Uw komst op de kijkdag bevestigen via: 0498/257853
Elegante vrouw, gesigneerd Dali en gemerkt, fonderie Venturi Arte, H 25,4 cm (incl. sokkel)
Oude paspop met bewegende delen in zwart metaal op ijzeren voet, H 201 cm
Plus groot lot letters en cijfers, 76 X 65 X 13
Olie op doek, molen (waarschijnlijk Poelbergmolen Tielt), 38 x 45,50