Uw komst op de kijkdag bevestigen via: 0498/257853
Olie op doek, molen (waarschijnlijk Poelbergmolen Tielt), 38 x 45,50
The death, naar John Frederick Herring, 82 x 111
Olie op doek, gesigneerd Staf Stientjes (1883-1974), Art-Nouveau kader, 47 x 56
Olie op doek, vissersboten in de haven, gesigneerd Julien Buysse, 103 x 114
uitzonderlijk en elegant model, 126 x 66 x 65 (opengeklapt)
Ballerina, gesigneerd Milo (Miguel Fernando Lopez), met bronsgietersstempel, 44 x 35,5 x 8
Draaibaar en in hoogte verstelbaar met pompsysteem (barstjes)
Johann Loetz Witwe, in perfecte staat, H 24 cm
Gesigneerd, naar Albrecht Durer, 48 cm x H 19 cm
Dame en muzikant, 19e eeuw, gesigneerd Ernest Rancoulet, H 20,5 cm
Gemengde techniek in reliëf, damesportret, onleesbaar gesigneerd, 74 x 54
Effet de neige, genummerd 3/3, gesigneerd Jos Verdeghem 1925, afmetingen 31 x 24
10 Antieke vuurwapens uit de 19e en 20e eeuw in waarheidsgetrouwe miniatuur, 45 x 33