2x Ongeopend, Magnetische Whiteboard Koelkastkalender , menuplanner, memo of wekelijkse boodschappenlijst , B09YV9L139
Ongeopend, Yangbaga Serveerdienblad 7 stuks van paulownia-hout, met handgrepen dienblad rechthoekig, B08T5JCXYP
Ongebruikt, ok, OTraki Afdruiprek voor servies (52x24x34cm) , keuken, 2 etages, servies, zwart, wasrek met afdruipbak en keukengereihouder en snijplankhouder, B0BF9PWXCH
Ongebruikt, lichte schade afdruip-plateau onderaan, ok, OTraki Afdruiprek voor servies (52x24x34cm) , keuken, 2 etages, servies, zwart, wasrek met afdruipbak en keukengereihouder en snijplankhouder, B0BF9PWXCH
Lichte gebuikssporen, getest en werkend, SUTAN verwarmingsdeken 180x130cm , slow-heating, flanel, 3 verwarmingsmodi, automatische uitschakeling binnen drie uur, GS-CE-certificering, machinewasbaar (grijs) , B093SHYNVR
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999990 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999722 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, Lichte gebruikssporen : 984334 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Getest en werkend, minieme gebruikssporen : 999788 flashes remaining, IPL Hair Removal Device for Men and Women, 999,99 Light Pulses, Painless and Long-Lasting, Body, Face, Bikini Area , B08LBMVN25
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Misiki Elektrische 5-in-1 gezichtsreinigingsborstel, oplaadbaar, met 3 snelheden, dieptereiniging en zachte exfoliatie voor massage, reiniging, B07X3F8LP9
Minieme gebruikssporen, getest en werkend, oplader ontbreekt, Misiki Elektrische 5-in-1 gezichtsreinigingsborstel, oplaadbaar, met 3 snelheden, dieptereiniging en zachte exfoliatie voor massage, reiniging, B07X3F8LP10
Ongebruikt, HOTOOLME Zeepsnijder, set zelf zeep maken, set siliconen, doe-het-zelf zeep maken, handgemaakte zeepkit, rechthoekige siliconen zeepvorm met houten doos, B08BZ9SFCH
Ongebruikt, volledig, ok, Wadeo Hydroponic Propagation Systems, Hydroponic Propagation System, 16H Timer voor LED-verlichting en irrigatiesysteem, in hoogte verstelbaar (10 peulen, geen zaden), B08QRYPSL6
Ongebruikt, ok, NIUXX Wasmachinesokkel onderstel met 8 poten + 4 wielen voor waswasmachine, koelkast en droger, verstelbare wasmachinevoet met antislip schokdempingsfunctie, instelbaar: 40-63 cm , 200kg belastbaar ) B08L99VPSP
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, CCLIFE Magnetische bezem sterke bezem magnetische magneet bezem 61 cm, magnetische aantrekkingskracht 50 Ibs, met lange uittrekbare handgreep, B0BB7KSB6R
Ongebruikt, getest en werkend, compleet, ok X-Sense Draadloze bel, waterdichte deurbelset, meer dan 600 m draadloos bereik, 56 melodieën en 5 volumes, huisdeurbel met 2 ontvangers en led-flitser, zwart, B08DNM3W6K
Ongebruikt, compleet, ok, Meubelstandaard met vergrendelingswielen, 44,5 tot 77 cm, verstelbaar, beweegbare rol voor wasmachine, droger, …., B0B5LCLQ5L
Ongebruikt, getest en werkend, ok, BONAI Batterijlader 18 Sleuf LCD Universele Acculader voor AA/AAA/9V NI-MH NI-CD Oplaadbare Batterijen met AC-Oplaadkabel, B07DWVNJ1Y
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, Nomiou 5X verstelbare LED-vergrootlamp, bureauverlicht vergrootlicht Handsfree-standaard, 6 helderheids-aanraaklamp met USB-C-oplaadpoort, B091JVS8V6
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Can CrusherBreaker Plastic Bottle Recycling Tool Can Crusher Can Press 2.5 L , B0BD7BHKSN
Ongeopende verpakking, Telituny Accu Coulomb Meter KG-F Batterijmonitor 0-120V Draadloze Bluetooth Accu Coulomb Meter Ampèremeter mobiele bediening, B09TQFRNT2