nr:
581

Startbod:
€ 10
€ 21
Kavel nr:
582

Ongebruikt, volledig, ok, ARCORA uittrekbare keukenkraan 360 ° draaibare spoelbak armatuur voor keuken gootsteen mengkraan eenhands-wastafelkraan, chroom, B07RYML2Y9

Startbod:
€ 10
€ 26
Kavel nr:
583

Ongebruikt, volledig, ok, Heable keukenkraan Mixer Taps met LED Licht Spary Moderne Single Hever Draaibare Tuit Monobloc Keuken Basin Tap met UK Standard Fittings Hendel Zwart, B0793NG82T

Startbod:
€ 10
€ 25
Kavel nr:
584

Ongebruikt, volledig, ok, TADRORT keukenkraan, spiraalveer, 360° draaibaar, keukenmengkraan met 2 straalsoorten, wastafelmengkraan met douche, eengreepsmengkraan, keuken, geborsteld roestvrij staal, B09JFDYB3R

Startbod:
€ 15
€ 82
Kavel nr:
585

Ongebruikt, ok, VMbathrooms Premium wastafel ovaal met lotuseffect, opzetwastafel voor de badkamer en gastentoilet, wastafel zonder kraangat en zonder overloop, zuiver wit opzetwastafel, B08P3PLYTJ

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
586

Ongebruikt, volledig, beschadigde verpakking, ORSJA Toiletbril soft close wit, toiletzitting met snelsluiting voor eenvoudige reiniging, antislip antibacteriële toiletzitting met verstelbare RVS scharnieren, O-vorm

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
587

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
588

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
589

Ongebruikt, volledig, TANBURO keukenkraan EU Standaard slang, chroom, B0834PDD7J

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
590

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
591

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
592

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
593

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
594

Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA X203B Hogedruk Keukenkraan Zwart, Keukenkraan, Uitschuifbare Wastafelmengkraan met Sproeier, Twee Waterstraalsoorten, Keukenkraan, 360° Draaibare, Keukenmengkraan, Roestvrij Staal, B09W5VWD1M

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
595

Startbod:
€ 10
€ 18
Kavel nr:
596

Startbod:
€ 10
€ 20
Kavel nr:
597

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
598

Startbod:
€ 7
€ 21
Kavel nr:
599

Lichte gebruikssporen, CECIPA Zwarte keukenkraan met 2 straalsoorten voorvenster keukenkraan inklapbaar 180° armatuur keuken 360° draaibare ondervenster mengkraan keuken zwart spoelbak kranen keuken, B08N12T1HW

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
600

Ongebruikt, volledig, ok, CECIPA zwarte keukenmengkraan met uittrekbare straal en 2 jets zwarte keukenspoelkraan 360° draaibare ééngreeps keukenspoelmengkraan met chromen straal (montagegat 32-38 mm), B0B6HV5KHW