8710 Wielsbeke
Fax. 056/95.94.86
Op vraag van de opdrachtgever, wordt deze veiling uitzonderlijk een 2-tal weken verlengd.
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Comfee CMSN 20di si Magnetron / Solo Magnetron met Express Functie / 8 Preset Menu's / Timer / Binnenverlichting / LED Digitaal Display / 20L / 700W / Zilver, B08NJM7ZP1
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Comfee CMSN 20di wh Magnetron / Solo Magnetron met Express Functie / 8 Preset Menu's / Timer / Binnenverlichting / LED Digitaal Display / 20L / 700W / Wit, B08NJMSXXF
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, ok, Comfee CMSN 20di si Magnetron / Solo Magnetron met Express Functie / 8 Preset Menu's / Timer / Binnenverlichting / LED Digitaal Display / 20L / 700W / Zilver, B08NJM7ZP1
Ongebruikt, getest en werkend, Turbionaire Luna 50 Black TLN50B 52 cm Geïntegreerde afzuigkap, 434 m³/h afzuigkap, mat zwart gelakt roestvrij staal, 3 snelheden, 3200K LED, 59 dB, 5-laags vetfilter, B09R4ZNCLG
Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R
Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R
Ongebruikt, getest en werkend, Comfee CMSN 20 Wh Microwave / Solo Microwave with 5 Power Levels / Interior Lighting / Easy Defrost / 360° Turntable / Two Controls / 20L / 700W / White Mechanical , B08NJNKG7R
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hermitlux Glaskeramische Inbouwkookplaat 60 cm magnetron elektrische kookplaat 4 kookzones 9 vermogensstanden, sensorische touchbediening, kinderbeveiliging, B08VHVNCLC
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hermitlux Glaskeramische Inbouwkookplaat 60 cm magnetron elektrische kookplaat 4 kookzones 9 vermogensstanden, sensorische touchbediening, kinderbeveiliging, B08VHVNCLC
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hobsir Inductiekookplaat, 4 zones Ingebouwde elektrische kookplaat 60 cm inductiekookplaat 6400 W Aanraakbediening, kinderslot, stop&go-functie, vaste draad, geen stekker inbegrepen, B093H1SCWZ
Gebruikssporen, getest en werkend, volledig, ok, Jimmy H9 Pro Flexibele draadloze elektrische bezem, verwijderbare batterij, 600 W, 200 AW en 25 Kpa vermogen, autonomie 80 minuten, intelligent LED-display, HEPA-filter en laadstation, B091FPP18Z
Ongebruikt, toestel in seal, ok, SKAIVA 3-in-1 elektrische binnengrill met antiaanbaklaag, grill en hotpot - Shabu Koreaanse grill - verwijderbare elektrische pan. Hot Pot BBQ – Elektrische BBQ, B0952B1MDX
Ongebruikt, getest en werkend, United Entertainment Cotton Candy Maker - kunststof - rood - ø 30 x 25 cm, B07FMCFKKB
Ongebruikt, getest en werkend, United Entertainment Cotton Candy Maker - kunststof - rood - ø 30 x 25 cm, B07FMCFKKB
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, ok, Zamufo Handheld Vacuum Cleaner Battery, Car Handheld Vacuum Cleaner Wireless with LED Light, Mini Portable Vacuum Cleaner Pet Hair for Home, Pet and Car, 120 W , B09W5LB6X2
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hysure Luchtontvochtiger, elektrische ontvochtiger, mini-dehumidifier, 2000 ml, voor kelder, ruimte, woning, garage, caravan, zwart, B07JH74HDN
Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX
Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX
