Retourgoederen huishoud, verzorging, werkmateriaal, IT

Veiling nr: 
3042

Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.

Kijkdag(en)
25/02/2023 - 08:30 tot 11:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Afhaaldag(en)
17/03/2023 - 08:30 tot 13:30
18/03/2023 - 08:30 tot 12:30
Polderstraat 2a
8020 Ruddervoorde
België
Startdatum: 
13/02/2023 - 17:00
Einddatum: 
13/03/2023 - 19:00
Aantal kavels: 
1200 kavels
Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
0
Hoogste bod: 
€ 0
Afgelopen
Kavel nr: 
409

Ongebruikt, volledig, ok, CGOLDENWALL Concrete Rebound Hammer Tester Resiliometer Schmidt Hammer Test Meter Tool Binnen Het bereik van 10-60Mpa ZC3-A met Engels Label, B07DW2QNF4

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
410

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Wallfront Haakse slijper, industriële haakse slijper met anti-vibratie handvat Japans snelkoppeling polijsten pneumatisch slijpgereedschap (5 inch), B081GPYSFJ

Startbod: 
€ 30
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
411

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, CGOLDENWALL YJ-125A Elektrische industriële weefselsnijder ? Mesmaat: 125 mm ? Maximale snijdikte: 40 mm ? Ideaal voor textielleerpapier, B07537F3V4

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
429

Ongebruikt, getest en werkend, ok, KATSU Gereedschap Handmatige precisie tegelsnijder - 1200 mm , Heavy duty solide basis en as (22KG Aprox) , B07QNG2G78

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 17
Afgelopen
Kavel nr: 
436

Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, TIHOOK 135 stuks veerslangklemmen, brandstofleidingslangklemmen, brandstofleiding gegalvaniseerd, siliconenslangklemmen, klembekklemmen voor EGR-kleppen, brandstofleiding, B097MCNCBB

Startbod: 
€ 4
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
440

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Wera Hoeksleutelset TORX 967 SPKL/9 TORX BO Multicolour, BlackLaser, 9-delig, 05073599001

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
448

Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 21
Afgelopen
Kavel nr: 
449

Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
5
Hoogste bod: 
€ 23
Afgelopen
Kavel nr: 
452

Ongebruikt, volledig, ok, Toolco 30KM FTTH 18-in-1 glasvezeltoolkit met nieuwe optische vermogensmeter en visuele foutzoeker en kabelknipperstriptang 6C glasvezelsplitser, B09G9YC4SR

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
455

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
6
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
456

Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1

Startbod: 
€ 22
Biedingen: 
2
Hoogste bod: 
€ 27
Afgelopen
Kavel nr: 
464

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
465

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
466

Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
467

Gebruikssporen, Klopboren werkt niet , getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
468

Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 18
Afgelopen
Kavel nr: 
469

Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 16
Afgelopen
Kavel nr: 
477

Ongebruikt, compleet, ok, beschadigde doos, CCLIFE 1' Krachtmoer - Slagmoer met perslucht - Diepe doppenset 88 mm inzetstuk 22-50 mm 10 delig, B076T2D55W

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
478

Gebruikt, ok, volledig, getest en werkend, LED kapot, Prostormer muurschuurmachine, 800 W giraffeschuurmachine, instelbare snelheden vlakschuurmachine, 6 schuureenheden, met stofdichte slang en stofzak, B09QM5RMSL

Startbod: 
€ 3
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 13
Afgelopen
Kavel nr: 
485

Ongebruikt, ok, Wera Bit-assortiment, Bit-Check 30 Metal 1, 30-delig, 05057434001 , B01BNGH4HG

Startbod: 
€ 14
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
487

Ongebruikt, ok , volledig, Fiets Binnenste Lagerpers Set Cycluspers Hub Montage Tool Binnenste Lager Installatie Tool, B0BBRF87ZK

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 20
Afgelopen
Kavel nr: 
489

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Wallfront Haakse slijper, industriële haakse slijper met anti-vibratie handvat Japans snelkoppeling polijsten pneumatisch slijpgereedschap (5 inch), B081GPYSFJ

Startbod: 
€ 13
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 70
Afgelopen
Kavel nr: 
496

