Uw komst op de kijkdag bevestigen via: 0498/257853
Meisje met medaillon, 1863, onleesbaar gesigneerd, 66 X 52
Naakt, olie op paneel, naakt, gesigneerd R.Liard (Robert Liard), 79 X 60
Meisje met stuifbloem, 1863, onleesbaar gesigneerd, 66 X 52
Olie op paneel, zeilboten, gesigneerd J Flour (Jules Adrien Flour), 39 X 32
Gesigneerd Albert Geudens (1869-1949), genummerd 31/300, afmetingen 87 X 67
Gemengde techniek, olie en gewassen inkt op paneel, close-up damesportret, diameter 40 cm
Jachttafereel, 19e eeuw, gegraveerd door James Scott, naar een schilderij van Charles Lutyens, 94 x 76
L'entrée de la Warthbourgh, 19e eeuw, gesigneerd Willem Linnig Junior, 54 X 46
Oude stadswal, 19e eeuw, gesigneerd Willem Linnig I, afmetingen 58 X 45