Ongebruikt, getest en werkend, ok, IsEasy inductiekookplaat, 1 plaat 2100 W, 28 cm kookplaat, draagbare inductiekookplaat, 9 warmtestanden, 8 uur timer, aanraakbediening, boosterfunctie, zwart, 220-240 V, B09KG6WZPX
Lichte gebruikssporen, getest en werkend, volledig, SCARLETT SC-EK21S83 Snoerloze RVS Waterkoker - 1.7 L - 2200 W - Met LED Verlichting - Kalkfilter - Rood
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97
Ongeopend, licht beschadigde verpakking, Aicok stand mixer, Handmixer, elektrische handmixer met mengkom, 5 snelheden plus turbo, 300 watt handmixer met 2 kloppers & 2 RVS kneedhaken voor sauzen, room, eiwitten, uitwerpfunctie, 3,5 liter , B09NBSMH97
Ongebruikt, getest en werkend, beschadigde verpakking, Fagor Blender glazen kom met schaalverdeling, 1,5 l, 2 snelheden + pulse, 2000 omw/min, B0B5TXS5Q3
Ongebruikt, getest en werkend, Livia - Panini Grill - Tosti-Ijzer - Sandwitchgrill - LPG2202, B08V1B1MJ7
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HASAYAKI 350 W elektrische raclettegrill voor 2 personen met stenen plaat,grillplaat met antiaanbaklaag,2 kaaspannen,2 beukenhouten spatels, B08JGGKLC9
Ongebruikt, getest en werkend, ok, HASAYAKI 350 W elektrische raclettegrill voor 2 personen met stenen plaat,grillplaat met antiaanbaklaag,2 kaaspannen,2 beukenhouten spatels, B08JGGKLC9
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Hobsir keramische kookplaat 1 plaat glaskeramische kookplaat 1200 W met 9 vermogensniveaus, kindersloten, sensor-aanraakbediening, met stekker, 1 zone zwart, B09MYJL8ML
Ongebruikt, ok, Foho stofzuigerstandaard voor Dyson V15 V11 V10 V8 V7 V6 met wielen, metalen opbergbeugel Standhouder voor Dyson draadloze handstofzuigers & accessoires & hulpstukken, B08JTZK7ZV
Ongebruikt, getest en werkend, Bonsenkitchen Staafmixer, 5-in-1 set, 800 W, anti-splash roestvrij staal, met 500 ml food chopper, beker van 600 ml, garde, traploze snelheden, BPA-vrij B08D66HW6B
Ongebruikt, getest en werkend, ok, DEKINMAX Broodrooster met 2 sleuven, roestvrij staal, broodrooster met opwarm- en ontdooifunctie, 6 temperatuurmodi, 800 W, B08MXQK7HF
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lepulse Body Fat Scales, Bluetooth weegschaal met lichaamsvet en spiermassa, digitale personenweegschaal met lichaamsvetanalyse, Smart Scales Body Fat Muscle Mass, ITO, App, B092VJFLP6
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lepulse Body Fat Scales, Bluetooth weegschaal met lichaamsvet en spiermassa, digitale personenweegschaal met lichaamsvetanalyse, Smart Scales Body Fat Muscle Mass, ITO, App, B092VJFLP6
Ongebruikt, getest en werkend, ok, Lepulse Body Fat Scales, Bluetooth weegschaal met lichaamsvet en spiermassa, digitale personenweegschaal met lichaamsvetanalyse, Smart Scales Body Fat Muscle Mass, ITO, App, B092VJFLP6
Ongebruikt, getest en werkend, DEKINMAX Staafmixer roestvrij staal puerstaaf set: 600 Watt pureerstaaf 4 IN 1 Mixstaaf B09W9F6RH7
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongeopend, ok, Rijstkoker 1,2 l met stoompan, antiaanbaklaag, bescherming tegen hoge temperaturen, bediening met één druk op de knop Perfect voor een of twee personen om rijst, vlees, pasta of soep te koken (Groen) , B09G29CKKF
Ongebruikt, getest en werkend, volledig, IMURZ Elektrische universele hakmolen, 500 W multi-hakmolen, 1,2 l roestvrijstalen schaal, 4-vleugelig roestvrij stalen mes, B07MS1P2CM