Ongebruikt, boormachine defect, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 19
Afgelopen
Kavel nr: 
506

Ongeopend, beschadiging aan opbergbox, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
12
Hoogste bod: 
€ 36
Afgelopen
Kavel nr: 
507

Ongeopend, beschadiging aan opbergbox, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C

Startbod: 
€ 15
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 51
Afgelopen
Kavel nr: 
508

Ongebruikt, ok, Handmatige kabelschilmachine, stripper met handslinger, kabelstripper voor kabelschroot voor draadrecycling, draaddikte 1,5-25 mm , B09KLSCLC3

Startbod: 
€ 25
Biedingen: 
1
Hoogste bod: 
€ 25
Afgelopen
Kavel nr: 
521

Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Huepar 2 x 360 kruislijnlaser groene zelfnivellerende laserniveau, twee 360°-laserlijn, Li-ion batterij met oplaadaansluiting type C, harde koffer inbegrepen - B02CG, B082DD29K3

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
9
Hoogste bod: 
€ 66
Afgelopen
Kavel nr: 
522

Ongeopend, Wera 05020110001 6004 Joker 4 Set 1 Zelfinstellende Steeksleutelset (XS, S, M & L) in etui - 7 - 19 mm, 4013288217516

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
11
Hoogste bod: 
€ 40
Afgelopen
Kavel nr: 
523

Ongeopend, beschadigde verpakking , Set van 100 stuks chroom-vanadium schroevendraaiers.B08WJK4549

Startbod: 
€ 10
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
532

Ongebruikt, volledig, ok, WORKPRO Gereedschapskit voor thuisreparatie 156 stuks met gereedschapstas, doe-het-zelf handgereedschapsset - inclusief tangset, zeskantsleutelset, sleutelsleutelsleutelsleutelsleutel, schroevendraaierbits, precisieschroevendraaier, hamer, B07TJFF2LB

Startbod: 
€ 7
Biedingen: 
10
Hoogste bod: 
€ 31
Afgelopen
Kavel nr: 
552

Ongebruikt, getest en werkend, ok, FNNEMGE Tire Inflator Air Compressor, 120PSI Cordless Tire Pump with 6000mAh Rechargeable Li-ion Battery& Digital LED Lights for Car,Bike,Motorcycle,Balls, B099HSJVFG

Startbod: 
€ 6
Biedingen: 
8
Hoogste bod: 
€ 30
Afgelopen
Kavel nr: 
559

Ongeopend, 2x buisschroefklemmen met huls, 1/2 inch buisklemmen, buisklem, bankschroefklem, houtbewerking, klemmen, schroefklemmen, B099R9Q34R

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
7
Hoogste bod: 
€ 26
Afgelopen
Kavel nr: 
569

Ongebruikt, getest en werkend, GOXAWEE Mini draaigereedschap, elektrisch, 130 W, mini-slijpmachine, set met flexibele boom en universele boorhouder en 140 accessoires voor knutselprojecten, voor houtgravure, snijden, slijpen , B07FVMLJ73

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
3
Hoogste bod: 
€ 9
Afgelopen
Kavel nr: 
574

Ongeopend, beschadigde verpakking, Ct&t SDS MAX beitelset beitels 600 mm lang puntbeitel spatbeitel 25 x 600 mm en 50 x 600 mm, B0058JZHY2

Startbod: 
€ 5
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 11
Afgelopen
Kavel nr: 
575

Ongeopend, beschadigde verpakking, Ct&t SDS MAX beitelset beitels 600 mm lang puntbeitel spatbeitel 25 x 600 mm en 50 x 600 mm, B0058JZHY2

Startbod: 
€ 8
Biedingen: 
4
Hoogste bod: 
€ 14
Afgelopen
Kavel nr: 
633

Licht gebruikt, ok, WORKPRO 1/2" slagmoersleutel, slagmoersleutel met perslucht, max. koppel 1200 Nm, 7500 tpm, geschikt voor bandenwissel en autoreparatie, B09B3JL9JX

Startbod: 
€ 20
Biedingen: 
16
Hoogste bod: 
€ 140
Afgelopen
Kavel nr: 
710

Ongebruikt, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM

Filter op categorie