Uw komst op de kijkdag bevestigen via: 0498/257853
Pietro Antonius dalla Costa Fecit in Treviso anno 1711 (barst), incl. strijkstok
L'entrée de la Warthbourgh, 19e eeuw, gesigneerd Willem Linnig Junior, 54 X 46
Oude stadswal, 19e eeuw, gesigneerd Willem Linnig I, afmetingen 58 X 45
Gemengde techniek, 1987, erotisch tafereel, gesigneerd Jacques Lagrou, 88 X69
Olie op doek, erotisch tafereel koppel met hond, gesigneerd Ben, 84 X 64
Gesigneerd Frans Van Ranst, terracotta-kleur, gips H 47 cm (incl sokkel)