Kunst, Antiek en Brocante

2227

Uw komst op de kijkdag bevestigen via: 0498/257853

Stationsstraat 68
9880 Aalter
Stationsstraat 68
9880 Aalter
Aantal kavels:
326 kavels
Startbod:
€ 20
€ 105
Kavel nr:
41

3 Zwaluwen, gesigneerd Ohara Koson, 28 X 26

Startbod:
€ 10
€ 50
Kavel nr:
42

Kerk Nukerke, gesigneerd Gobron (Roger Gobron), 48 X 38

Startbod:
€ 20
€ 121
Kavel nr:
43

Gemengde techniek, olie en gewassen inkt op paneel, close-up damesportret, diameter 40 cm

Startbod:
€ 15
€ 15
Kavel nr:
44

Jachttafereel, 19e eeuw, gegraveerd door James Scott, naar een schilderij van Charles Lutyens, 94 x 76

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:
45

Gesigneerd Saverys, genummerd 148/350, afmetingen 78 X 67

Startbod:
€ 5
€ 110
Kavel nr:
46

Gemerkt Boch, Delfts, diameter 11 cm

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
47

Gemerkt Boch la Louviere, chip

Startbod:
€ 10
€ 72
Kavel nr:
48

23 X 13

Startbod:
€ 10
€ 50
Kavel nr:
49

75 X 70 X 54

Startbod:
€ 15
€ 60
Kavel nr:
50

43 X 37 X 31

Startbod:
€ 1
€ 1
Kavel nr:
51

6 X 8

Startbod:
€ 1
€ 13
Kavel nr:
52

36 X 10

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
53

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
54

Gepolychromeerd gips, gemerkt G.Carli, afmetingen 41 X 35 X 13

Startbod:
€ 1
€ 11
Kavel nr:
55

Gemerkt Boch

Startbod:
€ 1
€ 9
Kavel nr:
56

L 10 cm

Startbod:
€ 15
€ 17
Kavel nr:
57

H 1,71 m

Startbod:
€ 1
€ 4
Kavel nr:
58

Diameter 15, 13,… cm

Startbod:
€ 5
€ 5
Kavel nr:
59

Ong. 35 stuks

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
60

15,5 X 7

Startbod:
€ 1
€ 1
Kavel nr:
61

13 X 8

Startbod:
€ 1
€ 6
Kavel nr:
62

Startbod:
€ 10
€ 16
Kavel nr:
63

37 X 18 X 13

Startbod:
€ 10
€ 27
Kavel nr:
64

34 X 20

Startbod:
€ 1
€ 110
Kavel nr:
65

Niet getest, 56 X 42 X 23

Startbod:
€ 1
€ 36
Kavel nr:
66

Le magasin pittoresque, 29 X 20 X 3

Startbod:
€ 5
€ 40
Kavel nr:
67

Met Art-Deco stempel, 22 X 20

Startbod:
€ 5
€ 9
Kavel nr:
68

Diameter 26 cm

Startbod:
€ 10
€ 142
Kavel nr:
69

Met lederen binnenwerk

Startbod:
€ 10
€ 14
Kavel nr:
70

Startbod:
€ 10
€ 12
Kavel nr:
71

Gesatineerd glas, 25 X 13

Startbod:
€ 5
€ 7
Kavel nr:
72

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
73

Narren met zotskappen

Startbod:
€ 5
€ 13
Kavel nr:
74

Geglazuurd keramiek serienr.226, afmetingen 21 X 11 X 11

Startbod:
€ 20
€ 50
Kavel nr:
75

Massief zilveren hals (haarlijn binnenzijde), gemerkt, afmetingen 35 X 15 X 7

Startbod:
€ 30
€ 70
Kavel nr:
76

gemerkt Churchill, handgemaakt, in cellofaan verpakt, perfect te roken; 2 dozen van 10 stuks

Startbod:
€ 5
€ 17
Kavel nr:
77

Villeroy&Boch Copenhagen, diverse grotes (vanaf 24 cm diameter)

Startbod:
€ 30
€ 70
Kavel nr:
78

66 X 50 X 29

Startbod:
€ 1
€ 110
Kavel nr:
79

L 20 tot 65 cm

Startbod:
€ 10
€ 22
Kavel nr:
80

grootste H 13 cm