Uw komst op de kijkdag bevestigen via: 0498/257853
Meisje met medaillon, 1863, onleesbaar gesigneerd, 66 X 52
Naakt, olie op paneel, naakt, gesigneerd R.Liard (Robert Liard), 79 X 60
Meisje met stuifbloem, 1863, onleesbaar gesigneerd, 66 X 52
Olie op paneel, zeilboten, gesigneerd J Flour (Jules Adrien Flour), 39 X 32
Met opbergruimte en boekenplank, 19e eeuw, 90 X 45 X 60
Gesigneerd Albert Geudens (1869-1949), genummerd 31/300, afmetingen 87 X 67