Ongebruikt, getest en werkend, volledig, beschadigde verpakking, Wallfront Haakse slijper, industriële haakse slijper met anti-vibratie handvat Japans snelkoppeling polijsten pneumatisch slijpgereedschap (5 inch), B081GPYSFJ
Ongebruikt, beschadigde verpakking, ok, TIHOOK 135 stuks veerslangklemmen, brandstofleidingslangklemmen, brandstofleiding gegalvaniseerd, siliconenslangklemmen, klembekklemmen voor EGR-kleppen, brandstofleiding, B097MCNCBB
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Wera Hoeksleutelset TORX 967 SPKL/9 TORX BO Multicolour, BlackLaser, 9-delig, 05073599001
Ongeopend, licht beschadigde doos, SWAWIS Reinigingspistool hogedruk waspistool auto reinigingspistool persluchtreiniger 6 ~ 9,2 bar instelbare luchtdruk nikkel-metalen coating, met sproeier, handdoeken, handschoenen, borstels, B08ZCDH7G9
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, uyoyous Handlier- max. 1100kg, 10M lkabel, Terugloopbescherming, tandwielverhouding: 5.1: 1 / 12.1: 1 , B08CGR15Q1
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Gebruikssporen, Klopboren werkt niet , getest en werkend, volledig, ok, ENEACRO SDS-Plus boorhamer, 1500 W 6 Joule sloophamer 6 variabele snelheden 0-920 rpm met 4 functies, anti-vibratie handgreep en veiligheidskoppeling, 32 mm boorcapaciteit in beton, B08ZDGZK6N
Ongeopend, licht beschadigde verpakking ,Multitool tang, titanium 21-in-1 multifunctionele zakmes tang kit, 420 duurzame roestvrijstalen multi-tang multi-tool voor overleving, kamperen, jagen, vissen en wandelen (titanium 21-in-1) , B08CDBKGP9
Ongebruikt, compleet, ok, beschadigde doos, CCLIFE 1' Krachtmoer - Slagmoer met perslucht - Diepe doppenset 88 mm inzetstuk 22-50 mm 10 delig, B076T2D55W
Gebruikt, ok, volledig, getest en werkend, LED kapot, Prostormer muurschuurmachine, 800 W giraffeschuurmachine, instelbare snelheden vlakschuurmachine, 6 schuureenheden, met stofdichte slang en stofzak, B09QM5RMSL
Ongebruikt, ok, Wera Bit-assortiment, Bit-Check 30 Metal 1, 30-delig, 05057434001 , B01BNGH4HG
Ongebruikt, ok , volledig, Fiets Binnenste Lagerpers Set Cycluspers Hub Montage Tool Binnenste Lager Installatie Tool, B0BBRF87ZK
Ongebruikt, boormachine defect, WORKPRO 2-delige accuschroevendraaierset slagmoersleutel 20 V 2,0 Ah, 2 accu's en oplader incl. 6-dlg. boor en 10-delige schroefbit, B08CTVLHW9
Ongeopend, beschadiging aan opbergbox, volledig, Hi-Spec 40-delige metrische draadsnijset DIY taps toelopende en plug-handtappen, snijden, draadsnijden, vormgeven, draadrustgereedschapskist voor doe-het-zelf, B08BRD8D7C
Ongebruikt, ok, Handmatige kabelschilmachine, stripper met handslinger, kabelstripper voor kabelschroot voor draadrecycling, draaddikte 1,5-25 mm , B09KLSCLC3
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Huepar 2 x 360 kruislijnlaser groene zelfnivellerende laserniveau, twee 360°-laserlijn, Li-ion batterij met oplaadaansluiting type C, harde koffer inbegrepen - B02CG, B082DD29K3
Ongeopend, Wera 05020110001 6004 Joker 4 Set 1 Zelfinstellende Steeksleutelset (XS, S, M & L) in etui - 7 - 19 mm, 4013288217516
Ongeopend, beschadigde verpakking , Set van 100 stuks chroom-vanadium schroevendraaiers.B08WJK4549
Ongebruikt, volledig, ok, WORKPRO Gereedschapskit voor thuisreparatie 156 stuks met gereedschapstas, doe-het-zelf handgereedschapsset - inclusief tangset, zeskantsleutelset, sleutelsleutelsleutelsleutelsleutel, schroevendraaierbits, precisieschroevendraaier, hamer, B07TJFF2LB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, FNNEMGE Tire Inflator Air Compressor, 120PSI Cordless Tire Pump with 6000mAh Rechargeable Li-ion Battery& Digital LED Lights for Car,Bike,Motorcycle,Balls, B099HSJVFG
Ongeopend, 2x buisschroefklemmen met huls, 1/2 inch buisklemmen, buisklem, bankschroefklem, houtbewerking, klemmen, schroefklemmen, B099R9Q34R
Ongebruikt, getest en werkend, GOXAWEE Mini draaigereedschap, elektrisch, 130 W, mini-slijpmachine, set met flexibele boom en universele boorhouder en 140 accessoires voor knutselprojecten, voor houtgravure, snijden, slijpen , B07FVMLJ73
Ongeopend, beschadigde verpakking, Ct&t SDS MAX beitelset beitels 600 mm lang puntbeitel spatbeitel 25 x 600 mm en 50 x 600 mm, B0058JZHY2
Licht gebruikt, ok, WORKPRO 1/2" slagmoersleutel, slagmoersleutel met perslucht, max. koppel 1200 Nm, 7500 tpm, geschikt voor bandenwissel en autoreparatie, B09B3JL9JX
Ongebruikt, getest en werkend, YIHUA 862BD+ SMD-hetelucht-herstelstation en soldeerstation, 2-in-1 station met temperatuurstabilisatiefunctie voor elektronica, doe-het-zelfprojecten, reparaties , B08YCW52VM